Panasonic LZD70 - test, opinie, wszystko o serii (TX-37LZD70F, TX-32LZD70F, TX-26)

mrdread

New member
WooDY143 a dokładnie jaki model zamówiłeś bo z tego co widziałem to są przynajmniej 2 modele TX-37LZD70F ( ten chyba robiny dla Czechów) oraz TX-37LZ70P ( model który ma być dostępny w oficjalnej dystrybucji Panasonica na Polskę ).

Wie ktos może jakie są różnice w tych modelach. ?
 

ortax360

New member
Witam

To ze w Panasonicu brak układu 100hz nie znaczy ,ze bedzie odbierał ZLE.

TX-37LZD70F -Tuner cyfrowy.

TX-37LZ70P (jezeli bedzie) - brak tunera cyfrowego .

Ja sam byłem juz na kupnie tego lcd ,ale zrezygnowałem (Dla mnie 37 juz za mały ).

Obecnie czekam na Toshibe 42z3030 i Sonego 40W3000. Bede wybierał z tych 2 modeli .

Pozdrawiam
 

mrdread

New member
No właśnie dzisiaj ma być w jednym sklepie na stanie TX-37LZ70P - wiec jak tylko sie pojawi to zaraz udaję sie do tego sklepu zobaczyć jak wygląda i jak świeci.:eek:k:

PS .Też myślałem żeby może 42'- ale jak narazie moja "druga połowa" nie została przekonana do 42 :)
 

WooDY143

New member
No wlasnie skąd ta pewnoiść?? KIKI twierdzi ze jednak ma 100 Hz. Wyslalem tez zapytanie do Panasonic Polska - zobaczymy co oni powiedzą na ten temat.
 

Liteon

New member
No i proszę jaka zagwostka :mrgreen: Fakt, ze układ 100hz przydałby się imo w telewizorze 37-calowym bardziej niż FullHD to jest to mimo to model jak najbardziej godny uwagi. Niezależnie od tego czy posiada 100 hz czy nie najważniejsze będą testy i i opinie użytkowników jak się sprawuje " w praniu" i czy ewentualny brak układu 100hz aż tak mocno daje sie we znaki czy też jest to niezauważalne. Dlatego z niecierpliwością czekam na pierwsze relacje posiadaczy tego cacka:) Pozdrawiam
 

WooDY143

New member
No tez wychodzę z takiego zalozenia i dlatego czekam z niecierpliwoscia na dostawe chociaz obawy mam bo stane sie jego posiadaczem :) Z kolei z neews lettera Panasonic Polska wynika ze jednak ma to odswiezanie na poziomie 100Hz (info od KIKIego):
LINK DO NEWSA: http://www.panasonic.com.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=293, aczkolwiek jest tam mowa o modelu TX-37LZ70 (taki model bedzie wypuszczony na polski rynek), a nie o TX-37LZD70F ale wydaje mi sie ze ta różnica dotyczy jednak tylko tunera cyfrowego i nie ma wiekszych różnic w konstrukcji czy zastosowanej elektronice.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Oczywiscie ze jest mozliwosc sprawdzenia - wystrarczy nacisnąc i trzymac kilka sekund przycisk F . Tryb demo


Ekran sie dzieli - po prawej stronie jest wyłączone 100hz a lewa właczone.
pozdrawiam
 

piotrwzk

New member
chciałem kupić Sharpa 37-RD2E ale jest problem z dostępnością (cena około 4600) i tu pojawia się Panas 37LZ70 tylko czy w porównaniu od tego sharpa będzie lepiej odbierać programy w SD bo w HD to pewnie podobnie i tak narazie żadna platforma nie nadaje pełnego HD?
 

WooDY143

New member
Jutro bedzie u mnie - juz wysłali :D Postaram sie odrazu przejsc do testów i mysle ze juz jutro uda mi sie zamiscic zdjęcia i podzielić się z Wami moimi wrażeniami :)
 

mrdread

New member
Jak to jest z tym trybem DEMO - wciśniety przycisk F ?

Na jakim sygnale to ma być zrobione bo próbowałem na SD i na component i nic sie nie podzieliło.
 

ortax360

New member
Tryb demo 100hz działa na panasonicu 32lx70 (100hz) i lx700(100hz)

Wciskamy i przyt.kilka sec. przycisk F na LCD nie z pilota.

Jezeli lcd jest 100hz demo powino działac na Panas 37LZ70 chyba ze zmienili soft . Sygnał nie ma znaczenia .

Sprawdz tryb sewisowy czy działa ? .

Przytrzymać na panelu górnym telewizora -V i przycisnąć 3 razy 0 na pilocie, w czasie nie dłuższym niż 3 sekundy.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry