Panasonic alternatywne IPTV?

Stanley

Member
Bez reklam
(Cytat pochodzi z topicu Panasonic TX-58EX703E)
Panowie widzieliście, że IPTV działa na naszym sprzęcie. Wpiszcie sobie w YouTube fork player panasonic i pierwszy z góry link rosyjski jest player SS IPTV. Pozdrawiam
Nie wiedziałem, choć szczerze pisząc nigdy nawet nie próbowałem drążyć tematu, szukać jakichś "tips&tricks", alternatyw.

Jednak pozwoliłem sobie założyć nowy topic, gdyż te porady z YT zadziałały także w moim prawie 5-letnim DT60. Przypuszczam również mogą zadziałać w innych modelach .
Tzn. po zainstalowaniu WOWtv i zmianie DNS w ustawieniach karty sieciowej rzeczywiście ruszył Fork Player. Trochę nie bardzo wiem co można z tym wszystkim dalej (pewnie sporo można dogooglować ;-) ), ale akurat musiałem wyjechać i przez kilkanaście dni będę z dala od mojego Panasa.
Pozdrawiam.

P.S. Nie wiem również, na ile (nie)bezpieczna jest zmiana DNS-a, ale chyba w sofcie tv niewiele można namieszać ;-)
 
Ostatnia edycja:

rzymek79

New member
Witam,

Wiedzę, że wątek już trochę jest na forum ale brak odpowiedzi. Ja właśnie zacząłem się interesować IPTV i też widziałem te rosyjskie filmiki. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma żadnych polskich czy w innych językach??
Jak U Ciebie się to sprawdziło? Jakieś problemy?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Jak U Ciebie się to sprawdziło? Jakieś problemy?
Oooo, już dawno zapomniałem o temacie... dobrze, że przychodzą powiadomienia z forum ;-)

Powiem tak: nic ciekawego wtedy nie udało mi się wyczaić, czy może raczej nie potrafiłem. Pamiętam z tego "pakietu" użytków odpaliłem jakąś przeglądarkę www na cały ekran (w moim Panasie oryginalna przeglądarka nie ma trybu pełnoekranowego). Ale co z tego, skoro adresy trzeba było wpisywać za każdym razem z palca, nie można było dodawać żadnych ulubionych. Poza tym chyba nie działało przewijanie stron góra-dół, tak więc przeglądarka zupełnie bezużyteczna. Odpaliłem też o ile pamiętam jakiś odtwarzacz IPTV, ale były w nim tylko kanały rosyjskojęzyczne. I to chyba wszystko, nie drążyłem już tematu, przywróciłem w tv poprzednie ustawiania DNS.

Natomiast odnośnie zmiany DNS - oczywiście potencjalnie JEST niebezpieczne. Jakoś mnie wtedy zaćmiło, tzn. przy pisaniu poprzedniego posta ok. 1,5 roku temu ;-) ). W efekcie na przykład po wpisaniu adresu np. moj_bank.pl możemy w rzeczywistości otworzyć stronę oszust_bank.pl, która będzie wyglądała identycznie, jak strona naszego banku... Jeśli tego nie zauważymy, nasz login i hasło znajdą się u oszusta... Tylko czy ktoś loguje się z telewizora do banku lub innych podobnych witryn? Niemniej jeśli ktoś będzie próbował się bawić, sugeruję IP DNS zmienić TYLKO w telewizorze, a nie w routerze!
 
Do góry