Panasonic seria LX600

jasa

New member
LX600 smuży ????

:D To że Kiki "wyleczył się" z Panasoniców to zaczyna być widoczne, no i zaraził się wirusem Sharpa i JVC, czyżby e-panasonic zmieni się wkrótce na na e-JVC lub e-Sharp?:D Oczywiście obydwa modele polecane przez Kiki maja naprawdę dobre recenzję, ale że są lepsze od nowego LX600 ? To dla mnie wielka niespodzianka. Też się mocno napaliłem na Panasa, a tu taki zawód...:( Prawdziwe zaniepokoił mnie akapit " że Sharp i JVC mniej smuzą ...:eek: Czyżby LX600 SMUŻYŁ !!!!! O czasie reakcji matrycy wielu pisało że różnica między 6 a 8 nie powinna być widoczna dla zwykłego użytkownika. No ale poczekajmy na jakiś porządny test albo recenzję użytkownika.
 

ortax360

New member
Witam : Niestety ale musze czekac jescze z tydzien na lx600 .
Co do Informacji co jest lepsze 32LX600 czy JVC itd .
Skad Kiki moze wiedziec jak modelu Panasonica 32lx600 jeszcze nie miał ?? zreszta dawno dawno temu posł. go i kupiłem JVC s60 i niestety sie zawiodłem . Mam 32lx500 i zamienię go tylko na 32LX600 jezeli okaze sie lepszy lub tak samo dobry , czas matrycy juz dawno nie ma znaczenia . Płynnosc , wieksze mozliwosci dzwiekowe ??? itd ech sprzedac to co jest nastanie i łatwo sprowadzic .
Dobrze ci radze poczekaj na Panasonica 32lx600 lub kup 32lx500 .
 

rad

New member
pytanie do otrax360
Witam, mi tez od jakiegos czasu chodzi po glowie 32lx600. Moje pytanie dotyczy pip'a, tzn jakie syglały obsługuje, a ściślej czy będę mógł sobie ustawić sygnał z HDMI (czytaj "n") a z TV w oknie podrzednym). Jak to jest w twoim lx500 (bo przypuszczam ze lx600 bedzie mial tak samo)? Obawiam sie ze nie .................
 

ortax360

New member
Panasonic 32lx500 ma pip z jednego tunera to znacze ,ze mozemy ogladac sygnał z anteny np tvp1 i z wejscia euro np N , niestety z HDMI i comppnent pip jest niedostepny .
Pip w Pansonikach to niestety ,ale ciekawostka .Natomiast w JVC da sie bez problemu ogladac obraz z HDMI I componentu w 720p .

ps: Zapewniam nie ma zadnedo smużenia !!!!!!!!
Jak miałem Sonego 32v10e tam zaobserwowałem delikatne smużenie ,ale związane było to z czasem rozgrzania matrycy
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Sprzedaie z prostej przyczyny, lubie miec cos nowego .
A datkowo 2xhdmi nie lubie sie bawic w rozgałeziacze.
A planuie podłączyc PS3 i N .
Smieszne ale prawdziwe chce miec 2xHDMI !! i lcd Panasonica .
 
Ostatnia edycja:

amstrad

New member
a możesz napisać czy widziałeś lx60 ? i mając lx500 który wyś wybrał zakładając do xboxa360 oraz "n" ?

ten Tv ma już rok więc może warto poczekać na lx600 ? ale mam tylko 3000zl i nie wiem czy kupię za nie 26lx600 ???
 

ortax360

New member
ZDECYDOWANIE LX500 ,LX60 widziałem w MM odbiera OK , ale wszystko wychodzi w domu . Nie wiem jak działa z X360 ,ALE u mnie jest spalony brak wejscia VGA !!! i słabsze od LX500 CATS itd ,po prostu nizszy model .
Z 26 to poczekałbym na lx600 ewentualnie lx500 .
Na pewno nie lx60 .
Na Allegro widziałem 26lx500 w cenie 2600zł za takakase to istana OKAZJA !!! a lcd jest swietny i co najwazniejsze ma dopasowanie kontrastu ,jasnosci i gamma to znaczy ustawia parametry w zazeznosci od odbieranego obrazu np: graiac e Codnemed X360 gra jset ciemna na Panasonicu dzięki korekcji gama itd widzimy wszystkie detale na ciemnym tle a na innych lcd rosjasniamy obraz i robi sie mleko.
 

Attachments

  • DSC00091.JPG
    DSC00091.JPG
    34,2 KB · Wyś: 100
Ostatnia edycja:

piotrwzk

New member
Witam

Zdecydowałem się już an 32lx600 i zanim go dostanę zastanawiam się nad kinem domowym, które posiadam i będzie do niego podłączone (yamaha 457 +DVD-557+Rubicony). Czy posiadane KD jest przestarzałe do tego TV? Chodzi mi głównie o DVD które niema możliwości odtwarzania standartów HD (720/1080) brak wyjścia DVI. Czy warto go wymienić a jezeli tak to jaki model z wyjsciem DVI polecicie. Czy np progresive scan który daje to DVD będzie przydatne dla 32lx600?

dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zależy od Twojego oczekiwania. Tym bardziej że masz już zestawy Onkyo, Harmana czy Panasonica - które są wyposażone w złącza HDMI.
Oczywiście Twój zestaw mozna podłączyć pod LCD Panasonica.
Ale sprawdź dobrze przed zakupem .
Myśmy sprawdzali dość długo jakość seri LX 600 i konkurencja reczej nie spi.
http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?sub=237
26 LX 600 - ma kosztować 3799 w detalu.
pozdrawiam
 

kamil

New member
Zatanawia mnie tylko czy jest różnica w jakości obrazu między LX500 a LX60 ?
Ceny tych dwóch modeli się pomału wyrównują i cześć forumowiczów uważa, że jakośc obrazu jest taka sama. Wiec jak to jest w końcu ?
 

ortax360

New member
Przeczytałem w Japonskiej reklam. 32LX600 ,ze lcd wyswietla 1080p byłoby to cos nowego 32lx500 wyswietla1080i ale P nie . Jezeli wyswietli jest to 1 lcd na swiecie z matrycą 1366*768 przyjmuiący 1080P . Ciekawe czy to prawda ? nie moge sie doczekac kiedy go włacze.
 

piotrwzk

New member
Ja dziś odbieram lx600. JAk tylko potestuję to podzielę się wrażeniami. Szkoda że nie będę miał narazie możliwości sprawdzenia go w HD. Ale DVD-S557 po komponencie powinno dać już dobry efekt.
 

JakiśKtoś

New member
Hello
Też mam chrapkę na 26LX600, niestety nigdzie go jeszcze nie ma (w Polsce). Na domiar złego znalazłem dzisiaj w katalogu Panasonica na 2006-2007 rok, że przy tym modelu jest napisane małym drukiem: "Funkcje jak w modelu TX-32LX600 oprócz ekranu IPS" :(. A to pewnie oznacza że matryca jest taka jak w 26LX500 i z nowych feature'ów zostaje w zasadzie tylko dodatkowe wejście HDMI (są dwa) + dźwięk surround. Trochę mało jak na 800PLN więcej...
 
Do góry