Panasonic seria LX600

Cabra

New member
Macie moze link do jakiejs porzadnej recenzji tego LCDka-badz tez wrazenia z uzytkowania-szczegolnie chodzi mi o to jak ma sie ten Panasonic do Sharpa BV9e ?

PS. Juz chyba wiem co pojdzie na pierwszy ogien w prezentacji :D
 

ANDREW

New member
dino123 napisał:
Hey !
Czy to nie jest dziwne, że nowy model ma matrycę o szybkości 14 ms?
Przecież to straaaaasznie dużo !
Konkurencja stara się zmniejszyć czasy a tu....
?

haha dlaczego twierdzisz, ze 14ms to straaaaasznie duzo? :) mam 32lx500 wlasnie z 14ms i ten tv chodzi o wiele lepiej niz nie jeden lcd z reklamowanym czasem 8 ms.
Niestety nie ma zadnych standardow pomiaru wiec kazdy moze sobie roznie ja mierzyc i jeszcze inaczej pisac ;)
Mysle, ze czas reakcji 14, 12 czy 8 nie ma takiego znaczenia
Ciekawe czy nie wiedzac ze dany tv ma czas reakcji 14ms bylbys wstanie to rozpoznac, szczerze watpie ;)
 

piotrwzk

New member
Ja nie twierdzę że 14ms to dużo tylko swierdzam fakt że 32LX600 ma 8ms a to chyba lepiej jak ma mniej, a czy to widać czy nie to inna sprawa. Myślę że przy bardzo dynamicznych obrazach może mieć znaczenie. Jesteś zadowolony z tego TV? Jak się spisuję współpraca z kartą SD? Jakie wady zauważyłęś w nim (no chyba że ich niema)?

Pozdrawiam
 

ANDREW

New member
piotrwzk napisał:
Ja nie twierdzę że 14ms to dużo tylko swierdzam fakt że 32LX600 ma 8ms a to chyba lepiej jak ma mniej, a czy to widać czy nie to inna sprawa. Myślę że przy bardzo dynamicznych obrazach może mieć znaczenie. Jesteś zadowolony z tego TV? Jak się spisuję współpraca z kartą SD? Jakie wady zauważyłęś w nim (no chyba że ich niema)?

Pozdrawiam

Ja mam Panasa 32lx500 i moge spokojnie stwierdzic, ze to bardzo dobry tv. Jezeli chodzi o ms to bylo to juz omawiane na tym forum wypowiadal sie miedzy innymi człowiek z serwisu sharpa (pozdrowienia :) ) Wnioski byly takie, ze obecnie 14ms a 8ms to raczej zabieg marketingowy niz parametr to porownania- cos w stylu twojego lepiej miec mniej (ciekawe kiedy ten parametr osiagnie 0ms albo -2ms ;) ). Kazda firma stosuje inne metody pomiaru i moze sie okazac, ze te 8ms to wcale nie 8 :)
Zreszta wszystko o co pytasz jest juz na tym forum
pozdrawiam
 

Elmo king

New member
jasa napisał:
Niestety nie zgodzę się z tobą, cena 1500$ to cena LX600 na rynek amerykański, niestety my powinniśmy się odnieść do ceny Europejskiej czyli ze strony niemieckiej Panasonic.de a tam widnieje niestety 1999Euro a to nie jest 4500 zł tylko prawie 8000 zł. pamiętam że KIKI coś wspominał o cenie w granicach 6000 zł ...to juz jest cena realna...

Witam
Z tą cenę w okolicach 8000 zł to chyba przesada, bo za tę kwotę można już u nas dostać Sharp 37XD1E (FULL HD). Różnica w cenie między serią 60 a 600 miała wynosić około 200 Euro (800 zł), a w tej chwili Panasa 32 lx60 mozna już kupić za około 3700 zł, czyli wydaje mi się że realna jest cena w granicach 4500 zł
 

