Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

J

Judash

Guest
Panowie. Żeby zmienić firmware, to trzeba rozpakować plik i skopiować na pena plik z jakim rozszerzeniem?
 

dzb

New member
Witajcie,
czy jest jakiś sposób, żeby zdiagnozować, dlaczego nie chce u mnie na TV (47PFL6007K) "grać" jeden kanał z kablówki?
Mam kablówkę DVB-C, gdzie jest jeden kanał HD - TVP2. I to właśnie ten kanał nie chce działać.
Po jego uruchomieniu ekran jest czarny - nie ma obrazu ani dźwięku.
Co ciekawe pokazuje się informacja, co aktualnie jest nadawane, działa funkcjonalność przycisku "INFO" i pokazuje się możliwość skorzystania z czerwonego przycisku "Platforma hybrydowa".
Mogę zrobić coś, żeby się dowiedzieć dlaczego ten program nie pokazuje obrazu?
 

Zymek

New member
Mam sygnał z satelity i w moim tunerze jest tak że jeżeli nie mam danego kanału wykupionego to mam czarny obraz ale mogę korzystać z "INFO" tak jak opisujesz.
 

Mietek2141

New member
Mam pytanie, mam telewizję cyfrową z UPC z ich dekoderem. Za chwilę kończy mi się umowa i zastanawiam się nad zamianą dekodera na kartę CI- jak to działa z tym telewizorem? Czy będę mógł korzystać z jego funkcji nagrywania na dysk zewnętrzny (przy dekoderze ta funkcja nie działa)?
 
J

Judash

Guest
Ja oglądam na module z NC+ Cyfrę plus i nie narzekam.Nic na dysk nie nagrywam.
 

jozwa48

New member
Jestem w UPC z dekodera przeszedłem na kartę CL+ z czego jestem bardzo zadowolony . Wszystko działa poprawnie, nowe kanały się same aktualizują i mogę ich kolejność ustawić według moich życzeń. Masz tylko jeden pilot i oszczędzasz na prądzie bo nie płacisz za zasilanie dekodera. Jak widzisz same plusy.
 

keyzee

New member
Gdzie można znaleźć więcej ustawień do tego telewizora?Zależy mi na ustawieniach tego Jurasco.Bo parę wpisów czytałem że na jego ustawieniach bazowali
 

Fishy

New member
Gdzie można znaleźć więcej ustawień do tego telewizora?Zależy mi na ustawieniach tego Jurasco.Bo parę wpisów czytałem że na jego ustawieniach bazowali

Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie do innego wątku, podam Ci moje ustawienia tv.

Styl obrazu: Własne
Kontrast funkcji Backlight: 62
Kolor: 52
Ostrość:2
Redukcja szumów: Wyłącz
Zmniejszenie usterek MPEG: Wyłącz

Pixel Precise HD:
Perfect Natural Motion: Wyłącz
Clear LCD: Włącz
Ostrość zaawansowana: Wyłącz
Kontrast dyn.: Wyłącz
Dynamiczne podświetlenie: Wyłącz
Wzmocnienie Kolorów: Wyłącz

Zaawansowane:
Czujnik światła: Wyłącz
Gamma: 0
Temperatura koloru: Własne
Osobista temperatura:
Czerwony: 122
Zielony: 108
Niebieski: 75

Ustawienia "BL" 0/0/0

Kontrast Video: 97
Jasność: 44
 
J

Judash

Guest
Jeśli ktoś potrzebuje listę pod C+, to się podzielę.Mam ustawione około 20 kanałów na podstawowej liście programów.Może ktoś ułoży pozostałe ;)?
 

Marwicjusz

New member
Witam. Czy działa wam w hbbtv regionalny system ostrzegania? Kiedyś gdy było tylko województwo lubuskie wszystko było ok. Teraz jest kilka, między innymi dolnośląskie które mnie interesuje ale strona zaczyna się wczytywac i po chwili znika. Tak się dzieje na każdym województwie. Ja tylko tak mam czy u Was jest podobnie?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

macias13_84

New member
Ktoś może sprawdzał zgodność TV z pilotem wyposażonym w klawiaturę Qwerty??

Jakie klawiaturki współpracują z TV, to znaczy czy klawiatura z donglem Bluetooth będzie rozpoznawana?

W wątku kilkaset stron wcześniej pojawia się info o jakiejś z MediaTechu

Myślałem nad czymś takim z racji sporego panelu dotykowego
2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry