Panasonic seria PV80 i PV8

GoliMilan

New member
Chyba faktycznie wysyłają to spoza granic naszego kraju, bo jak zadzwoniłem i spytałem kiedy ten tv mógłby być u mnie ułyszałem, że w przyszły poniedziałek ew. wtorek. To samo było z gwarancją. Na pytanie skad jest sprzęt, czy z Polskiej czy zagranicznej dystrybucji, usłyszałem tylko wymijające, że gwarancja jest na dwa lata i żebym się niczym nie martwił.
 

sosna

New member
A Pan z Allegro powiedział mi że w piątek można odebrać osobiście 3 sztuki, z tej ceny 3999 da się coś urwać przy tej ilości. Gwarancja 24 miesiące ważna w Polsce. Tyle przez telefon....
 

slavOK

New member
pewnie targają te telewizorki z niemiec :) widzą, że jest na to boom wiec jest to pewnie opłacalna zabawa.:mrgreen:
to, że gwarancja obejmuje Polskę to nic nowego, bo nie zależnie od tego gdzie w europie kupisz tv gwara jest ważna w każdym innym kraju europy.
 

GoliMilan

New member
Pogadałem sobie z panem z salonu Panasonica w Gliwicach i okazuje się, że te trzy sztuki które mają do sprzedania pochodzą od polskiego dystrybutora i jutro beda je mieli u siebie na stanie. Jeśli tylko waf zaakceptuje jego wygląd najpóźniej w poniedziałek powinien być jeden z nich u mnie:D
 

sosna

New member
No to normalnie "masakra jakaś panowie" z tym Salonem w Gliwicach, nie mówiąc już o tym, że pochodzą od Polskiego dystrybutora, gdzie to Panasonic Polska twierdził że nie planują wprowadzenia nowej serii do handlu. Cena też przyzwoita, w ElectroWorld 42PV70 jest za 3999.

A w kwesti tunera cyfrowego DVB jest to standart nie za bardzo używany w Polsce (lub mało rozpowszechniony), także raczej zbędna funkcja...
 

sosna

New member
Swoją drogą powoli wychodzimy z zaścianka Europy :D
U Niemców pokazały się nowe modele w marcu i u nas także....
 

radzix

Member
Czy przypadkiem nie jest to osoba, która handluje towarem, którego jeszcz nie posiada??
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
zdjęcia serii PX80, niezbyt ciekawej jakości, ale zawsze (zdjęcia zapożyczone z avsforum)...
 

Attachments

  • 42px80pic1.jpg
    42px80pic1.jpg
    96,5 KB · Wyś: 319
  • 42px80pic4.jpg
    42px80pic4.jpg
    89,3 KB · Wyś: 278
  • 42px80pic6.jpg
    42px80pic6.jpg
    72,5 KB · Wyś: 268
  • 42px80pic7.jpg
    42px80pic7.jpg
    68,8 KB · Wyś: 268
Ostatnia edycja:

Filipek2821

New member
Mam pytanie: Czym rózni sie 42" od 37"??? Bo na jednej ze stron niemieckich (chyba www.redcoon.de ) znalazłem, że 37 ma 1xHDMI, a 42" ma ich 3. Natomiast na stronie Pansonica zarówno 42", jak i 37" maja 3xHDMI. Ma ktoś może jakieś powtierdzone dane czy sa jakieś róznice między tymi wielkościami tego modelu??? I czy wogóle sa takie róznice???
 
Ostatnia edycja:

cantona

New member
Dziś Panasonic prawdopodobnie poda oficjalne ceny na polski rynek i tak :
TH-42PV80P - ok.4800
TH-37PV80P - ok.4400
natomiast 8P 37" będzie kosztowała ok. 4100.
Takie ceny będą w ich sklepie internetowym a co do innych punktów to pewnie zależy od zniżek jakie posiadają odbiorcy
 

sosna

New member
Co do różnic między 37PV80 a 42PV80 to mało możliwe, żeby 37 miała mniej HDMI niż 42.... A już na pewno 37 nie ma 1*HDMI, przecież już seria 70 miała 2 HDMI...
 

robiw

New member
Pewnie będą drogie :-(. Th-50PV700 można teraz za 5150 zł kupić a myślę, iż niebawe, jak na dobrze wejdzie seria 80 do sprzedaży, to ten model spadnie do poziomu 4500zł (trochę więcej niż 50PV70)... i na to właśnie czekam :)...robiw
 
Do góry