Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

WojtR

Member
Bez reklam
Kiki czy w 7008 i 6008 jest ta sama matryca ? I czy kiedyś pojawi się test 6008 ? :)

temu co dopytywał w mediaexp jest ES7000 po 3299 .. też ciekawa propozycja

Kiki ES7000 vs 6008 ? pod kątem oglądania wieczorem

Czy micro dimming w 6008 można wyłączyć ? pytam bo na moich zdjeciach sklepowych 6008 o niebo gorzej wygląda od 7007 ( czy 7008 lepiej wypada od 7007 pod kątem czerni ? )

jeśli tak a matryce będą te same to zasadne jest moje pytanie o możliwość on/of micro dimming-u i małej manipulacji w sklepie , widziałem gdzie indziej 6008 i obraz wyglądał bardzo ładnie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie różnica jakościowa jest bardzo duża przy 6008 vs es7000
Czerń jest rewelacyjna , skalowanie i płynność cudo. A i tak wzorcowa jest płynność pionowa i skośna. Zaś blokada szumów - marzenie dla każdego kto puszcza obrazki.

Tak 7008 i 6008 ta sama matryca , ale zupełnie inne wyposażenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem inaczej. dla mnie takie tempo jest extra i osobiście nie zwraca takiej uwagi na ten aspekt bo przeważnie robię kilka rzeczy na raz.
Ale sprawdzę dokładnie.
 

crun

New member
Podłączam się do pytania o szybkość przełączania między kanałami. Prosiłbym również o informację, jak długo telewizor się włącza oraz czy jak szybko przełącza się między źródłami.

Jak jest w końcu z napisami? Czyta w srt/txt? Radzi sobie ze wszystkimi formatami (mkv?) przy odtwarzaniu z dysku twardego na USB? (np. mój Sharp niektórych nie odtwarza a część bez dźwięku)
 

admax

New member
Rtv Euro Agd
Philips 55PFL6008K + tablet Pentagram TAB 8.5
5 560 PLN ... czy ktoś zna lepszą cenę?

w electro.pl jest dostępny model 55PFL6198K/12
5 849,99 PLN ... czy ktoś zna lepszą cenę?
różnice
55PFL6198K/12 /55PFL6008K/12:
okulary: 6szt / 4szt
PNM 3D / brak
PMR 700Hz / PMR 500Hz

czy warto dopłacić do do modelu
55PFL6198K/12?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
6xx8_uebersicht_web.jpg




6xx8_rahmen_web.jpg

Na tej stronie znajdziesz wszystkie szczegóły
 

cyp_is

New member
Witam. Kupiłem ten model tv (47 cali). Mam takie pytanie: po naciśnięciu czerwonego guzika na pilocie mam dostęp do różnych prezentacji funkcji poprawiających jakość obrazu. Na takie funkcje jak Pixel Precise HD oraz Perfect Natural Motion mam możliwość wpływania. Czy mogę jakoś sterować (np: on - off - min - max) takimi funkcjami jak Micro dimming czy Perfect motion rate? Kiki polecisz jakieś najlepsze ustawienia obrazu żeby maksymalnie wykorzystać ten tv ? No i czekam na test tego telewizora...
 

bob1969

Member
Bez reklam
A w którym sklepie można grzebać w kartonach? Wyciągać, podłączać, testować, marudzić ... i co podłączać, bo np. w MM nie mają nawet sygnału dvb-t. Albo udają że nie mają ...
 

jenson

Banned
A w którym sklepie można grzebać w kartonach? Wyciągać, podłączać, testować, marudzić ... i co podłączać, bo np. w MM nie mają nawet sygnału dvb-t. Albo udają że nie mają ...

Kupowałem 3 razy tv w normalnym, stacjonarnym sklepie i tylko raz mogłem zobaczyć***jak wygląda kupowana przeze mnie sztuka. Ale to był Sony powyżej 10tyś zł... przy zakupie samsunga d8000, powiedzieli, że przecież to to samo, co na wystawie :shock: więc nie trzeba wyciągać***z pudła. Dlatego teraz kupuję***przez neta, mając prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, jak mi nie pasi :krol:
 
Do góry