Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

bolek89

Member
Po ponad roku ja cos dodam od siebie.
-Obraz skalibrowany i o ile wg mnie na programach hd szalu nie ma to o tyle przy filmach bluray robi miazgę. Może to wina dekodera sat.
-Odtwarza bardzo mało formatów audio przez co bardzo często filmy sa bez głosu nie wspominając juz o tych napisach które raz sie odtwarzają a raz nie.
-po ostatniej aktualizacji menu itd działa dużo lepiej jednak nadal pozostawia wiele do życzenia.

A teraz bd wielkie hejtowanie
vod onet
-od niedawna porażka. wczytuje długo filmy mimo ze mam łącze 20 mb. co ok 20 min reklama która tez masakrycznie długo sie wczytuje.
-nie ma wszystkich filmów (czytaj tych lepszych) które znajdują sie na stronie vod/pl. Mimo ze przez kompa można je zoabczyć.
-poza tym teraz w menu nie widać jaka wybiera sie kategorie kiedyś było pod spodem podpisane - może tylko ja tak mam jeśli tak to jak to naprawić? :]

Przeglądarka internetowa
-masakra nie da sie normalnie przeglądać neta

tvn player
-to samo co z vod ciagle reklamy reklamy i długo sie wszystko wczytuje.

youtube
-od niedawna dziala wysmienicie. filmy sie odrazu wczytuja. tylko te wyszukiwanie. Powinni zrobić możliwość wpisywania z pilota a nie latania strzałkami i wybierania liter

Z innych aplikacji nie korzystam.
 

bigi1966

Member
vod onet
-od niedawna porażka. wczytuje długo filmy mimo ze mam łącze 20 mb. co ok 20 min reklama która tez masakrycznie długo sie wczytuje.
-nie ma wszystkich filmów (czytaj tych lepszych) które znajdują sie na stronie vod/pl. Mimo ze przez kompa można je zoabczyć.
-poza tym teraz w menu nie widać jaka wybiera sie kategorie kiedyś było pod spodem podpisane - może tylko ja tak mam jeśli tak to jak to naprawić? :]

Właśnie ten vod onet. Mam to samo i to nie jest wina telewizora, przywróciłem nawet tv do ustawień fabrycznych i nadal lipa. Prośba do osób powiązanych z Philipsem by zwróciły uwagę na pogarszającą się obsługę aplikacji smart tv gdyż konkurencja jest dawno daleko z przodu.
 

domibobi

New member
Kiedy pojawiła się ostatnia aktualizacja? Rozumiem, że jeśli tv nie widzi żadnej podczas wyszukiwania to zapewne posiadam najnowsze oprogramowanie. Gdzie to można sprawdzić. Jakie oznaczenie posiada to najnowsze? Chyba że jest jakieś nowsze do ściągnięcia i wgranie z pedriv'a.
 

szybal

Banned
Kiedy pojawiła się ostatnia aktualizacja? Rozumiem, że jeśli tv nie widzi żadnej podczas wyszukiwania to zapewne posiadam najnowsze oprogramowanie. Gdzie to można sprawdzić. Jakie oznaczenie posiada to najnowsze? Chyba że jest jakieś nowsze do ściągnięcia i wgranie z pedriv'a.
Tak jak piszesz na stronie Philipsa wpisz model i ściągnij najnowsze oprogramowanie na pena tv nie widzi najnowszego.
 

domibobi

New member
Tak jak piszesz na stronie Philipsa wpisz model i ściągnij najnowsze oprogramowanie na pena tv nie widzi najnowszego.

Najnowsze jakie znalazłem na stronie ma oznaczenie 000.099.000.000 z dnia 2013-07-02. Zawsze aktualizowałem przez sieć, więc chciałbym się upewnić - na czysty pendrive muszę wrzucić plik autorun.upg, pena wpiąć do gniazda usb i uruchomić tv?
 

domibobi

New member
Na stronie philipsa dla tego modelu znajduje się jeszcze taki plik do ściągnięcia 46pfl5507k_12_mus_pol.zip (2.1 MB) Wersja: V 06, Data publikacji: 2012-08-29, może jego wgranie spowoduje, że tv będzie widział aktualizacje przez sieć?
 

sidi666

New member
Najnowsze jakie znalazłem na stronie ma oznaczenie 000.099.000.000 z dnia 2013-07-02. Zawsze aktualizowałem przez sieć, więc chciałbym się upewnić - na czysty pendrive muszę wrzucić plik autorun.upg, pena wpiąć do gniazda usb i uruchomić tv?

Tak jak piszesz. Przeczytaj dokładne instrukcje update'u, bo po całym procesie trzeba uważać z wyłączeniem tv - chyba trzeba tylko raz nacisnąć "Power" na pilocie i cierpliwie czekać (dość długo będzie czarny ekran - nie wolno wtedy nic naciskać).





Na stronie philipsa dla tego modelu znajduje się jeszcze taki plik do ściągnięcia 46pfl5507k_12_mus_pol.zip (2.1 MB) Wersja: V 06, Data publikacji: 2012-08-29, może jego wgranie spowoduje, że tv będzie widział aktualizacje przez sieć?
A tego pliku nie widziałem i nie wiem do czego jest potrzebny. Zaraz sprawdze.


Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

sidi666

New member
...jeszcze taki plik do ściągnięcia 46pfl5507k_12_mus_pol.zip (2.1 MB) Wersja: V 06, Data publikacji: 2012-08-29, może jego wgranie spowoduje, że tv będzie widział aktualizacje przez sieć?
Z tego co widzę jest to aktualizacja pomocy w tym tv (cokolwiek to znaczy) - sprawdze swoją wersję i jak będzie starsza to zaktualizuję. Zobaczymy co to da.



Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

omot

Member
Wykupiłem sobie w IPLA pakiet sport .. i jakże byłem
zdumiony że nie mogę go odtwarzać na moim pfl 5507 K12.
Logujac sie w IPLA ten pakiet jest niedostepny dla mnie.
(Logujac sie z PC z przegladarki w/w pakiet jest dostepny)
Ma ktoś pomysł co z tym zrobic ?
 

sspike

New member
Mi wczoraj po aktualizacji, co biorę to za zbieg okoliczności wyskoczył poziomy pasek. link do zdjęcia
Czy posiadacz dekodera tv n może mi powiedzieć czy ma takie same paski na tle pauzy. Podejrzewacie, czy czeka mnie wymiana matrycy
 

Attachments

  • pasek2.jpg
    pasek2.jpg
    23,8 KB · Wyś: 485
Ostatnia edycja:

kiler999

New member
40 PFL5007k/12 po aktualizacji do softu .100 telewizor losowo podczas przełączania kanałów po kanałach TV naziemnej resetuje się, ma ktoś podobne objawy? Wcześniej tego nie było..
 

sidi666

New member
Przełączałem dla testu programy DVB-T ale tv się nie zresetował. Może wgraj ostatni firmware jeszcze raz.

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry