Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

r_p_r

New member
Dzieki kiki za wiadomosc.

W takim razie czekamy na Twoj test, mam nadzieje, ze ten test ostatecznie mnie/nas przekona do tego modelu.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic nie dostałem , wszystkie odpowiedzi na bieżąco.
Napisz jeszcze raz.

A co się stało pilotowi ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Działają bez problemów i mnie się ani razu nie zwiesił i żaden nasz klient nie miał takiego problemu.
 

pitpawel

New member
Ano miał kiki miał. TV ma nieregularne restarty. Kilka tygodni temu pisałem, że zdarzało się to kilka dni z rzędu, teraz zeszło do 3-4 razy w tygodniu. Wyłącza się sam i trzeba odczekać z 15-20 sek aż zechce mu się włączyć bo nie reaguje na pilota w żaden sposób. Kilka razy też utracił wszelkie ustawienia i trzeba było ustawiać go na nowo.
 

mm78

Banned
Czyli normalnie to chińszczyzna, a już się skłaniałem do zakupu. Może powolne działanie po kilku relanium bym zniósł ale zwiechy, restarty, no nie jestem za duży raptus.
 

r_p_r

New member
Jakies fakty/przyklady/mase opinii masz na potwierdzenie swojego wpisu? - bo taki komentarz jest do napisania przez 4-letnie dziecko...
 

mieciu777

Banned
Restarty, niedobrze a już się przymierzałem do zakupu. Chyba jednak jakiś koreańczyk będzie lepszy od chińczyka. Kurcze taki problem z kupnem TV - szok.
 

tomasz.k

New member
Ja troche za rada Kikiego bylem napalony na tego philipsa ale po ostatnich doswiadczeniach chcialem go zobaczyc na zywo - poszedlem do euro i tam zaczely sie jaja - telewizor pracujacy kilknascie godzin mial problemy z przelaczniem zrodla hdmi i pare innych dziwnych trikow. Mam zawodowo do czynienia z ta firma i jezeli do mojej branzy sie bierze najlepszych programistow (i i tak jest bida) to w tv nie ma co liczyc na jakosc oprogramowania ani jakis proces jego tworzenia... Co zreszta zobaczylem.
 
Do góry