Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

M!s!ek

New member
Witam
Mam 2 pytania:
1) Czy ktoś wie ile kolorów wyświetla w/w model ?
2) Jak jest z gwarancja Panasonica na badpixele ?

Pozdrawiam
 

rybka.w

New member
Witam. Mam problem co wybrać? Poradźcie. Please :niewiem:
1. Panasonic TX 32LX700 czy...
2. Panasonic TX-32LX70F czy ..
3. Sony KDL 32V2500
Bedzie służył do oglądania Cyfrowego Polsatu
Jest to nie lada dylemat, bo wydatek duży a wszystkie te LCD mają niezłe parametry.
Pozdrawiam.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam

to nie masz problemu. Panasonic LX 700 działa w tym towarzystwie najlepiej . Konkurenci tego modelu są zupełnie inni - 32 Loewe Xelos , 32 Sharp RD 2.

pozdrawiam
 

wa12

New member
Różnice

LX700 od LX70 różni się możliwościa obsługi kart SD i dużo lepszym dźwiękiem. Co komu pasuje, a różnica w cenie spora.
 

Piotr1303

New member
co do porównania

ortax360 napisał:
Pragnę przypomnieć kolegom, że żyjemy w RP i panasonic ma dla nas inne typy telewizorów niż na inny w powyższym przypadku np.: angielski rynek wg. powyższej strony to zarówno wersje LM i LX mają te same matryce a różnią się tylko 100 Hz. Radzę przyjrzeć się tylko literkom które wyróżniaja te produkty – już czesi dostają od panas lepszy sprzęt. A tak ogólnie Panowie nie dajcie się zwariować większość z Was odbiera TV z kabla albo jakiejś anteny. Może jestem dyletantem ale setka ma zastosowanie w połączeniu z kompem lub innym tego typu sprzętem. Kupujecie TV i przednim nie tylko wy będziecie siedzieć chyba że kogoś stać na monitor do kompa za 3500 zł do własnego użytku to uchylam kapelusza.
Może Kiki mógłby coś na ten temat powiedzieć bo i mnie interesuje jak to jest z tym odbiorem i różnicom w codziennym użytkowaniu LM i LX. Jeszcze jedno dla wszystkich, którym marzy się podłączać to cudo do kompa należy pamiętać o możliwościach Waszych maszyn a szczególnie kart grafiki.
 

dagie

New member
kiki napisał:
witam

to nie masz problemu. Panasonic LX 700 działa w tym towarzystwie najlepiej . Konkurenci tego modelu są zupełnie inni - 32 Loewe Xelos , 32 Sharp RD 2.

pozdrawiam

...z tym, że sharp RD2 jestdroższy o ok. 10% od LX700, ok. 20% od LX70 i jest oceniany gorzej nawet od tańszego modelu Panasonica. Loewe - super marka, ale u nas trochę "egzotyczna" nawet dla "fachfcuf", a tak jak każdy tv może się popsuć i ...:confused:
 

mambo711

New member
rybka.w napisał:
Witam. Mam problem co wybrać? Poradźcie. Please :niewiem:
1. Panasonic TX 32LX700 czy...
2. Panasonic TX-32LX70F czy ..
3. Sony KDL 32V2500
Bedzie służył do oglądania Cyfrowego Polsatu
Jest to nie lada dylemat, bo wydatek duży a wszystkie te LCD mają niezłe parametry.
Pozdrawiam.

A ja radzę poczekaj do czerwca i kup Sony KDL 32D3000 , ten model wyznaczy nowy poziom w LCD do 32 "
 

rybka.w

New member
HM. To racja. Ale gdyby iść tym tokiem myślenia, to zawsze będzie wychodził coraz to nowszy i lepszy model . Prawda ? A coś trzeba wybrać.
Myślę, że na dzień dzisiejszy najlepszy jest chyba jednak TX-32LX700
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

dwinbar

New member
Porównanie potrzebne.

Witam,

czytam ten wątek i czytam, i coraz bardziej się na tego Panasa "napalam" (chociaż wygląd nie jest jego najmocniejszą stroną :( ).

Zastanawiam sie jednak cały czas nad tym :confused: jak wypada on na tle innych - podobnych cenowo - interesujacych mnie maszynek, a mianowicie:

  • Sharpa LC-32RA1E (nota bene jeden z ładniejszych paneli jakie widziałem),
  • Samsunga LE32R82B,
  • JVC LT-32G80SU.
Kiki - tego Sharpa swojego czasu bardzo wysoko oceniłeś, a Samsung wśród użytkownikow naszego forum również jest w czubie.

Prosze o każdą, zbliżającą mnie do decyzji zakupowej, informację, no i cały czas oczywiście czkam na obiecane przez Kikiego porównanie.

Z góry dzieki i pozdrawiam.
 

redlum

New member
Bez reklam
ja to czekam az w sklepach sie pojawi 32LX70 - ale ostatio zaczynam sie zastanawiac nad 32LX700

I tu moje pytanko czy 700 od 70 rozni sie tylko wygladem i lepszym system naglosnienia? Czy sa jakies roznice w wyswietlaniu obrazu? - Bo jesli chce dokupic kino domowe np Panasonic SC HT855 - to czy jest sens brac 700? Nie lepiej by bylo kupic jakies lepsze kino? Chcialbym sie zmiescic w 5000zł (na TV+kino)
 

ortax360

New member
LX70 jezeli chodzi o obraz ( procesory , parametry ,100hz, matryca ) ma dokładnie to samo co lx700 .

LX700 ma lepszy dzwięk , wyiscie cyfrowe audio, wejscie na Karte sdhc i jedno hdmi więcej .



Sharpa LC-32RA1E (nota bene jeden z ładniejszych paneli jakie widziałem),
Samsunga LE32R82B,
JVC LT-32G80SU.

32LX70 jest lepszym wyborem niz wyzei wymienione .
Ma lepszą matryce prawie bez katów,swietnie radzi sobie z sygnałem sd itd.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Paweł Dziuba

New member
Witam i pytam o LX70 :
- jaka jest jakość obrazu na VGA z Xboxa360 i czy to jest 1360na768 !? ,
pytam konkretnie , bo przeróżnie z tym bywa , a w szczególności
z uzyskaniem tej rozdz. przez VGA z Xboxa360 ! ,
- jaka jest głębia/namacalność obrazu i czerń ??,
- czy wg. prod. kontrast dynam. to 2400:1 ( to chyba rekord - w tej i zbliżonej cenie ) i czy to faktycznie widać ?
SPROSTOWANIE : ten tv nie ma rozdz. fullHD !! , co Ortax360 ( str. 3 i 4 ) wcześniej twierdził ( a nawet w takiej rozdz. testował !!? ) .
Czyżby - całkowita - kompromitacja ???????????
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam.

Po VGA JEST 1360*768 z X360 . OBRAZ jest OK . Ostrosc , głebia , czern OK .
Chociaz po hdmi z PS3 jest jeszcze lepiej .

Nigdy nie twierdziłem ze 32lx70 LCD jest fullHD !!! Przeciez jego rozdziałka to 1366 na 768.
Dzięki nowym procesorkom obrazu potrafi przez HDMI wyswietlic 1080p .

Kontrast ma wysoki ,ale napewno nie 2400. Stawiam na 800-1200.
 
Ostatnia edycja:
Do góry