Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

pawel52

New member
CZERWONY przycisk, ZIELONY przycisk, NIEBIESKI przycisk, ŻÓŁTY przycisk
wejście do statystyk, są trzy strony. Przełączanie stron widoczne na ekranie.
 

stanek.94

New member
4K juz dziala. Ale mogli chociaż tego Adnroida zaktualizować. Wrzcuiliby chociaż 8.1.0, a tak dalej jest 8.0.0
Zgaduje że za rok, dwa znowu będzie taka akcja ale już nie bedzie im sie chciało wypuszczać aktualizacji
 

pawel52

New member
Prime video jest bez HDR
Youtube 4K tylko do 30 Hz, to co nagrane w 50 i 60 klatkach odtwarza w 720p
Według firmy Philips tak jest dobrze i tak zostanie. Nastepny telewizor napewno będzie innej firmy.
 

as1

New member
Co do problemu z youtube. Na forum philipsa https: //tpvcrmplus.force.com/PhilipsTVAudioMonitorConsumerCare/s/question/0D768000000PWdK/detail?language=en_US przedstawiciel firmy napisał ze filmiki 4k 60 Hz przycinają i dlatego zostały zablokowane (czy to jedyny powód - nie wiem ) Poszperałem co nieco po sieci i na forum xda jest taka apka do youtuba co nie blokuje 4k 60Hz i faktycznie tv ma lekki problem na początku odtwarzania zacina , potem już jakoś leci. I teraz meritum naszego problemu . Philips blokując 60 Hz zablokował wszystkie filmiki w tej wersji. A że youtube nie posiada już wersji 30 Hz przy filmach co maja 60 Hz to my mamy prolem. Przykład filmik costa rica posiada następujące wersje:
2160 60 Hz
1440 60 Hz
1080 60 Hz
720 60 Hz
720 30 Hz
idt.
To pokazuje dlacego mamy tylko 720. A dlaczego nie możemy chociaż odtworzy w 1080 60 Hz ??????
Mam nadziej ze trochę wyjaśniłem problem. Tez jestem tym załamany.
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakiś czas temu oddałem do serwisu 49 8303. Teraz mam status
Wymiana NSE.

Czy to oznacza, że będzie wymiana na nowy?

A jeśli tak, to co brać? W handlu 8804 jest jeszcze dostępny, ale w TPV czy jest?
 

stanek.94

New member
Co do problemu z youtube. Na forum philipsa https: //tpvcrmplus.force.com/PhilipsTVAudioMonitorConsumerCare/s/question/0D768000000PWdK/detail?language=en_US przedstawiciel firmy napisał ze filmiki 4k 60 Hz przycinają i dlatego zostały zablokowane (czy to jedyny powód - nie wiem ) Poszperałem co nieco po sieci i na forum xda jest taka apka do youtuba co nie blokuje 4k 60Hz i faktycznie tv ma lekki problem na początku odtwarzania zacina , potem już jakoś leci. I teraz meritum naszego problemu . Philips blokując 60 Hz zablokował wszystkie filmiki w tej wersji. A że youtube nie posiada już wersji 30 Hz przy filmach co maja 60 Hz to my mamy prolem. Przykład filmik costa rica posiada następujące wersje:
2160 60 Hz
1440 60 Hz
1080 60 Hz
720 60 Hz
720 30 Hz
idt.
To pokazuje dlacego mamy tylko 720. A dlaczego nie możemy chociaż odtworzy w 1080 60 Hz ??????
Mam nadziej ze trochę wyjaśniłem problem. Tez jestem tym załamany.
Ten telewizor to jest dramat, faktycznie nie odtwarza 60Hz i wtedy filmy idą w 720p 30Hz... A gwarancja skończyła mi się w październiku...
 
Ten telewizor to jest dramat, faktycznie nie odtwarza 60Hz i wtedy filmy idą w 720p 30Hz... A gwarancja skończyła mi się w październiku...
chyba sporo urzytkowników ma problem bo ja na swoim TV z 2016r tezm mam ten problem wiec to nie problem jednego modelu ale u mnie z tego co pamietam 4k60fps działało ok przed ta blokadą
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Zbojkotować tego Philipsa i nic nie kupować, za to jak te holenderskie małpy atakują Polskę w Euro-Parlamencie i jak traktują w swoim kraju Polaków!
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Jest takie adekwatne powiedzenie: z gó...na bata nie ukręcisz. Czyli jak chcesz jakości - to trzeba znacznie głębiej sięgnąć do kabzy:p



stopka:
Sony KD85-ZG9:rolleyes:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20.
 
Do góry