Philips 65PUS8818/12

beardman88

New member
Nie oglądam żadnej TV satelitarnej czy naziemnej. Jedynie NETFLIX itp. Dośc dużo gram na konsoli Xbox one póki co ale w najbliższym czasie planuje też PS5. Pokój raczej zacieniony... głównie z tv korzystam w nocy. Kanapę mam centralnie na wprost tv w odległości max 2m. Teraz to mam jakiegoś starego Panasonica co 14 lat temu kupiłem więc nawet nie wiem jaki model. Miałem okazję na żywo jedynie zobaczyć w markecie 55PUS8807 więc na matrycy IPS. Przyznaję ładnie to wyglądało... obraz jasny i wyraźny. Wszyscy widzę chwalą bardziej VA... czy tam też jest taki jasny obraz i wyraźny czy bardziej zmatowiały jak za mgłą?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mgła nie ma nic wspólnego z rodzajem matrycy .
Sam się przekonałeś.
Ten 65PUS78818 gra jeszcze lepiej - masz za 4599 zł dla członków forum i to z pakietem dodatkowo
 

Marlo

Active member
Większość gier które są na PS5 , wygląda na TV 65” przeciętnie ,
mało jest gier w natywnym 4K, na 50”- 55” nie będzie aż tak
widać tej niższej rozdziałki i innych niedoróbek graficznych.
Kupno TV 65” lub większego pod granie na konsoli ,
będzie miało sens kiedy pojawiają się mocniejsze sprzęty np. PS5 PRO ,
jak natywne 4K stanie się standardem w grach.
 

TwardyLuki

New member
Nie mam takiego sygnału do grania.
Hej, zastanawiam się właśnie nad kupnem TV 65PUS8818, zastanawiam się czy warto? Czy może lepiej OLED od lg który zaczyna się w tej cenie?
Nie ukrywam że stasznie podoba mi się gadżet "Ambilight" :) Dodam że w sklepach odradzają mi Philipsa :D
I O co chodzi że dla członków jakieś zniżki na TV oraz gadżety? Gdzie znajdę więcej informacji o tym :D?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 65PUS8818 masz za 4599 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł dla członków forum.
Napisz proszę na PW - dostaniesz info.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W żadnym przy sprawdzaniu nie było cloudingu w wielkości 65, było kilka razy prz 75".
Ale sprawdzać i tak trzeba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat do grania ambilight wnosi dodatkowe pozytywne wrażenia. Jest bardziej wciągający w grę efekt .
Ambilight spełnia trzy dodatkowe funkcje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już inna klasa cenowa.
Jeśli masz sygnał od operatorów, jest bardzo dobrze.
Ale jest na własnym , nowym systemie.
 
Do góry