jasa

New member
cena 32LX600

Elmo king napisał:
Witam
Z tą cenę w okolicach 8000 zł to chyba przesada, bo za tę kwotę można już u nas dostać Sharp 37XD1E (FULL HD). Różnica w cenie między serią 60 a 600 miała wynosić około 200 Euro (800 zł), a w tej chwili Panasa 32 lx60 mozna już kupić za około 3700 zł, czyli wydaje mi się że realna jest cena w granicach 4500 zł
Oczywiście, spójż na datę mojego postu, wtedy była znana tylko cena z Niemiec i przeliczyłem ją na zł. Dziś 32LX600 jest już dostępny w Polsce w cenach od 4899 zł do 5899 zł można sprawdzić na http://www.ceneo.pl/328547 , swoją drogą cena jest dobra, jeżeli tylko potwierdzi się jego jakość. Kiki pisał coś o prezentacji modelu w dniach 2-3 października a więc pod koniec przyszłego tygodnia spodziewam się na forum recenzji tego egzemplarza. Przyznam że cena jest dla mnie korzystna ( a byłem zdecydowany na kupno 26LX500) ale muszę czekać na model 26" bo mam oglądać z 1,5 - 2 m w małym pokoiku i 32 to trochę za dużo.Czekam pewnie jak wszyscy na pierwsze recenzje użytkowników, no i kedy będzie dostępny u Kikiego i za ile :-D
 

jasa

New member
Elmo king napisał:
Witam
Różnica w cenie między serią 60 a 600 miała wynosić około 200 Euro (800 zł), a w tej chwili Panasa 32 lx60 mozna już kupić za około 3700 zł, czyli wydaje mi się że realna jest cena w granicach 4500 zł

No i jeszcze najważniejsza uwaga: Panasonic 32LX600 NIE JEST następcą 32LX60 tylko 32LX500:-D
 

Elmo king

New member
Tak to jest ten model i rzeczywiście dzisiaj już go znalazłem w ceneo i skąpcu od 4899 zł do 5999 zł. Teraz rzeczywiście tylko czekać na jakieś testy i pierwsze wrażenia jak się sprawuje w akcji. Na niemieckiej stronie firmy panasonic są testy z pażdziernikowych numerów homevision i heimkino (w których wypada całkiem nieźle).
 

Anahit

New member
Może ktoś się orientuje, czy w kraju dostępny jest/będzie model całkowicie czarny, który znacznie ładniejszy jest MSZ (przynajmniej na obrazku :) ). I czy różni się jakoś oznaczeniem?
 

jasa

New member
Anahit napisał:
Może ktoś się orientuje, czy w kraju dostępny jest/będzie model całkowicie czarny, który znacznie ładniejszy jest MSZ (przynajmniej na obrazku :) ). I czy różni się jakoś oznaczeniem?
Niestety obawiam się że czarny model to tylko rynek amerykański:( , jak przejrzymy ofertę poprzednich modeli to całkowicie czarnego Panasonica LCD chyba nie było nigdy na rynek europejski...
 

Elmo king

New member
Anahit napisał:
Może ktoś się orientuje, czy w kraju dostępny jest/będzie model całkowicie czarny, który znacznie ładniejszy jest MSZ (przynajmniej na obrazku :) ). I czy różni się jakoś oznaczeniem?
Zgadzam się z Jasa, że niestety na polskim rynku modelu czarnego nie będzie, przynajmniej nic na to nie wskazuje.
 

Anahit

New member
Napisał jasa
Niestety obawiam się że czarny model to tylko rynek amerykański:(
Dzięki. Czyli tak, jak podejrzewałem...:cry: Od wielu już lat jest podobnie! Przypomina mi się zawsze anegdotka o czarnym Fordzie T, tyle że z innym kolorem.
 

jasa

New member
fila napisał:
Co to za model http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3164 bo jest jeszcze taki model http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2990 no i czym one sie roznią.Czy będzie 26lx600p czy tylko 32.
Z porónań wynika że 26LE60 to uboższa wersja 26LX60 a jeśli chodzi o 26LX600 to będzie napewno w terminie późniejszym bo w Niemczech jest dostępny tu masz link http://www.produkte.panasonic.de/pr...X-26LX600F@Viera|LCD-TV@&altMod=N&upper=&prop=
pytałem w sklepach internetowych które mają w ofercie 32LX600 powiedzieli że niedługo powinien byc w ofercie 26"."proszę zagladać na naszą stronę" - tak odpisali. Ja poczekam. Chcę mieć tego 26LX600 (a już mało co bym nie kupił LX500):D
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Ciekawe czemu nie ma żadnego Panasonica lcd 37''. Tak teraz przeglądam modele i nigdzie nie moge znaleźć takiego Panasonica'.Powinni chyba nad tym popracować. Teraz przecież wszystko robi sie wieksze, lcd doganiają wielkością plasmy a panas ciagle max 32''.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Cena już jest znana . Postaram się jutro o dostepność terminową.
Z informacji ogólnych - miały być w październiku.
pozdrawiam
 
Do góry