Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ale przecież Panasonic jest w wersji 32" a Sharp 37".
Czekamy na Sharpa - bo wystawianie opinii nie mając porównania jest nie pełne i nie oddaje szacunku jednej , drugiej lub obu stronom.
Chodzą różne opowieści. Zabaczymy co powie życie.........
 

ortax360

New member
Pilot jest tandetny w por . do pilota z LX500/600 .
Nie jest taki zły np jak go por . z pilotami Sharpa , Toshiby to jest całkiem fainy .
Ja uzywam Logitecha 885 więc mi jest nie potrzebny .

Pozdrawiam
 

Danek1

New member
do Ortaxa360

Ponawiam zadane wczoraj pytanie , czy w Twoim nowym Panasonicu występuje "cykanie" czy jak kto woli dżwięk świerszcza?
 

ortax360

New member
Fotka pilota.
 

Attachments

  • remote1.jpg
    remote1.jpg
    36,8 KB · Wyś: 752
  • remote2.jpg
    remote2.jpg
    31,1 KB · Wyś: 651
  • picturemenu.jpg
    picturemenu.jpg
    14,1 KB · Wyś: 663
  • setupmenu.jpg
    setupmenu.jpg
    14,6 KB · Wyś: 615
Ostatnia edycja:

brzdaq

New member
ortac dalszych fotek nie widze ;/ i jak sprawdziłes jak wygląda obra ze zwykłą anteną zależy mi na tym :) a ludzie napewno też z tego skorzystają
 

pandzik

Member
Bez reklam
Nie powiem, że Sony ma jakiś specjalnie lepszy pilot.
Choć nie jest przynajmniej tak koszmarnie czarny... :)
Menu wygląda dużo gorzej od mojego.
 

pablo1234

New member
A wiadomo kiedy będzie dostępny test TX-32LX70P ? Już nie mogę się doczekać. W sklepach internetowych jest juz w ofercie od 3659,00 zł ale niestety jeszcze nie mają ich fizycznie. Mam nadzieje, że przed 1 maja będą już dostępne
 

fffddd

New member
Pytanie jak graja na tym telewizorze kanaly z cyfrowego polsatu bo zauwazylem na zdjeciu dekoder. Konkreynie Polsat, TVN-y, TVP, jak oglada sie mecze w pilke nozna i siatkowke za odpowiedz z gory dziekuje.
 

tomurk

New member
Romanoff napisał:
Z Twoich wrażeń Ortax360 rzeczywiście można wywnioskować, iż jest to bdb telewizor.Napisz prosze jak wygląda sprawa płynności w nim.Chodzi o to czy jest lepsza niż w Philipsach z DNM i czy nie powstają jakieś artefakty wokół poruszających się obiektów na tle szczegółowego drugiego planu.Np LG LB2R tez ma super płynność,podobnie jak Samsung M71 ale oba pomimo że są 100/120Hz nie radza sobie z tym ruchem tak dobrze jak Philipsy(np.32pf9551- który jest "jedynie" 50/60Hz, a mimo to ma świetny układ kompensacji ruchu.To jakby nie ma znaczenia czy jest 100Hz czy nie,liczy sie sam układ).

Pozdrawiam
Romanoff gdzie znalazłeś informacje że Lg LB2R jest 120Hz?
 

fffddd

New member
Pytanie do Kiki ktory mial przetestowac ten telewizor i zamiescic kilka zdjec, kiedy beda? Moga byc tez opinie innych uzytkownikow. Dzieki za wszystke informacje
 
Do góry