Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

kanzi

New member
Jeszcze jedno zdjęcie pokazujące możliwości 2 żarówek HUE sterowanych z TV.
Jedyny "minus" jaki zauważyłem w tym modelu to pilot bez mikrofonu.
po wciśnięciu przycisku wyszukiwania zgłasza się na ekranie mikrofon i czeka na komendy głosowe ale ani tv ani pilot nie maja mikrofonu fizycznego.
Sprawę rozwiązuje zainstalowanie apki na smartfona i wyszukiwanie poprzez smartfona.
Ciekawe czy zakup pilota z wyższego modelu z funkcją voice np. takiego (zdjęcie) rozwiąże problem i czy da się go w ogóle sparować z tym TV.
pzdr
 

Attachments

  • DSC06104.JPG
    DSC06104.JPG
    607,1 KB · Wyś: 41
  • pilot.jpg
    pilot.jpg
    57,3 KB · Wyś: 50

kanzi

New member
Już sobie odpowiedziałem - niestety w tym modelu jest pilot na podczerwień (IR) i nie da się go zamienić na na oryginalny Philipsa z Voice ( bo te piloty są na radio) :(
 

LEVISS

Member
witam czy ten nadajnik spelni swoja prace przy sluchawkach bluetooth czyli czy bedzie dzialac po podlaczeniu do tego tv zeby bylo slychac fonie w sluchawkach bluetooth
 

LEVISS

Member
Bezprzewodowy Nadajnik Bluetooth Odbiornik Adapter Stereo Audio Muzyka Adapter Z Kablem USB Do Ładowania 3.5mm Kabel Audio # F30NT01
 

ptoku85

New member
Hej. Powiedzcie mi proszę czy ten tv faktyczne ma HDR?
Podłączyłem dzisiaj nową konsolę Xbox one x z grą Forza Horizon 4. Sama gra jest w HDR. przy włączeniu gry jest jej konfiguracja i wyświetla się info że nie wykryto w tv tego trybu. :confused:
 

ptoku85

New member
Wiem że na specyfikacjach jest to opisane, wiem też że ma HDR (wcześniejsze stwierdzenie było ironią) bo mam Netflix. Tylko dlaczego w konsoli Xbox one x go nie wykrywa?
 

bol3k

New member
mam podlaczonego xboxa one pod ten TV i jest HDR.
Pytanie mam czy u was tez pilot dziala jak by chcial a nie mogl?? tzn wciskam jakis guzik i wogole nie reaguje trzzeeba bardzo dobrze nacelowac, z kolei klawiatura po drugiej stronie dziala bez zarzutu bez celowania w TV.
 

Kyre

New member
Problem z ekranem

Cześć wszystkim :)
Czy ktoś z was też ma taki problem z TV Philips 55PUS7502
A problemem są pasy na górnej i dolnej krawędzi ekranu ?
IMG_2564.jpg
 

0skila

New member
@bol3k
Mam tak samo, najgorzej pracuje przycisk "menu dól", który bez użycia dużej siły nie działa ( słychać klik jak z innych przycisków, ale nie przełącza nic). Dzieje się tak od nowości. Klawiatura z drugiej strony działa bez zarzutów. Moim zdaniem jest coś nie tak z pilotem, bo pożyczyłem pilot od innego Philips'a od sąsiada i na moim telewizorze chodził bez żadnych przycięć.

Jak myślicie czy jest szansa na uznanie tego na gwarancji?


W przyszłym tygoniu wysyłam pilot to serwisu.
 

kanzi

New member
Wczoraj dostałem aktualizację do Androida 8.0 przez internet.
Jest trochę zmian na +.
W końcu prawidłowo przekazuje dźwięk DTS 5.1 do dekodera kina domowego przy odtwarzaniu np z Kodi czy VLC player.
 

mlody1912

New member
Wczoraj dostałem aktualizację do Androida 8.0 przez internet.
Jest trochę zmian na +.
W końcu prawidłowo przekazuje dźwięk DTS 5.1 do dekodera kina domowego przy odtwarzaniu np z Kodi czy VLC player.

Ty masz PUS7502?
Na stronie producenta nie ma jeszcze informacji o nowej aktualizacji.
 
Do góry