Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

kamij

New member
Witam, czy mógłby ktoś wrzucić filmik z przykładm działania UI w telewizorze 6008, szczególnie chodzi mi o te wolno działające sytuacje. Pozdrawiam
 

bla.zej

New member
Jak wam dziala smart tv przez wi-fi ? bo u mnie bardzo róznie, mam lacze 10mb, inne komputery w domu wylaczone, zasieg na tv grubo ponad 90 % a filmow na youtube nie da sie ogladac, a przy sprawdzaniu predkosci na komputerze w tym samym pokoju idze pelna para czyli 1300 kbps. Moze podlaczenie przez kabelpoprawi sytuacje ?
 

adso78

New member
Witam po dłuuuugim weekendzie :) Testu nadal nie ma ? Kiedy będzie ?

Osobiście widziałem tv 47PFL6008 parę dni temu, pleksi faktycznie ugina się jak ktoś już wcześniej napisał, ale myślę ze tak miało być i w niczym nie będzie to przeszkadzało. Działanie UI jest jakie jest, nie było aż tak denerwujące jak piszą niektórzy ale szybkością faktycznie nie powalało.
Obraz czysty i ładny. Ambi powala. Dizajn Tv to też inna bajka :)
Czekamy na test !!!
 

r_p_r

New member
Czy ktos z posiadaczy moglby zrobic kilka zdjec wyswietlanego obrazu?
- hd dzien,
- hd noc,
- sd dzien,
- sd noc,
-> wybierajac te najlepsze hd i te najgorsze sd.

Jak ten Tv radzi sobie z dlna i obsluga dysku usb polaczonego z routerem?
 

kierorts

New member
Problem z napisami rozwiazany ;)

Jesli ktos ma jakieś pytania odnośnie tego modelu TV to proszę pytać bo jestem już jego posiadaczem.
 
Ostatnia edycja:

Konradt

New member
Witam
Też posiadłem to urządzenie.
Mam pytanie do innych użytkowników odnośnie smarta i facebooka w nim-czy u was face tez działa tak że faceline nie pokazuje treści tylko avatar i ścieżkę wiadomości bez jakiejkolwiek treści.
Bo jesli ma to tak wyglądać to niestety jedna z podstawowych funkcji kompletnie bezuzyteczna.

Drugie pytanie, przy filmach(mkv) 3D brak dźwieku, w zasadzie na każdym w tym formacie - totalny zawód pod tym względem.

Z tymi dwiema rzeczami mój leciwy himedia 900b radzi sobie duuuużo lepiej.

Pozdrawiam
Adam
 

pitpawel

New member
Witam
Też posiadłem to urządzenie.
Mam pytanie do innych użytkowników odnośnie smarta i facebooka w nim-czy u was face tez działa tak że faceline nie pokazuje treści tylko avatar i ścieżkę wiadomości bez jakiejkolwiek treści.
Bo jesli ma to tak wyglądać to niestety jedna z podstawowych funkcji kompletnie bezuzyteczna.

Drugie pytanie, przy filmach(mkv) 3D brak dźwieku, w zasadzie na każdym w tym formacie - totalny zawód pod tym względem.

Z tymi dwiema rzeczami mój leciwy himedia 900b radzi sobie duuuużo lepiej.

Pozdrawiam
Adam


Jeżeli odtwarzasz z napisami z dźwiękiem w formacie DTS to nie ma się co dziwić bo TV tego formatu nie obsługuje to to jest podane s specyfikacji. Ja oglądam 3d z lektorem w formacie AC-3 i działają wszystkie. Pozdrawiam.
 

Gas32

New member
Problem z polskimi znakami w EPG moduł CAM Conax

Kirerorts jaki problem rozwiązałeś?

Ja mam problem z polskimi znakami w EPG używając modułu CAM Conax i nie mogę sobie z tym poradzić.

Czy ktoś zna sposób rozwiązania tego problemu??
 

r_p_r

New member
Kiki,
mozemy liczyc na test 6008? - chodzi mi tylko o jasna odpowiedz Tak/Nie.

Czesto spotykam roznego rodzaju uszczypliwe komentarze w Twoim kierunku na temat zapowiadanych testow, wiec ustalmy tylko wersje w tym przypadku:). Szczerze.
 

WojtR

Member
Bez reklam
na twoim miejscu zastanowiłbym się nad PFL7007 cena praktycznie niższa a w testach ang jęz. wszędzie wyżej oceniany od 6008 czy 7008 wg mnie kwestia matrycy

http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/98048-pfl6008-vs-pfl7007-2.html

ET60 wg wielu opinii nie nadaje się do oglądania wieczorem , matryca IPS bez micro dimming-u - słabiutka czerń i kontrast

w dużym skrócie kupno TV sprowadza się obecnie do ( moje spostrzeżenia na podstawie swoich obserwacji w różnych warunkach + różnorakie testy w internecie

1) plazma doskonała czerń i płynność wiczorami + gówniany obraz w dzień + masakryczne zużycie prądu ( no może topowe modele w słonecznych pokojach jakoś świecą )

2) "led-y" oparte o matryce IPS z odświeżaniem 100hz czyli kolory zbliżone do plazmowych , dobre kąty ale gówniana czerń i kontrast , pasywne 3D

3) "led-y" oparte o matryce samsunga czasami z wyższych serii 200hz z micro dimming-iem z bardzo dobrą czernią czasami nie najgorszymi kątami ale aktywnym 3D i czasami jak źle trafisz egzemplarz z "chmurkami" ostatnio bardzo długo w nocy szukałem na ES7000 i nie znalazłem nic zero problemów z podświetleniem

4) wszelaki szrot marketingowy czyli led-y z niskiej półki powstawiane jakieś gówniane matryce 50 Hz z firm typu AOU lub innych wynalazków z dziwacznymi rodzajami podświetlenia , bez smarta itd.


na to wszystko musisz nałożyć , że jak już coś znjdziesz fajnego z pkt 2 to ma albo smart z brakiem połowy polskich widgetów albo soft się tnie itd.

patrząc na rynek TV to generalnie rozwój jest jak za gierka bo zebyś był w miarę zadowolony to musiałbyś praktycznie kupić jakiś topowy model czyli od 5,5 =6 tyś w góre za 40"

i jeszcze , żeby było śmiesznie nikt Ci na tym forum ze sprzedawców nie napiszę , że 7007 będzie miał lepszy obraz od 6008 czy 6008 od E60 czy może jeszcze w to wmieszać samsungi serii 6xxx

stąd generalnie co 2 dni ktoś pyta się o ten sam zestaw TV

półka 3 tyś proszę bardzo 6008, ET60 , Sam 6500 a może 6640 czy 6770 i tak w kółko macieju nie zapominając o modelach , jeszcze starszych czyli sharp-ach 830 itd.

i bądź tu mądry i świadomie wybierz TV :bober:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem Ci tak , przetestowałem wszystkie.I model 6008 w klasie cenowej to po prostu bajka. Jeden z najlepszych na rynku.
Porównuję go przy okazji z np. ZT60, LE857, F8000
I powiem Ci, że spokojnie daje sobie radę.
Jest rewelacyjny !!!
Ktop chce zobaczyć na własne oczy to w tym tygodniu są wszystkie najlepsze i porównanie z 6008 też , chociaż to inna półka.
 
Do góry