Panasonic TX-58EX703E

tomini2

New member
Witam, mam Panasonic TX-58EX703E i nie wiem jak można bezprzewodowo przesłać obraz lub film z laptopa... Z youtube filmiki idą bez problemu (oczywiście z laptopa i z tel.)
 
Ostatnia edycja:

robo1221

New member
Panowie widzieliście, że IPTV działa na naszym sprzęcie. Wpiszcie sobie w YouTube fork player panasonic i pierwszy z góry link rosyjski jest player SS IPTV. Pozdrawiam
 

stalak

New member
Kupilem go wczoraj. Jak narazie pozytywnie. Mialem wczesniej Sony KDL-42w805a i mialem obawy czy teoretycznie slabsza matryca (60hz, ws sony 100hz), bedzie ok. Puszczalem wczoraj filmy w full hd i zdecydowanie Panas bije tego starszego soniaka. Fakt jezeli zrodlo sygnalowe jest slabe to pikseloza sie pojawia, no ale to na kazdy tv w tym rozmiarze bedzie podobnie. Film w 4k obraz zyleta. Podswietlenie chyba w porzadku, nie widzialem jakis znaczacyc bialych plam na jednostajnym tle.

Probowalem go kalibrowac wg instrukcji w necie, ale ja chyba jestem jakis spaczony bo skonczylo sie ze uzywam defaultowych ustawien, haha. Te wszystkie mody "prawdziwe kino" sa dla mnie zbyt ciemne. Wole zywsze kolory i wiekszy kontrast.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Filmy w trybie Prawdziwe Kino powinno się oglądać przy zgaszonym świetle, dlatego jest w tym trybie obniżona jasność. Kwestia gustu. Osobiście filmy oglądam na trybie Prawdziwe Kino, barwy są wtedy naturalne, obraz niezmanipulowany. Resztę jak TV, YouTube itp oglądam na trybie normalnym.
 

Disk85

New member
Nie wiem czy pytam we właściwym temacie, ale z góry dzięki za pomoc, mianowicie jaki soundbar współgra z tym tv?w miarę niedrogi
 

lukasz_ap

New member
Cześć wszystkim! Stałem się posiadaczem powyższego Panasonica, niestety ma on jakiś problem przy uruchamianiu. Objawia się to następująco: gdy TV jest na czuwaniu(czerwona dioda) i na pilocie wcisnę przycisk włączenia, to przez około 15 sekund cały czas miga zielona dioda, po czym miganie ustanie, a dioda pali się zielonym światłem jednostajnym. Nie ma niestety obrazu, ani nawet podświetlenia. Klikanie poszczególnymi przyciskami na pilocie, nie daje żadnych rezultatów - nie można nawet go wyłączyć, by zapaliła się czerwona dioda, klikanie przycisków jedynie daje efekt mignięcia diody zielonej na TV. Po jakiejś minucie palenia się jednostajnie diody zielonej, na TV dioda zapala się na czerwono - i w tym momencie gdy kliknę przycisk power na pilocie dopiero TV uruchamia się - jest obraz. Jeżeli go wyłączę i zaraz ponownie włączę pilotem uruchamia się poprawnie. Zauważyłem, że problem występuje wtedy, kiedy TV jest dłużej niż 1-2 min w trybie standy(czerwona dioda) - po tym czasie od wyłączenia TV nie można normalnie i szybko uruchomić. Czy spotkaliście się z czymś podobnym? Wiecie gdzie może być problem? Zrobiłem update softu, reset ustawień fabrycznych, wyłączałem TV z zasilania jednak problem pozostaje..
 

effi

New member
Cześć wszystkim! Stałem się posiadaczem powyższego Panasonica, niestety ma on jakiś problem przy uruchamianiu. Objawia się to następująco: gdy TV jest na czuwaniu(czerwona dioda) i na pilocie wcisnę przycisk włączenia, to przez około 15 sekund cały czas miga zielona dioda, po czym miganie ustanie, a dioda pali się zielonym światłem jednostajnym. Nie ma niestety obrazu, ani nawet podświetlenia. Klikanie poszczególnymi przyciskami na pilocie, nie daje żadnych rezultatów - nie można nawet go wyłączyć, by zapaliła się czerwona dioda, klikanie przycisków jedynie daje efekt mignięcia diody zielonej na TV. Po jakiejś minucie palenia się jednostajnie diody zielonej, na TV dioda zapala się na czerwono - i w tym momencie gdy kliknę przycisk power na pilocie dopiero TV uruchamia się - jest obraz. Jeżeli go wyłączę i zaraz ponownie włączę pilotem uruchamia się poprawnie. Zauważyłem, że problem występuje wtedy, kiedy TV jest dłużej niż 1-2 min w trybie standy(czerwona dioda) - po tym czasie od wyłączenia TV nie można normalnie i szybko uruchomić. Czy spotkaliście się z czymś podobnym? Wiecie gdzie może być problem? Zrobiłem update softu, reset ustawień fabrycznych, wyłączałem TV z zasilania jednak problem pozostaje..


Zgłoś do serwisu Panasa - nie jest to normalne zachowanie
Możesz też pewnie zwrócić do sklepu... jeżeli nie minęło te 14 dni
 

Stanley

Member
Bez reklam
Możesz też pewnie zwrócić do sklepu... jeżeli nie minęło te 14 dni
Pewnie, że można do 14 dni, o ile zakup był dokonany na odległość, towar nie nosi śladów użytkowania, itp. No i trzeba się liczyć z kosztami odsyłki. W sklepie stacjonarnym zwrot zależy tylko od dobrej woli sprzedawcy.
 
Ostatnia edycja:

VVrzask

New member
Witam serdecznie, kupilem panasonic tx58ex700 i mam 2 pytania. Podlaczona do tego mam kablowke z vectry, ktora ogladam czasem i kablem hdmi (7,5m) PC (8700k, 16gb ram ddr4, msi radeon r9 270). Podstawowy problem to nieplynny obraz przy puszczaniu jakiegos filmu z tego pc, nie wiem czy to smuzenie czy stuttering jakis, w kazdym razie obraz nie jest do konca plynny, przy ruchach kamery, czy jakiejs scence szybszej jak ida ludzie na filmie takie powidoki delikatne zostaja i jest wrazenie jakby obraz sie cial. Problem chyba lezy w karcie graficznej, bo zauwazylem, ze nawet jak odepne tv to na monitorze tez potrafie to zauwazyc (chociaz zauwazylem to dopiero po zakupie tv wczesniej jakos mi nie przeszkadzalo). Niby sobie sam odpowiedzialem, ale do Was jest pytanie czy ten telewizor moze miec jakies problemy przy podlaczaniu przez hdmi do pc i czy slyszeliscie o takich? Drugie pytanie jest o porty hdmi. Kablowka dziala tylko na hdmi1, PC dziala tylko na hdmi3. Dlaczego tak jest? Czy obraz jest jednakowy na wszystkich portach? Nie mam narazie mozliwosci podpiecia ani innego urzadzenia zeby sprawdzic czy z nim tez 'smuzy', na kablowce niby obraz chodzi lepiej aczkolwiek mnie to sie wydaje juz po tygodniu przeroznych testow ze tez nie jest do konca plynnie. Przepraszam za moze chaotyczne pytania, ale bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.
 

linkinmark

New member
witam tesciu na szybko chce kupic jakis tv ok 50cali i ja jestem za panasonicami, pytanie o 703e na niby te 60hz i powiedzcie mi czy są jakieś skoki obrazu itp jak sie patrzy na sport np. mecze. na tv tesciu patrzy ok 2,5m i boje ze moze mu takie cos przeszkadzać. Poradzcie czy ten tv bedzie ok bo 3tys tak chce maxymalnie wydać, ważne zeby tv chodził szybko.płynnie internet i youtube bo płynnie chodziło to też wazne.
 

robo1221

New member
Witam. Panowie czy ma ktoś z Was może taki pilot i działa z Panasonic EX700/703? N2QBYB000024 Proszę wpisać ten numer w google, nie mogę dać linka.
 

cyklon

New member
Witam.


Mam trochę filmów z dźwiękiem w formacie DTS - niestety telewizor ich nie odtwarza...

Jest możliwość, żeby jakoś to ominąć? (w sensie dodatkowy soft do ściągnięcia czy cokolwiek ?) czy został jedynie oddzielny odtwarzacz - tv box czy coś?
 

cyklon

New member
TV nie obsługuje formatu DTS - brak dźwięku o ile nie ma innej ścieżki dźwiękowej np. w ac3.
W tym momencie mam podłączony soundbar przez kabel optyczny do TV - nie włączałem niczego co ma DTS ale wydawało mi się, że to TV przesyła dźwięk do soundbara więc i tak będzie lipa?
 

zajecc

Member
Witam serdecznie, kupilem panasonic tx58ex700 i mam 2 pytania. Podlaczona do tego mam kablowke z vectry, ktora ogladam czasem i kablem hdmi (7,5m) PC (8700k, 16gb ram ddr4, msi radeon r9 270). Podstawowy problem to nieplynny obraz przy puszczaniu jakiegos filmu z tego pc, nie wiem czy to smuzenie czy stuttering jakis, w kazdym razie obraz nie jest do konca plynny, przy ruchach kamery, czy jakiejs scence szybszej jak ida ludzie na filmie takie powidoki delikatne zostaja i jest wrazenie jakby obraz sie cial. Problem chyba lezy w karcie graficznej, bo zauwazylem, ze nawet jak odepne tv to na monitorze tez potrafie to zauwazyc (chociaz zauwazylem to dopiero po zakupie tv wczesniej jakos mi nie przeszkadzalo). Niby sobie sam odpowiedzialem, ale do Was jest pytanie czy ten telewizor moze miec jakies problemy przy podlaczaniu przez hdmi do pc i czy slyszeliscie o takich? Drugie pytanie jest o porty hdmi. Kablowka dziala tylko na hdmi1, PC dziala tylko na hdmi3. Dlaczego tak jest? Czy obraz jest jednakowy na wszystkich portach? Nie mam narazie mozliwosci podpiecia ani innego urzadzenia zeby sprawdzic czy z nim tez 'smuzy', na kablowce niby obraz chodzi lepiej aczkolwiek mnie to sie wydaje juz po tygodniu przeroznych testow ze tez nie jest do konca plynnie. Przepraszam za moze chaotyczne pytania, ale bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Ja nie posiadam karty graficznej. Jadę na zintegrowanej z G4560 też miałem problem z lagami. Wymieniłem kabel hdmi na Kabel HDMI 2.0b - Ważne jest to"b" certyfikowany marki Lindy, wcześniej miałem jakiegoś noname za 50 zł. Teraz spokojnie mogę oglądać format ...2160p.UHD.BluRay.X265.10bit.HDR.TrueHD.7.1 - niestety bez DTS.
 
Do góry