Panasonic LZD70 - test, opinie, wszystko o serii (TX-37LZD70F, TX-32LZD70F, TX-26)

danesi

New member
Może chodzi o to, że nie konkretnie ten model. Z informacji jakie ja otrzymałem, to Panasonic Polska nie przewiduje wprowadzania do sprzedazy modeli z cyfrowym tunerem DVB. W Czechach dostępny jet i taki model: TX-37LZ70P
http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_4104.
Z drugiej strony, to też info od Panasonic'a, nie mają prawa odmówić gwarancyjnych napraw i serwisowania sprzetu kupionego w innych krajach UE, o ile użytkownik posiada fakturę zakupu.

Przyjdzie kupić gdzieś w Europie :(
 

WooDY143

New member
Hey. Ponownie wyslałem do nich maila takiej treści:
"Witam.
Chciałbym uzyskać informację dotyczące DATY polskiej premiery TX-37LZ70P oraz SUGEROWANEJ CENY na ten produkt."

A oto ODPOWIEDŹ:
"Witamy!
Uprzejmie informujemy, że nie planujemy w bieżącym roku sprowadzać TV z serii TX-37LZ70P.

Z poważaniem,
Info / Panasonic Polska."


NO TO TERAZ JUZ NIE WIEM CZY CZEKAC NA TEN TV CZY KUPIC COS INNEGO SKORO NIE BEDZIE GO PRZYNAJMNIEJ W TYM ROKU W POLSCE :/
 

Noetil

New member
Pytanie tylko kiedy się pojawi , czy jeszcze w tym roku? I czy ktoś się może orienuje czy to też będzie model 100 hz jak jego mniejszy 32-calowy odpowiednik?
Pozdro
 

zilo

New member
zilo

Czy rzeczywiście ten telewizor posiada odświerzanie 100Hz ?. Na stronach niemieckiej angielskiej panasonica nie ma o tym mowy.
 

WooDY143

New member
Oczywiście ze ma 100 Hz. Ja juz zamówilem i czekam na dostawe (TX-37LZD70F). W ciagu kilku dni powinien byc u mnie. Zaraz potem zrobię foto-test (SD, HD, HD-DVD i kilku gier z PC po HDMI) i wkleje go w tym wątku :)
 

Liteon

New member
ortax360 napisał:
Witam

Panasonic TX-37LZD70F). nie posiada ukadu 100hz :( .

Pozdrawiam

Witam.
Czy mógłbyś to jakoś potwierdzic Ortax bo jak widzisz zdania są podzielone, a jest to dla mnie dość istotna sprawa czy czekać na ten model czy odpuścić sobie te Full HD i 5 cali więcej i kupić 100 hz 32- calowy LX 70P.
Pozdrawiam
 

Liteon

New member
WooDY143 napisał:
Oczywiście ze ma 100 Hz. Ja juz zamówilem i czekam na dostawe (TX-37LZD70F). W ciagu kilku dni powinien byc u mnie. Zaraz potem zrobię foto-test (SD, HD, HD-DVD i kilku gier z PC po HDMI) i wkleje go w tym wątku :)


A można wiedzieć gdzie go zamawiałeś i za ile ?
Pozdrawiam
 

zilo

New member
Przeglądałem strony panasonica w Europie. W olbrzymiej większości nie ma informacji , iz telewizor posiada odświerzanie 100Hz . Strona czeska panasonica wydaje się byc błędna. Uważam , że w tej sprawie powinien wypowiedzieć się Kiki i przeciąć dyskusję w tej mierze. Kiki czekamy.
 

Liteon

New member
zilo napisał:
Przeglądałem strony panasonica w Europie. W olbrzymiej większości nie ma informacji , iz telewizor posiada odświerzanie 100Hz . Strona czeska panasonica wydaje się byc błędna. Uważam , że w tej sprawie powinien wypowiedzieć się Kiki i przeciąć dyskusję w tej mierze. Kiki czekamy.

No tak. Ja też je przeglądałem, ale zwróć uwagę iż przy modelu 32-LX70P na tych stronach też nie jest wspomniane iż to model 100 hz :) Myślę więc ,że ostatecznie będzie można to rozstrzygnąć gdy już jakiś egzemplarz trafi do kogoś z forum:) Czekam na wrażenia Woody-ego :)
 

zxx

New member
Zauważcie, że jest to model Full HD. W ostatnim Audiovideo wzmiankuja o nim twierdząć, że nie ma 100 Hz bo procek jest za słaby i nie jest w stanie oprócz FHD dodatkowo obrabaić jeszcze nadmiarowych ramek.
 

Liteon

New member
No i szkoda, bo szczerze mówiąc wolałbym 100 hz i HDready niż te Full Hd, które przy modelu 37-calowym i tak nie będzie aż tak istotnie zauważalne :(
 

Liteon

New member
Kurcze, a tak nastawiałem się na ten model pod kątem 37 cali i 100 hz. No i teraz dylemat- wziąć 32-calowego, sprawdzonego pod kątem obrazu i braku smużenia a przy tym stosunkowo taniego LX70P, czy zaryzykować jednak w ten nowy model 37-calowy, było nie było 5 cali więcej ale i o pewnie min. 2-3 tys droższego.:confused: Chyba jednak gra nie warta świeczki:(
 

WooDY143

New member
No wydaje się ze tylko czesi mają 100 Hz egzemplarze ;) No to niezla lipa sie zrobila bo TV juz w drodze. Spodziewam się go już jutro lub we wtorek! Teraz nie wiem czy udawać ze mnie nie ma jak zadzwoni kurier czy wpuscic :D
Pewnie i tak go wpuszcze wiec test zrobie napewno :) Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tragedii na SD bez tych 100 Hz a bede mial ok 2m z sofy do TV wiec moje obawy chyba są zasadne:)

Liteon poczekaj na moj test i podejmiesz decyzje - jak bedzie lipa pewnie bede mogl go zwrocic gdyz w opisie produktu w sklepie jest info ze ma 100Hz wiec to jest wprowadzenie klienta w błąd ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry