Panasonic TX-58EX703E

Karol1976

Active member
Bez reklam
To normalka że filmy niektóre są tak zrobione z pasami góra/dół .

Jeszcze napisz tutaj że nigdy nie oglądałeś filmu z takimi pasami ??? To załamka , przecież w tv są puszczane niektóre filmy z takim zastosowaniem .
Spróbuj w proporcjach obrazu zmienić


Pasy góra dół to normalka i to nie jest żaden problem z tv , jak masz w tv proporcje ekranu to możesz zwiększyć ale obraz będzie już taki rozmazany , także tutaj nie ma się czym martwić
 

switek1987

New member
U mnie tez juz leci😉
 

Attachments

  • 15318390634116193496012099199988.jpg
    15318390634116193496012099199988.jpg
    677,4 KB · Wyś: 126

zajecc

Member
Jakieś info o tej aktualizacji ? mi już ze dwa dni temu na ex703 wyskoczyła, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic o tym update :/ nawet na stronie panasa nie ma nic. Myślałem że Firefox OS jest martwy czyżby jednak nie ?
 

krzychooo

New member
Ja wszedłem do sklepu z aplikacjami i tv odnalazł i zapytał czy chcę aktualizować czy pozostać na starszej wersji. Poprzez menu nic nie wyskoczyło. To nie aktualizacja całego systemu tv wiec z poziomu ustawień nic ńie wyszuka.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Z innego forum:

Uaktualniając wersję oprogramowania sprzętowego telewizora, uzyskasz lepszą jakość obrazu, poprawiono różne problemy z szumem, ulepszono dostęp do Internetu (jeśli jest dostępny), zwiększono stabilność i poziom użyteczności, a także wprowadzono kilka innych zmian.
 

lafar13

New member
Hej.
tak więc kupiłem ten model 58ex700e przez internet. Potestuję i jeżeli zadowoli mnie to zostawię a jak nie to oddam i dalej będę szukał.
Mam do Was pytanie: jak sprawdzić czy nowo zakupiony tv jest "absolutnie" nowy czy nie jest przypadkiem z jakiś zwrotów itp.?

dzięki
Michał
Sorry za offtop, ale dawno nie widziałem takiego rozdwojenia jaźni. Boisz się, że sprzedawca sprzedał Ci używany sprzęt a jednocześnie sam nie widzisz nic złego w procederze wprowadzania używanego sprzętu z powrotem do sprzedaży. :twisted:
 

czlowies

New member
eb77bba7caf8026feadbe975a7b438ed_big.jpg
c3f915620b87261618304fe665892ed6_big.jpg
Po nieudanej przygodzie z samsungiem postanowiłem kupić zachwalany tutaj 50ex700. Kolory i ruch są jak najbardziej na plus w porównaniu do samsunga, natomiast jeśli chodzi o smugi na matrycy to jest to jakiś żart... przez całą matryce mam pionowe ciemne i jasne smugi, oczywiście podczas normalnego oglądania w niczym to nie przeszkadza, ale wystarczy włączyć pierwszy lepszy mecz piłki nożnej żeby dostać szału... Myślałem zę banding będzie zaóważalny tylko i wyłącznie podczas sportu jednak na jasnych scenach w filmach również jest to widoczne. Czy na telewizorach LCD nie da się obejrzeć meczu bez obecności ciemnych pasków????
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
da się ale musisz go zgłosić do serwisu lub wymienić na nowy...bo to nie jest normalne to co widać.To się zdarza w telewizorach
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
I dlatego omijam z daleka Panasonica , ta Firma spadła mi na psy , każdy model na matrycy IPS jak czytam o danych technicznych , dalej Vestel składa dla Panasonica Tv ?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to jest telewizor na VA a nie na IPS...więc źle czytasz a banding się zdarza każdej firmie
 
Ostatnia edycja:

czlowies

New member
Dodam jeszcze, że kąty widzenia są dużo lepsze niż w samsungu. Jaki telewizor do 3000 polecacie, w którym problem z dse będzie jak najmniejszy??? Mam już dosyć odwożenia sprzętu. Myślałem też nad sony 55xe7005
 

czlowies

New member
W sklepie stwierdzono, że ciemne pasy są widoczne. Zaproponowano mi wymianę na nową sztukę, która posiadała identyczne pasy. Kierownik stwierdził, że jest to normalne i one wszystkie tak mają... i najlepiej to dopłacić i kupić jakiegoś oleda od LG za 3900, który byłby "nówka sztuka na jutro z magazyny". Czy wy też macie takie pasy w tym modelu?? Wiem, że nierównomierne podświetlenie matrycy to norma, ale jak można oglądać telewizje z ekranem podzielonym na 5 części przez jakieś paski....
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to jakieś bzdury że "one tak mają"chyba że Ci chce OLED-a full hd wcisnąć za te 3900zł , wiele osób ma ten telewizor i z tego co pamiętam tylko jedna osoba narzekała na pikselozę
 
Do góry