Panasonic seria LX600

motorowiec

New member
seria PX

witam wszystkich jestem po raz pierwszy na tym forum i mam kilka pytan
interesuje mnie plazma panasonica seria TH42PX60B i zastanawiam sie dlaczego nie ma tego modelu w plskich salonach panasonica i innych sklepach poza tym nie ma dostepnych informacji w jezyku polskim o tym modelu
zastanawia mnie takze ktory z modeli jest lepszy czy jest to
TH42PX60B czy
TH42PH60
TH42PA60 czy
TH42 PA50
forumowiczom ktorzy znaja odpowiedzi na moje pytania i slyszeli o modelu PX z gory dziekuje
 

rad

New member
troche mnie tu nie bylo ---- oglądałem telewizję :D

powiem wam tylko ze w moim lx600 mialem taką przypadłość, ze przez dwa dni stało się cos z dzwiękiem, tzn nie można było go wyciszyc, minimum poziomu dzwieku zatrzymalo się na poziomie na którym zazwyczaj pracuje TV, mute tez nie dzialal.
Ale samo przyszlo i samo poszlo. Teraz wszystko jest OK - sam sie naprawił... taki to sprzet.
Ja caly czas jestem zachwycony skalownaiem obrazu, tzn automatycznym obcinaniem czarnych pasow. Przy wspolpracy z N nie dziala to jednak po 720 a tylko po 1080.
 

ewa

New member
PIP jak to działa w panasonicu lx 600

Nie umiem korzystać z PIP w tym lcd (podłączone kino domowe),proszę wytłumaczyć krok po kroku jak z tego korzystać.Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość.
Z gory dziękuję
 

piotrwzk

New member
witam

Czy ktoś spotkał się z problemem obcinania obrazu na wejściu HDMI w 32lx600 z notebooka (sony vaio fz21m)? Obcięcie jest szerokości niecałego dolnego paska windowsa symetrycznie z każdego boku. Oczywiście obraz jest nie ostry bo pixele nie trafiaja 1:1. Jak rozwiązać ten problem? Czy menu serwisowe pozawal na jakies regulacje wejścia HDMI? Może to wina systemu vista na notebooku? Sterowniki do grafiki 8400M GT najnowsze. W opcjach nvidi tylko proste ustawianie 720p/1080i ale żadne z tych ustawień nie pomaga. ustawiałem też rozdzielczość 1360x768 i tez obcina. Co jest grane?
 

baracuda

New member
piotrwzk napisał:
witam

Czy ktoś spotkał się z problemem obcinania obrazu na wejściu HDMI w 32lx600 z notebooka (sony vaio fz21m)? Obcięcie jest szerokości niecałego dolnego paska windowsa symetrycznie z każdego boku. Oczywiście obraz jest nie ostry bo pixele nie trafiaja 1:1. Jak rozwiązać ten problem? Czy menu serwisowe pozawal na jakies regulacje wejścia HDMI? Może to wina systemu vista na notebooku? Sterowniki do grafiki 8400M GT najnowsze. W opcjach nvidi tylko proste ustawianie 720p/1080i ale żadne z tych ustawień nie pomaga. ustawiałem też rozdzielczość 1360x768 i tez obcina. Co jest grane?

mam to samo ;/
czy juz wiecie jak sie z tym uporac?
 

baracuda

New member
piotrwzk napisał:
witam

Czy ktoś spotkał się z problemem obcinania obrazu na wejściu HDMI w 32lx600 z notebooka (sony vaio fz21m)? Obcięcie jest szerokości niecałego dolnego paska windowsa symetrycznie z każdego boku. Oczywiście obraz jest nie ostry bo pixele nie trafiaja 1:1. Jak rozwiązać ten problem? Czy menu serwisowe pozawal na jakies regulacje wejścia HDMI? Może to wina systemu vista na notebooku? Sterowniki do grafiki 8400M GT najnowsze. W opcjach nvidi tylko proste ustawianie 720p/1080i ale żadne z tych ustawień nie pomaga. ustawiałem też rozdzielczość 1360x768 i tez obcina. Co jest grane?

mam to samo?
da sie cos z tym zrobic??
 
Do góry