Panasonic seria LX600

Piotr_the

New member
czy ktos wie na kogo matrycy będzie ten Panas bo z tego co wyczytałem to na S-IPS ale ko oprócz LG-Philipsa takie robi ?? kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem Panasa i mówił, że biora głównie matryce od Sharpa ale niewiem czy wiedział co mówi??
 

jasa

New member
jutro było wczoraj

kiki napisał:
witam
Cena już jest znana . Postaram się jutro o dostepność terminową.
Z informacji ogólnych - miały być w październiku.
pozdrawiam

Kiki, proszę podaj jakieś szczegóły kiedy będzie dostępny, w jakich cenach u Ciebie, no i wszyscy czekają na testy...wszak jutro było wczoraj ;) :D
 

ortax360

New member
Witam
32lx600 Juz go zam. bede miał w czwartek cena 5200zł z Niemiec .
Sam jestem ciekaw jaka wypadnie z por z 32lx500.Z ciekawostek zabrali slot na karty PC . Matryce w Panasach chyba są Fujitsu ,ale nie jestem pewien na pewno nie sa to Sharpy i Samaungi.
Pozdrawiam
 

jasa

New member
Super ! Właśnie na takie porównanie czekam...wszak jestem przed zakupem a ceny LX500 pojadą teraz w dół a jak nie ma różnicy to po co przepłacać :D
 

Piotr_the

New member
ortax360 napisał:
Witam
32lx600 Juz go zam. bede miał w czwartek cena 5200zł z Niemiec .
Sam jestem ciekaw jaka wypadnie z por z 32lx500.Z ciekawostek zabrali slot na karty PC . Matryce w Panasach chyba są Fujitsu ,ale nie jestem pewien na pewno nie sa to Sharpy i Samaungi.
Pozdrawiam

Fujitsu- to by sie zgadzało bo oni razem chyba z Hitachy robia matryce IPS tylko one są najdrosze więc jeżli by się to potwierdziło to cena też będzie wysoka??
 

ortax360

New member
Witam
Cena bdzie wysoka ?
Jestes w błędzie w por np z Sonym z ser. V Panasonic jest tanszy i lepszy .
Oficialnie w Polsce 32lx600 koszt. 6000zł za 32lx500 zapłaciłem 6400zł a w sklepach kosztował 7999zł .
Teraz za 32lx600 przywiezionego z Niemiec zapłace 5200zł z dowozem.
 

jasa

New member
tidus napisał:
Zastanawia mnie czemu nie ma wzmianki w tym modelu o HD READY
A sprawdź choćby tu http://www.produkte.panasonic.de/product/product.asp?sStr=5@-@1@13@44@305@@@@@TX-32LX600F@Viera|LCD-TV@&altMod=N&upper=&prop=
Pozatym nowe modele LCD gdyby nie były HDREADY to byłoby to nieporozumienie finansowe dla firmy która to wypuści:D już nie te czasy...HD wchodzi nieubłaganie...żegnaj :hihi: PAL
 

kamil

New member
Właśnie się zastanawiam nad LX60P i LX500 . Kiki mówił, że w sumie to w jakości obrazu nie ma różnicy. Kasy mi raczej niestarczy na LX600 no moze na LX65. Może ktoś mi powiedzieć, który jest lepszy i wart mojej uwagi LX60 czy Lx500 ?
 

piotrwzk

New member
Witam

Czy udało sieę już komuś potestować ten nowy 32lx600? W sklepie widziałem fotki odtwarzane z karty SD i powiem że spodziewałem się lepszej jakości chociazmoze to była wina samych fotek (pixele). Gdzie na śląsku dostanę go <4900PLN?
 

jasa

New member
ortax360 napisał:
Witam
32lx600 Juz go zam. bede miał w czwartek cena 5200zł z Niemiec .
Sam jestem ciekaw jaka wypadnie z por z 32lx500.Z ciekawostek zabrali slot na karty PC . Matryce w Panasach chyba są Fujitsu ,ale nie jestem pewien na pewno nie sa to Sharpy i Samaungi.
Pozdrawiam
Dziś jest czwartek, czy można liczyć że późnym wieczorem przeczytamy pierwszą wstępną recenzje LX600 na tym forum ? Już się nie możemy doczekać:D
 

jasa

New member
Co z tym LX600

Ortax360, Kiki co z wami ? Nie dowieźli wam tych LX600, miały byc conajmniej kilka dni temu ? A może ktoś już zakupił LX600 ? Czekamy jak nie na testy to chociaż na pierwsze wrażenia... plis...:blagam:
 

piotrwzk

New member
Witam

Dostałem od kiki-ego taką opinie o 32lx600 w porównaniu do konkurencji JVC32x70 i Sharp BV9:

"
JVC i Sharp maja matrycę 6 ms, regulowane podświetlanie matrycy, lepszą
płynność / szybkie procesory ruchu/ , większe mozliwości dźwiękowe ,
lepiej reagują na słaby sygnał /mniej smużą/.
Jak dla mnie to zdecydowanie wystarczy."

Byłem zdecydwany na 32lx600 a teraz znów mam problem co wybrać.

Co Wy na to?

pozdrawiam
 
Do góry