Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

wo3ek

New member
Witam!
Moglby ktos podzielic sie doswiadczeniami z tvm TV... jak go najlepiej skalibrowac by osiagnac optymalna jakos obrazu??

Z gory dzieki za odpowiedz
 

bob1969

Member
Bez reklam
Już po "promocji". Cena normalna - 4190 zł + tablet. Pewnie się ktoś w tym euroagdrtv pomylił z poprzednią ceną 3840 zł. Żałuję, że nie zamówiłem ...
 

ferges

New member
Nikt się nie pomylił. Ceny w euro zmieniają się kilka razy w tygodniu. Często wzrastają na weekend.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

daro0305

New member
witam,

mam ten model w wersji 47 cali, czy ma ktoś dobre ustawienia obrazu na dzień i na noc? nie mogę ustawić w tym tv dobrego obrazu...
 

ginger109

New member
Witam interesuję mnie model
42PFL6008
Kiki mógłbym prosić o jakąś ofertę ceny? (najlepiej cenę normalną i z przedłużoną gwarancją do 5lat)
Chyba, że ktoś ma propozycję gdzie teraz można go kupić tanio?
Chciałbym go kupić początkiem tygodnia.
 

cougar911

New member
Pytanie z innej beczki, chciałbym podłączyć swojego lapotopa Acer Aspire one z 2011 do TV bez kabla w celu wyświetlania ekrany laptopa nigdzie nie mogę znaleźć oprogramowania Wi-fi miracast oraz direct do mojego laptopa nawet na stronie Acera. Domniemywam, że ten laptop nie obsługuje jeszcze tej technologii transmisji. Czy są jeszcze jakieś inne metody podłączenie laptopa bezprzewodowego do TV?

Jeśli ktoś ma pytania odnośnie odbiornika proszę pytać to odpowiem.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
Patryk

MiraCast to inaczej WiDi (WirelessDisplay - technologia Intela) oparta na chipie na płycie głównej - także samym softem tego nie załatwisz.
Intel wprowadził WiDi bodaj w 2012 roku, a i na dodatek w hi-end'owych seriach lapków, w tej chwili zagląda już pod strzechy.
Istnieją Adaptery WiDi lecz to będzie miało zastosowanie gdy w lapku masz już chip WiDi, a Twój TV nie posiada WiDi.
 

zaigaj

New member
A jak można uruchomić napisy do filmów czytanych z dysku komputera przy pomocy źródła "Przeglądaj sieć" . W folderze z filmem jest plik z napisami o takiej samej nazwie jak nazwa pliku z filmem. Próbowałem zarówno z plikami SRT i TXT.
 

admax

New member
... ja tez mam dylemat
55pfl6198k/12 + tablet za 5263zl ... uważam za atrakcyjną cenę jak za 700Hz PMR i 6 par okularów 3d w cenie w porównaniu do 55pfl6008k/12 z 500Hz PMR i 4 par okularów 3d...
... link ... ja już prawie zamawiam ... Telewizor PHILIPS 55PFL6198K/12 - sklep internetowy ELECTRO.pl, najniższa cena. Kup online, sprawdź opinie!
kiki ... będąc u Ciebie w sklepie ostatnio odesłano mnie z kwitkiem że nie ma takiego modelu ... i że w seriach marketowych są montowane inne matryce, ... o co tu chodzi?????????
 

bob1969

Member
Bez reklam
Ale przypomnij proszę warunki ?

To do mnie? Proszę bardzo, w skrócie: odległość-max 3m, źródło-tylko cyfrowa Vectra z dekodera HD, liczy się tylko bezwzględna jakość wyświetlanego z tego źródła obrazu. Jestem też otwarty na inne tv: np. 47ET60, 50L7335 ... :blagam:
 

zaigaj

New member
Udało mi się załadować napisy w formacie SRT uruchamiając film przez USB (TXT nie czyta). Jednak nie wyświetla poprawnie polskich znaków. Czy ktoś wie, gdzie w TV można ustawić kodowanie ? Lub inny sposób na naprawienie tego mankamentu.

Jak można uruchomić napisy do filmów czytanych z dysku komputera przy pomocy źródła "Przeglądaj sieć" . W folderze z filmem jest plik z napisami o takiej samej nazwie jak nazwa pliku z filmem. Próbowałem zarówno z plikami SRT i TXT.
 
... ja tez mam dylemat
55pfl6198k/12 + tablet za 5263zl ... uważam za atrakcyjną cenę jak za 700Hz PMR i 6 par okularów 3d w cenie w porównaniu do 55pfl6008k/12 z 500Hz PMR i 4 par okularów 3d...
... link ... ja już prawie zamawiam ... Telewizor PHILIPS 55PFL6198K/12 - sklep internetowy ELECTRO.pl, najniższa cena. Kup online, sprawdź opinie!
kiki ... będąc u Ciebie w sklepie ostatnio odesłano mnie z kwitkiem że nie ma takiego modelu ... i że w seriach marketowych są montowane inne matryce, ... o co tu chodzi?????????


Witam
Ja również stoję przed powyższym wyborem i mam pytanie do znawców tematu który z tych 2 modeli wybrać. 55pfl6008k czy 55pfl6198k?
Cena oczywiście nie gra roli bo w zależności od sklepu raz jeden a raz drugi jest droższy.

Nie jestem niestety w stanie tego dokładnie sam porównać, bo mam w domu sakramencki remont i poza smartfonem nie mam jak przeglądać internetu.
Bardzo bym prosił o wypunktowanie w czym jest jeden lepszy od drugiego.

Pozdrawiam
Marcin
 
Do góry