Panasonic TX-P50VT30E

redlum

New member
Bez reklam
aktualizacja zrobiona - też miałem problem że nie widziało mi aktualizacji (poprzez wymuszenie jej z menu). Za to jak kliknąłem na przycisk Viera apps (czy jak to tam się nazywa - chodzi mi o ten pierwszy z prawiej) od razy wyskoczyło mi info o nowej aktualizacji.
 

Raihkim

New member
aktualizacja zrobiona - też miałem problem że nie widziało mi aktualizacji (poprzez wymuszenie jej z menu). Za to jak kliknąłem na przycisk Viera apps (czy jak to tam się nazywa - chodzi mi o ten pierwszy z prawiej) od razy wyskoczyło mi info o nowej aktualizacji.

Przycisk Viera Cast. Potwierdzam wszystko się dobrze aktualizuje.
 

demarca

New member
Witam,

sprawa z czerwonym szumem na białych elementach, przy czarnym tle, rozwinęła się następująco.
Przyszedł technik z obsługi gwarancyjnej i stwierdził konieczność dostrojenia napięć podawanych na matrycę. Ponieważ nie miał jeszcze odpowiednich parametrów, obiecał wkrótce wrócić. I tak minął ponad tydzień bez odzewu. W międzyczasie pojawił się update softu wspomniany w tym wątku - brat zaktualizował i problem już nie występuje. Wszystko jest teraz w porządku.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i dobre rady. Kolejny raz okazało się, że warto kupować świeże warzywa i bułki, ale już telewizory niekoniecznie :)

Pozdrawiam
 

foxtrot

New member
witam wszystkich jako nowy :)
ja również dokonałem wczoraj upgradu softu; jestem pod wrażeniem płynności odtwarzania filmów z iplex'a po wifi - wszystko płynnie, nic nie rwie - super;
mam pytanie do Koleżeństwa - czy ktoś z Was ma n-kę w opcji multiroom?
chodzi mi o to czy transmisja HD wymaga koniecznie spięcia dekoderów ethernetem? czy ktoś ma może dekodery spięte po wifi (oczywiście 802.11n nie g)?
 
Ostatnia edycja:

kaviter

New member
Czy już ktoś wie co wnosi nowy soft?

u mnie wniósł a właściwie zniósł usterkę którą mój egzemplarz miał od nowości a mianowicie zmiany w jasności/kolorach co kilkanaście - kilkadziesiąt sekund, usterka ustąpiła w 100% ku mojej ogromnej radości bo właśnie miałem rozpocząć bój reklamacyjny z Panasem :)
 

rewolF

New member
Ja mam nastepujace pytanie:
rozumiem ze poprzez WIFI i dlna moge sie polaczyc z moim komputerem stacjonarnym (tylko takowy posiadam), ale czy jest mozliwosc przeslania obrazu z komputera stacjonarnego na obraz telewizora, czyli na kompie mam otwarty pulpit itp i na telewizorze mam ten sam obraz? Chodzi mi glownie o sytuacje kiedy ogladalbym jakis streaming w necie na komputerze stacjonarnym czy moglbym to wyswietlic na panasonicu (nie mam laptopa, netbooka, komp stacjonarny stalby w drugim pokoju)?
 

rokko

New member
Dzisiaj go kupiłem. Czekam na dostawe. Boje sie odblasków, ale z drugiej strony oglądam głownie wieczorami i w nocy, wiec powinno być dobrze.
A co ciekawe kupiłem w sklepie 2w1 z tej cenie jaka byla dzisiaj. Zakup około 9:10, natychmiast przelew wiec wg ich zapewnien powinien byc jutro. Ciekawy jestem czy nie bedzie problemu. Czy beda probowali powiedziec, ze byla pomylka na stronie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry