Panasonic LZD70 - test, opinie, wszystko o serii (TX-37LZD70F, TX-32LZD70F, TX-26)

dzik_us

New member
A jak wygląda smużenie w tym TV, czy jakieś występuje ? Czy lepiej wziąć ten model za dośc niską cenę ~3500 zł, czy też 32LX700P. Ten ostatni ma bardzo dużo plusów w tym dźwiek (chwilowy brak kina domowego). Ten pierwszy zaś 37 cali i FullHD. Mam tutaj niezła zagwozdkę. TV praktycznie tylko do kompa (divx, DVD) i Xboxa360.
 

markem

New member
37lz70

37LZ70 mam od miesiąca. Głównie oglądam C+. Obraz jest ok lecz podświetlenie matrycy b. nierównomierne. Przy ustawieniu źródła sygnału na PC (czarny ekran) w narożnikach ekranu widać rozświetlenia, szczególnie w przyciemnionym pomieszczeniu. Nie trzeba robić pomiarów aby stwierdzić, że matryca jest wybrakowana - poza normą.
 

Murza68

New member
Filmy z kart SD i SDHC

Witam,
Zbieram informacje o możliwości oglądania filmów z kart SD na odbiornikach Panasonica. Sam sprawdziłem na TX-P42S10E. Kosztowało to trochę wysiłku, ale opłacało się. Filmy 1080pięknie chodzą nawet z kart SD 4GB (wg. instrukcji SD nie więcej niż 2GB, a SDHC max. 32GB). Jesli ktoś ma jakieś doświadczenia przy innych modelach, to proszę o komentarz.
 

piotrwzk

New member
Czy w 37lz70p po wejściu w menu serwisowe można regulować r-gain, g-gain i b-gain dla każdego wejścia oraz trybu (normalny,kinowy,auto,dynamiczy) niezależnie? Bo mam wrażenie że po zmianie tych parametrów zmieniło mi na wszystkich wejściach. Próbuję ustawić kolory pod laptopa podłączonego przez HDMI. Przy ustawieniach ADJUST jest możliwość wyboru trybu (normalny,kinowy,auto,dynamiczy) ale to chyba niema znaczenia bo i tak zmienia dla wszystkich. Co oznaczają parametry r-cent, g-cent, b-cent?
 
Do góry