Panasonic TX-P50VT30E

rokko

New member
Wisi:) obraz w HD powala na kolana. w SD jest tez super. Ale nie jest bez zarzutu. Ma momety, ze obraz nie nadarza w niektorych miejscach.
 

Dżon Bondżoe

New member
wow - nie wiedziałem, że już miliony postów :) ja nadal zadowolony z TV - nie zamieniłbym go na nic innego, z wyjątkiem nowej Toshiby 55" - tyle tylko, ze ta jest 2 razy droższa od Panasa:p No i musiała by mieć tak piękny obraz jak Panas.


Z niecierpliwością czekam na nową ofertę Panasa.

Ostatnio zostało zaproponowane mi urzadzonko za 2 tysie - ponoć poprawia kontrast i czarny na plazmach. Czy to możliwe? Czy w tym tele da się zrobić lepszy kontrast? Bo czarny nie jest 10/10 to pewnie isę da. To jest niby jakiś filtr prądu.

Jeśli ktoś cos słyszał, to proszę odpowiedzieć mi na priv, bo postów w tym wątku nie śledzę odkąd ten troll się pojawił i zaśmiecał ten wątek.

pozdrawiam serdecznie
 

marek467

New member
Niestety u mnie pokazuje nowy soft 1.703 i nie wykrywa nic nowszego więc nie mogę iść tą drogą. Chyba,że wgrać starszy soft w póżniej na nowo zrobić upgrate ( może za mocno kombinuję).
Z pewnością nie jest to żaden kabel - odłączyłem wszystkie i wrzuciłem biały obraz z karty sd - niestety szumi czerwienią jak cholera - tylko czemu jedynie w górnym pasie ekranu?
 

rokko

New member
U mnie UPC ma problem, czasami zatrzymuje obraz na sekunde. Moze za duzo kabli idzie.Na dvd jest wszystko oki. tylko i wylacznie w UPC sie do dzieje;/
 

don111

Banned
Ostatnio zostało zaproponowane mi urzadzonko za 2 tysie - ponoć poprawia kontrast i czarny na plazmach. Czy to możliwe? Czy w tym tele da się zrobić lepszy kontrast? Bo czarny nie jest 10/10 to pewnie isę da. To jest niby jakiś filtr prądu.
pierwsze słyszę, jak bez gwarancji to można podregulować napięcia pod obudową bo zwykle jest pewien zapas ale coś takiego ?
napisz może więcej szczegółów na jakiej zasadzie działa to urządzenie :)
na pierwszy rzut oka to jakieś voodoo dla naiwnych i wyciąganie kasy
 

tdx

New member
Bez reklam
Ten "sprzedawca" to tylko takimi wynalazkami "handluje" :) :)
np TV BEKO :) <-- wszystko z wystaw z zachodnich sklepów bez pudełek itp
zal.pl
 

demo1

New member
Mysle ze wielu to zainteresuje..mnie jako przyszlego posiadacza nowego Panasa cieszy :) Niema wieszakow ale jest przedluzenie gwarancji :p



https://www.5latgwarancji.panasonic.pl/strona/start.aspx


PS. Tam pisze "przedłużymy gwarancję na Twój telewizor ze standardowych 3 do 5 lat!"
a gdzie nie spojrze to wszedzie sa 24 miesiace gwarancji..


dzieki za informację..
teraz wiem jakiej marki kupic TV :wink:

(lecz w regulaminie pisze ze obowiazuje nabyć w jednostce sprzedaży detalicznej)
jak to rozumiec ? sklep to sprzedaz detaliczna ?



p.s wiadomo jak jest z wypalonymi pixelami w panasach ? wymieniają czy nie ? jesli się takowy pojawi ?
 
Ostatnia edycja:

Paniczos

New member
Koledzy gdzie Wy kupiliście swoje VT30 ? Gdzie polecacie? Ja znalazłem dobrą ofertę na stronie eldom ale czas oczekiwania jest tam 2 tygodnie. Ale cena 5749.00 zł
 

Zulus

Member
Masz podany pobór prądu przez ten model na stronie Panasonica. Średnio 190W. I tego sie trzymaj. Podana średnia jest prawdziwa. Telewizor pobiera od 130 W do nawet 300W Oczywiście pobór jest płynny. Wszystko zależy od wyświetlanego obrazu. Im jaśniejszy, tym więcej pobiera. Koniec na temat poboru prąd przez ten model!
 
Do góry