Panasonic seria PV80 i PV8

tkirmuc

New member
Kurczaki - mam dość czekania na nowszy_lepiej_wypasiony_model (który będzie dopiero za pół roku). Chciałbym już kupić 37PX80. Ktoś wie może, kiedy PX80 pojawi się w oficjalnej dystrybucji w Polsce?
 

johnwoo

New member
tkirmuc napisał:
Test. Niestety po niemiecku. Czy ktoś z opolszczyzny może powiedzieć - chwalą czy nie?

http://av-magazin.de/index.php?id=2082
Ogólnie to bardzo go chwalą, jedynie wydaje się że co do dźwięku mają delikatne zastrzeżenia. Wnioski są takie: na pewno jest to jeden z najlepszych TV w tej cenie, praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Obraz jest lepszy niż na px70, czerń czarniejsza a biel bielsza. Kontrast pomiędzy jasnym a ciemnym "kłuje" po oczach i robi imponujące wrażenie w czasie oglądania....

To tak na szybko wzięte z testu...

Jesli ktoś woli angielski to najlepiej użyć google translate, choć samo tłumaczenie z niemieckiego na angielski nie powala :)
 

cygan

Member
tkirmuc napisał:
Kurczaki - mam dość czekania na nowszy_lepiej_wypasiony_model (który będzie dopiero za pół roku). Chciałbym już kupić 37PX80. Ktoś wie może, kiedy PX80 pojawi się w oficjalnej dystrybucji w Polsce?

http://www.dvtech.pl/product_info.php?products_id=1191

PANASONIC TH-42PX80 DVB-T 4299zł -o ile się skusisz na większy
Co ciekawe posiadają model PV80 w tej samej kwocie i bez tunera DVB-T...
Za 2 tygodnie będzie prawdziwy wylew serii 8 :)
 

Filipek2821

New member
Zauważyłem dwa modele: TH-37PX80E i TH-37PX80B, a w 42"znalazłem TH-42PX80U. Czy to tak jak w poprzedniej wersji oznacza kraj, w którym telewizor jest produkowany, czy może czymś sie róznią???

P.S. Jeżeli to oznacza tylko kraj produkcji, to które kraje oznaczają te literki???
 
Ostatnia edycja:

sosna

New member
To 42'' PX80 u Niemiaszków taniej wychodzi w skleach internetowych w granicach 3500 PLN w górę...
Ciekawe jak w "normalnych" sklepach np.: w Berlinie...
W miarę blisko tam mam i opracowuję plan zakupu...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Drodzy państwo, jak nadal będziecie cytować ostatnie wypowiedzi z wątku, to chyba nie pozostanie mi nic innego, jak sięgnąć po mocniejsze środki perswazji. Bardzo was proszę, nie cytujcie poprzedników, to nie jest odpowiadanie na maila. A mnie też nie chce się co chwilę edytować waszych wypowiedzi w celu usunięcia zbędnych cytatów.

ArtS :)
 

sosna

New member
"Uruchomiłem", przez znajomego, człowieka w Niemczech :-D Ma się zorientować gdzie w Berlinie można kupić 42PX80 i naturalnie za ile... Kwestia czasu i wycieczka po PX80 dojdzie do skutku...

Mieszkam w centralnej Polsce i nie zdawałem sobie sprawy że wyjazd do Berlina (dieslem) to raptem niecałe 300zł w dwie strony... Zmieszcze w aucie 2 sztuki (w pionie naturalnie), więc na sztuke wychodzi mi po 150zł. Niewiele, biorąc pod uwagę że ceny zaczynają się od 3500zł.
 
Ostatnia edycja:

robiw

New member
Nie można jednak odebrac osobiście choć ze zdjęc wydaje się, iż jest to sklep. Mnie się to w takim razie nie podoba...robiw
 
Do góry