Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

smy

New member
Witam,

Zaopatrzyłem się w dysk sieciowy, konkretnie WD MyBookLive, i mam taki problem. TV odnajduje dysk, odtwarza filmy/zdjęcie jednak przy odtwarzaniu filmów nie widzi napisów (plik srt o tej samej nazwie co film). Problemu nie ma jeśli ten sam film z napisami odtwarzam np. z pendrive-a.
 

qbo

New member
Witam,

Smy, z tego co pamiętam, tv nie odczytuje napisów .srt przez dlna tylko poprzez bezpośrednie podpięcie się do usb.

btw
czy ktoś z Was używał przy tym modelu dysków przenośnych zasilanych tylko przez USB? Jestem zainteresowany kupnem WD Elements Portable 1TB usb 3.0 (WDBUZG0010BBK) i nie mam pewności czy będzie współpracował. Wg. instrukcji tv da rade z poborem prądu do 500 mA ale informacji na temat poboru prądu przez ten dysk nie znalazłem.

Dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam!
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Witam,

Smy, z tego co pamiętam, tv nie odczytuje napisów .srt przez dlna tylko poprzez bezpośrednie podpięcie się do usb.

btw
czy ktoś z Was używał przy tym modelu dysków przenośnych zasilanych tylko przez USB? Jestem zainteresowany kupnem WD Elements Portable 1TB usb 3.0 (WDBUZG0010BBK) i nie mam pewności czy będzie współpracował. Wg. instrukcji tv da rade z poborem prądu do 500 mA ale informacji na temat poboru prądu przez ten dysk nie znalazłem.

Dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam!
Ja mam dokladnie ten sam dysk i wszystko dziala bez problemu.
 

jaworek

New member
Cześć. Od dwóch dni po włączeniu smarttv mam komunikat "nie znaleziono serwera Philips. Spróbuj później". Też tak macie, czy tylko u mnie coś się psuje?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

jaworek

New member
Jest nas o wiele więcej. Jest już oddzielny temat dot. tego problemu. Mówiąc w skrócie Philips prowadzi jakieś prace na swoich serwerach i stąd te problemy. Co ciekawe nie dotyczy to każdego telewizora i nie w każdym miejscu w Polsce.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

koczol

New member
Mam do Was pytanie. Chodzi o Tv cyfrową naziemną. Mieszkam 30km od Katowic i z tego nadajnika chcę odbierać sygnał. Niestety Mux 1 i w Katowicach i w Wiśle jest na tym samym kanale czyli 55. Gdy wyszukuje kanal 55 to prawdopodobnie ustawiają się na liście kanały z Wisły, ponieważ strasznie przycina. Nie da się oglądać normalnie telewizji. Czy jest jakis sposób, aby wybrać sobie z pomiędzy dwóch np. TVP1 HD ten kanał, który lepiej mój TV odbiera?
 

marszal12321

New member
Witam, dotychczas byłem zadowolony z TV ale teraz wariuje po podłaczeniu pod internet przez RJ45 i poprostu na kilka sekund wygasza się ekran i znow załącza, po minucie znów to samo. I to na niektorych kanałach tylko występuje. O dziwo po zainstalowaniu ponownie kanałów problem nie występuje do chwili kiedy wykryta będzie nowa aktulizacja programów, wtedy problem znow sie pojawia. Pomaga tylko wyciagniecie Rj45 albo wyszukiwanie od nowa kanałów? Spotkał sie ktoś z czyms takim?
 

koczol

New member
Mnie też się takie cos zdarzyło niedawno. Może raz czy dwa, ale nie zbadałem w jakich okolicznościach się to dzieje. Internet również mam podpięty Rj45. Aktualnie jest spokój więc nie szukałem rozwiązania tego problemu.
 

Warson

New member
Witam, czy ktoś ma jakieś strony WWW, albo wie jak ustawić opcję w Telewizorze idealne do oglądania Filmów 1080p Odtwarzanych z PC przez HDMI?

Nie wiem czemu ale na zwykłym monitorze jest ok, a na TV tak lekko skacze obraz...

z góry dziękuję za pomoc.
 

marszal12321

New member
Może kabel hdmi jakiś kiepski? Ja na PS3 media server przez LAN puszczam i jest idealnie. Jak dla mnie. I nie trzeba się z kablami bawić.

Wysłane z mojego Desire HD przy użyciu Tapatalka
 
Do góry