Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

Revson

New member
Chciałem się upewnić, że chodzi o dysk USB. ET5 nie nagrywa na dyski ani na pendrive'y. Funkcja nagrywania służy tylko do wysłania sygnału, przez kabel SCART, na zewnętrzną nagrywarkę.
 

Tookast

New member
Hej wszystkim, dzisiaj z rana telewizor przywitał mnie tym:

7qV5RI4.jpg


Sprawdzałem tylko 3 gniazda hdmi, bo z ostatnim już jakoś nie miałem siły. Ktoś wie czym jest to spowodowane i czy serwis zrobi mi to od ręki? ;x Jak to się 'fachowo' nazywa? bo nie jestem nawet pewny.

edycja: telewizor podłączony jest do listwy, która wyłączana jest na noc. przed chwila włączyłem tv ponownie i wszystko jest już okej? w czym problem, bo nie wiem czy robię coś nie tak, czy tv po prostu schodzi.
 
Ostatnia edycja:

Revson

New member
Jeśli nie będzie się to powtarzać, to chyba nic groźnego. U mnie, przez rok, dwa razy włączył się na DVB-T tylko z dźwiękiem i czarnym ekranem. Po wyłączeniu i włączeniu działa dalej. Stawiam na jakiś błąd oprogramowania.
 

skresz

New member
Witam chciałem się dowiedzieć jak mogę sprawdzić ile godzin telewizor był włączony, czy jest to zapisane gdzieś w ustawieniach czy są na to jakieś kody serwisowe
 

norbertkot

New member
Witam,
Powoli tracę nerwy,posiadam Panasonica 42 ET5E,i mam problem z WI FI,mianowicie TV nie widzi zadnej sieci w zasiegu,router stoi za TV dosłownie 15 cm.
Po wyłączeniu tv z sieci i właczeniu znajduje siec bez problemu,wyłączam go z pilota,ponownie włączam i jest znów lipa,komunikat o treści"szukanie sieci".
Miał tak ktoś??
 

norbertkot

New member
Zresetowałeś telewizor jeszcze raz?
Co masz na myśli pisząc zresetowałeś??
Od sieci(prąd) odpinałem go juz kilkanaście razy,po włączeniu jest ok,ale wystarczy wyłączyć go z pilota ,znów włączyć i jest to samo czyli "szukanie sieci" po wciśnieciu przycisku internet,a w ustawieniach sieci w menu nie wyszukuje zadnej sieci choć jest kilka w pobliżu.
 

cwirek11

New member
Witam
Generalnie 47ET5E jest ok ale ostatnio mam problem z YouTube. Otóż nie odtwarza żadnego filmiku. Wszytskie pozostałe opcje internetowe sa w porządku natomiast z YouTube nic nie moge uruchomić. Czy ktoś miał taka akcję??
Pozdrawiam
 

Budrys77

New member
Co masz na myśli pisząc zresetowałeś??
Od sieci(prąd) odpinałem go juz kilkanaście razy,po włączeniu jest ok,ale wystarczy wyłączyć go z pilota ,znów włączyć i jest to samo czyli "szukanie sieci" po wciśnieciu przycisku internet,a w ustawieniach sieci w menu nie wyszukuje zadnej sieci choć jest kilka w pobliżu.
Czy podczas tej operacji pendrivy są powyjmowane z TV?
Mój pomysł: spróbuj na chwilę zdjąć zabezpieczenia z routera i zobacz czy to coś zmieni?
Ja swego czasu miałem cos podobnego (jak już TV zdarzyło się znaleźć moją NEO to przyłączeniu wyskakiwał napis "błąd połączenia). Dopiero zdjęcie zabezpieczeń z routera spowodowało, że TV zobaczył mojego liveboxa.
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam
Generalnie 47ET5E jest ok ale ostatnio mam problem z YouTube. Otóż nie odtwarza żadnego filmiku. Wszytskie pozostałe opcje internetowe sa w porządku natomiast z YouTube nic nie moge uruchomić. Czy ktoś miał taka akcję??
Pozdrawiam

YT mogl miec slabszy dzien, czasem sie tak zdarza ze jakas aplikacja muli od czasu do czasu, problem sie powtarza ??
 

gucioicezar

New member
Posiadam ET5 od roku, od pewnego czasu dość mocno kuleje odtwarzanie filmów HD w formacie MKV. Spora część filmów jest odrzucana przez telewizor: "Plik nie do odczytu" albo "Proszę czekać". Tymczasem te odrzucane przez ET5 pliki są bezproblemowo odtwarzane przez inne, często znacznie tańsze telewizory np od Samsunga czy LG. Stąd wiem, że pliki nie są uszkodzone a tylko mój ET5 kaprysi. Straciłem już nadzieję że Panasonic zaaplikuje jakąś poważna aktualizację softu, która uzupełniłaby brakujące kodeki. Te cwaniaki specjalnie nie dają aktualizacji do ET5, no bo trza ludzi zachęcić by kupowali nowe modele z rocznika 2013 a nie bawili się w usprawnianie używanych... Skandaliczna polityka, ale skądinąd wcale im się nie dziwię, biznes is biznes...
Pytanie do forumowiczów: czy ktoś odkrył empirycznie, którego to parametru pliku filmowego MKV nie trawi nasz telewizorek ET5? A jeśli wiadomo który to parametr, to jak przerobić plik by ET5 zechciał łaskawie prawidłowo go odtworzyć? Denerwująca już dla mnie jest sytuacja, gdy telewizor odrzuca mniej więcej co czwarty plik MKV :( A może trzeba się rozglądnąć za jakimś dobrym zewnętrznym odtwarzaczem? Tyle że to dodatkowy koszt, dodatkowe kabelki i pilot...
 

elfuego

New member
Panowie mam pytanie , czy ten badziew ma w web browser opcje nowa karta. chodzi o to ze wchodzac na strone, wywala reklame. normalnie w kompie zamykamy to okno. a et5 wchodzi na reklame i lipa cofniecie do tylu nic nie daje. np w samsungu wchodzac na moja stronke odpala sie reklama w drugim oknie, zamykam ja lub przechodze do pierwszego okna i jest ok. panas nie ma opcji nowa karta, jesli tak to niezły zonk. no chyba ze nie wiem jak ja właczyć.
 

Budrys77

New member
Witam.
Można w tym tv regulować głębię 3d?
Nie mogę wytropić w menu takiej opcji, chociaż w instrukcji jest o tym wspomniane...
Nie wiem czy o tym samym myślimy.
W trakcie oglądana materiału 3D Wciskasz MENU na pilocie. W sekcji Obraz przechodzisz do Ustawienia 3D (na drugiej podstronie) Ustawienia 3D musi być Włączony).
Poniżej będziesz miał Efekt i strzałkami to regulujesz.
Nie do końca wiem czy to to, ale wydaje mi się, że tak.
Może inni pomogą lepiej.
 
Do góry