Panasonic TX-P50VT30E

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu masz porównanie modeli:
http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-pl...nasonic-gt30-czy-vt-30-porownanie-modeli.html

006_P1290008.JPG

Również przewaga na korzyść VT 30
 

lamparcicho

New member
witam, mam pytanie do posiadaczy tego cacka: czy panasonic obsługuje sygnały full rgb po hdmi? sprawa o tyle ważna, że dekoder ariva 200 wysyła nie wiedzieć czemu pełne RGB po hdmi i z moim obecnym telewizorem plazmowym występuje zjawisko black crushing, tutaj jest hdmi 1.4 a w moim staruszku 1.2 więc myślę że nie ma z tym problemu, w końcu samsung za 1000zł ma do wyboru poziom czerni hdmi (normal/low), proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za pomoc
 

Byrd66

New member
Wreszcie na oficjalnej stronie supportu pojawił się soft (ver. 1.703) do VT30...

Download Information of VIERA for Europe and CIS | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global


Lista poprawek, które (przynajmniej oficjalnie) ten soft wnosi, jest uboga:
1. Improvement for Media player compatibility.



P.S.
50 MB... całkiem sporo jak na firmware... 8)
Oby to wyszło też na G30/S30, bo odtwarzacz plików to tragedia-nawet plików dokładnie odpowiadających specyfikacji nie odtwarza, albo najczęściej nie ma dźwięku.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam pytanie do posiadaczy VT 30 czy EFEKT duszka za postaciami jest nadal widoczny przy szybkich ruchach ?.Jako posiadacz VT 20 widze ten efekt w filmach na Polsacie np.Jak to wyglada w VT 30?.Czy multimedia nadal sa tak slabe w tym TV jak w VT 20? (brak podbijania filmow do hd z hdka)
 

Pe.te

New member
Oby to wyszło też na G30/S30, bo odtwarzacz plików to tragedia-nawet plików dokładnie odpowiadających specyfikacji nie odtwarza, albo najczęściej nie ma dźwięku.

Dla G30 też wczoraj został umieszczony soft na oficjalnym supporcie (ver. 1.317)

Download Information of VIERA for Europe and CIS | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

Opis zmian:
Sep. 15, 2011
Ver. 1.317 Improvement for Media player compatibility.

Mar. 22, 2011
Ver. 1.304 Adds support for Viera Connect Service
 

rokko

New member
W poniedziałek przyjdzie. Kupiłem po tej wysoce promocyjnej cenie w 2w1. Zacznie sie zabawa w kalibracje. Moze ktos podpowie cos po profesjonalnej kalibracji? wiem, ze w okolicach 60 strony jest link do kalibracji w zachodnim tescie.
 

rokko

New member
bestplayer, realplayer, cokolwiek.To idze obraz z lapka po hdmi do telewizora.Bedziesz mial wszystko z laptopa wyswietlane na TV. ja korzystam z bestplayera,.
 

marek467

New member
Witam ,
od 10dni jestem posiadaczem 55VT30 i powinienem napisać szczęśliwym ale nie koniecznie.
Proszę o pomoc i podpowiedz. Co do tv niby wszystko ok ale od kilku dni zauważyłem coś niepokojącego( trudno mi powiedzeć czy tak było od dnia zakupu ponieważ nie skupiałem się na szczegółach)
Na całej szerokości ekranu w pasie ok 8-10cm od góry widzę setki migocących czerwonych kropek. Jest to widoczne na białej planszy oraz na mocnym sygnale np z BR oraz na logach programów TV.
Jest to widoczne z bliskiej odległości do 1 m. Oczywiście możn a powiedzieć ,że nikt z takiej odległości nie ogląda - to fakt ale anomalia jakaś jest.
Efekt jest widoczny tylko na białym tle lub jasnoniebieskim ( na zatrzymanej stop klatce również występuje). Dziwne jest to że tylko w górnym wąskim pasie ekranu ( a przyglądałem się wyrażnie)
Co ciekawe nie jest to zjawisko jednostane - nasila się słabnie potem czasem znika i znów się pojawia.
Był technik z serwiu i stwierdził ,że się z czymś takim nie spotkał - nie wie co to może być . Mam obserwować dalej. Jak nie ustąpi to wymieni jakiś moduł.
Panowie może Wy potraficie podpowiedzeć co to może być i co z tym fantem robić
 

redlum

New member
Bez reklam
sprawdź na innym kablu HDMI - miałem coś takiego podobnego na sygnale 1080p w PS3 na jednym kablu - który w każdym innym wypadku działał wyśmienicie
 

Pe.te

New member
Witam ,
od 10dni jestem posiadaczem 55VT30 i powinienem napisać szczęśliwym ale nie koniecznie.

A to nie jest podobny problem do tego, jaki opisywał kolega demarca na stronie 106 tego wątku i wcześniejszych (demarca nazywał to "czerwonym szumem")?
O ile dobrze pamiętam - pomógł upgrade softu...
 
Do góry