Philips 65PUS8818/12

maciekfox

New member
Czy miał ktoś problem z dźwiekiem po nowej aktualizacji tpm231ww_r.001.237.223? Po włączeniu TV zwłaszacza po dłuższej przerwie, nawet na poziome pierwszym dzwięk jest bardzo głośny i dziwnie przytłumiony. Zmuszony byłem przywrócić ustawienia fabryczne i powrócić do poprzedniej aktualizacji,
 

KravaArt

New member
Witam. Od wczoraj używam tego modelu i już jest problem z dźwiękiem. Mam dekoder C+ Ultrabox 4k i przy szybkim przełączaniu kanałów wyłącza się dźwięk w tv. Zdarzyło się też przy wyjściu z Youtuba do oglądania tv. Nagrałem dwa filmy. Na pierwszym zanikanie dźwięku, na drugim jak go przywrócić. Film 1 :
Film 2:
Dzieje się tak zarówno na głośnikach z tv jak i z soundbara. Może ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi.
Też mam ten problem i nie używam Soundbar. Telewizor nowy. Jak przedstawię na jakiś inny z menu problem znika ale za jakiś czas się pojawia znowu.
 

camilox

New member
Kupiłem do salonu 65pus8818, w domu posiadam jeszcze 58pus8517 oraz 50pus8506 i co najlepsze na obydwu mniejszych i starszych telewizorach obraz jest o niebo lepszy niż na nowiutkim 65pus8818, ustawienia z grubsza takie same. Co mi się nie podoba? Mało żywe kolory, w wielu materiałach obraz jakby za mgłą „mrówki” na ekranie. Taka uroda tego tv czy po prostu mam kiepskie ustawienia? Mógłby ktoś poratować swoimi ustawieniami na maila rr4life@o2.pl lub tutaj?
 

blist

New member
TELEWIZOR PHILIPS 65PUS8118/12 UHD 4K 65" SMART TV
zakupiłem taki sprzęt i teraz mam pytanie.... jak zainstalować na nim C+ lub upc tv go ?
 
Do góry