Philips 65PUS8818/12

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
OK. A czy da się w tym TV zainstalować google play ( sklep) ? Tak żeby pobrać te apki
Cześć,
Na tę chwilę tylko jakaś przystawka do TV. Jak byś się zastanawiał nad jej zakupem, to z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam Google Chromecast 4.0 4K (cena ok. 300zł)
 

barti2699

New member
Czy ktoś z was może pomóc z Philips 65pus8818? Kupiony w grudniu 2023 i prześwietlenia na ekranie, w lutym na gwarancji wymiana ekranu, wrócił i po odpaleniu ten sam problem. Zgłosiłem kolejną reklamację i znowu chcą wymieniać ekran. Czy są jakieś uprawnienia żebym za drugim razem tej samej wady żądał wymiany na nowy bądź zwrotu pieniędzy? Już mam dość reklamacji i serwisu.... Kupiony nowy a więcej problemów niż że starym tv
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Są jakieś nowe opinie i wiadomości o tym nowym smart tv Philipsa Titan

 
Ostatnia edycja:

Chase

Member
Czy ktoś z was może pomóc z Philips 65pus8818? Kupiony w grudniu 2023 i prześwietlenia na ekranie, w lutym na gwarancji wymiana ekranu, wrócił i po odpaleniu ten sam problem. Zgłosiłem kolejną reklamację i znowu chcą wymieniać ekran. Czy są jakieś uprawnienia żebym za drugim razem tej samej wady żądał wymiany na nowy bądź zwrotu pieniędzy? Już mam dość reklamacji i serwisu.... Kupiony nowy a więcej problemów niż że starym tv

Zgłaszałeś na gwarancji, a gwarancja jest dobrowolna. Najlepiej zgłaszać usterkę od razu do sklepu w ramach rękojmi. Proponuję poczytać o różnicy między rękojmią a gwarancją na tym forum w innych tematach i oczywiście w google.
 

Marynarz58

New member
Witam
Philips 65 PUS 8818 Kupiony w X-KOM.Zwrócony pasy na matrycy.Ile czasu ma firma na wysyłkę nowego egzemplarza.Bo zaczynają mataczyć
 

Attachments

  • P_20240404_143616.jpg
    P_20240404_143616.jpg
    3,5 MB · Wyś: 22
  • P_20240404_145251.jpg
    P_20240404_145251.jpg
    3,5 MB · Wyś: 24

Marynarz58

New member
Witam
Nie macie wrażenia że Polska jest traktowana przez producentów jak trzeci świat
Chrzczona chemia,niskiej jakości produkty spożywcze . Telewizory wymieniane po kilka razy przez klientów ze względu na wady matrycy.Mimo to płacimy za to wszystko więcej niż na zachodzie.Ciekawy jestem czy takie buble jak nie pełno wartościowy sprzęt RTV trafiają również do Niemiec, Holandii,Francji?Czy dla nich jest przeprowadzana inna kontrola jakości?
 

Marynarz58

New member
Tak.Masz rację.
We wszystkich fabrykach,nawet tych w Polsce , są specjalne linie produkcyjne ,produkujące towary tylko dla Polski.
Na takich liniach nie ma żadnej kontroli jakości.:lol:
Porażka jesteśmy murzynami Europy płać,płacz i wypiepszaj,a nasze kochane rządy mają na to wyrąbane nic od lat się z tym nie robi
 

Marynarz58

New member
Niezłe teorie spiskowe....
Przecież sam wiesz najlepiej ile się tego sprzętu reklamuje, ludzie po trzy razy odsyłają do wymiany telewizory,to chyba nie jest normalne?A jeżeli chodzi o chemię to Węgry swego czasu złożyły oficjalny protest do UE że na nasze rynki dostarcza się pół wartościowe produkty
 
Do góry