Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

kodzi

New member
co powiecie teraz o mozliwosciach tgo tv po najnowszych aktualizacjach ? zmienilo sie cos w dzialaniu tv ? nadal trzeba szukac z 400nmerkiem matrycy sharpa ? oplaca sie go nadal kupic czy weszlo cos nowego. Temat miesiace magluje i znowu reakctywacja bo przez miesiac niecaly musze nowe tv kupic a o tym bylo duzo ze wooolno chodzi i sie wiesza :(

Teraz lepiej kupić nowy model 42PFL5008 . Jest w podobnej cenie do starego modelu a masz dodatkowo ambilight no i większy ekran .
 

bigi1966

Member
Mylisz się bardzo w/w model jest dużo uboższy od opisywanych. PMR 300 zamiast 400, brak tunera satelitarnego, brak wyjścia optycznego, wejscia pc vga, 3 zamist 4 wejść hdmi.
 

Wojdusz

New member
Nie wiecie może, gdzie mozna dostać model 40 calowy z matrycą Sharpa? Najlepiej wojewodztwo swietokrzyskie lub malopolskie. Co pytam w jakims sklepie internetowym to mówią, ze nie mogą rozpakować i sprawdzić jaka jest matryca, wiec jak zamowie to przyjdzie losowy model, a jednak chciałbym z rekomendowanym Sharpem.

Interesuje mnie model 5527, może przypadkiem jest tak, że w nim stosują tylko jednego rodzaju matryce?
 

tomas26

New member
Panowie a ja mam taki problem ze po włączeniu TV wyskakuje mi na ekranie przełączono na wzmacniacz błąd głośniki tv są aktywne i przycisza się głos.
Zrobiłem aktualizacje ale nie pomogła , ustawienia fabryczne i ponowna instalacja i dalej nic.Może ktoś miał podobny objaw.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wojdusz - poproś żeby sprawdzili Ci martwe piksele i przy okazji jaka matryca - może się zgodzą. W dobrym sklepie nie ma z tym problemu.
 

Wojdusz

New member
Pytalem na dwoch portalach, gdzie cena jest zadowalająca, to odmówili otwarcia pudełka. Troche mnie to zdziwiło, gdyż jeden z tych portali cechuje się hasłem "nie kupuj kota w worku". Czy jest jakiś argument, który by spowodował, że jednak by otworzyli pudełko przed zamowieniem towaru?
 

Wojdusz

New member
Dostałem odpowiedz w kolejnym sklepie:
"Szanowny Kliencie,

nie oferujemy możliwości testowania sprzętu przed dokonaniem zakupu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt."

Czy istnieje jakikolwiek sprawdzony sklep internetowy, gdzie otworzą pudełko przed zakupem? Nie wiem czy mogę tutaj napisać nazwy sklepów na których próbowałem, ale spróbuje, w razie czego prosze o cenzure: RTVeuroAGD, OleOle, MegaMarket.
 

bigi1966

Member
Dostałem odpowiedz w kolejnym sklepie:
"Szanowny Kliencie,

nie oferujemy możliwości testowania sprzętu przed dokonaniem zakupu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt."

Czy istnieje jakikolwiek sprawdzony sklep internetowy, gdzie otworzą pudełko przed zakupem? Nie wiem czy mogę tutaj napisać nazwy sklepów na których próbowałem, ale spróbuje, w razie czego prosze o cenzure: RTVeuroAGD, OleOle, MegaMarket.

Idź do stacjonarnego RTVeuroAGD i na miejscu sprawdź bo pozostałe sklepy już tego modelu nie mają. Kiedyś opisywali, że na kartonie jest nalepka z nr seryjnym rozpoczynającym sie od ZH2...-matryca samsunga, ZH1...-matryca sharpa
 

Wojdusz

New member
Niestety w moim województwie nie ma nigdzie tego modelu, a nie jestem w stanie udać się do innego.

Sprobuje napisać, zeby sprawdzili na pudelku numery seryjne, moze chociaz tyle zrobia :)

A i mam jedno pytanko jeszcze, czy SmartTV juz dziala w miare plynnie? Bo na poczatku wiem ze byly z nim duze problemy.
 
Ostatnia edycja:

Wojdusz

New member
Spytalem w tych sklepach czy sprawdza te numery seryjne i też nie chcą, twierdza ze magazyny odmawiają sprawdzenia... Co za ludzie... Macie jakiś pomysł jak można jeszcze to sprawdzić?
 

bigi1966

Member
Niestety w moim województwie nie ma nigdzie tego modelu, a nie jestem w stanie udać się do innego.

Sprobuje napisać, zeby sprawdzili na pudelku numery seryjne, moze chociaz tyle zrobia :)

A i mam jedno pytanko jeszcze, czy SmartTV juz dziala w miare plynnie? Bo na poczatku wiem ze byly z nim duze problemy.

Sam masz możliwosć bo zamówisz odbiór w sklepie stacjonarnym i sam sprawdzisz w razie innego kodu po prostu nie płacisz i już. Ty jesteś klientem czyli panem i dyktujesz warunki, jak odmawiają poproś o rozmowę ze zwierzchnikiem to zaraz zmiękną.
 

Maciej87

New member
Witam,
chciałbym zakupić telewizor Philips 46PFL5007K. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jakie są różnice pomiędzy nim a testowanym modelem Philips 46PFL5507K poza brakiem 3D?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

sidi666

New member
46 calowe mają tylko matrycę Samsunga bez względu na to czy to jest 5507 czy 5007.
Czy macie wrażenie, że po ostatniej aktualizacji (46pfl5507) widoczny jest efekt teatru? Mimo, że hdmotion (czy jak to się tam zwie) jest wyłączony? Mam wrażenie jakby przełączanie tej opcji nic nie dawało. I mimo jej wyłączenia czuje się jakbym oglądał teatr telewizji. Da się jakoś inaczej sprawdzić czy ta opcja jest aktywna, niż tylko subiektywnym wrażeniem?

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

Maciej87

New member
Odnośnie wersji 46 cali z matrycą Samsunga, odradzacie zakup? Myślę jeszcze o PFL6007 ale wtedy w wersji 42 cale, bo na większą mnie niestety nie będzie stać. Jest jeszcze opcja PFL4007 w 47 calach bo tam z tego co czytałem są matryce LG (telewizor został doskonale oceniony w teście), ale to już jednak dwie serie niżej. Sam już nie wiem. Im więcej czytam tym mniej wiem:(
 

kamolot

Member
Hmm po ostatniej aktualizacji (0.99) zauważyłem póki co 2 reczy:
- menu pracuje dużo lepiej - nie ma spowolnień przycięć
- wifi jakby odżyło - wcześniej buforowało mi niemal każdy film hd i wyżej teraz nawet full hd idzie bez zacinki - albo mój router ma dobry dzień albo ta aktualizacja okazała się świetna.
 

sidi666

New member
Tak, ostatnia aktualizacja wiele poprawiła - tak powinno chodzić menu już w dniu zakupu. Brakuje mi tylko obsługi napisów txt.
A za efekt teatru odpowiedzialna była ostrość ustawiona na 1, a zawsze myślałem, że to hdmotion powoduje ten efekt.

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry