Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
była dziura w dostawie z Panasonic Polska.
Ale już wjechały do Panasonica - więc tylko kwestia dostawy.
Ale mam jeszcze lepszą wiadomość - wjechały LCD 32 LX700 , które miały być znacznie później w sprzedaży.
I też bedą na dniach u nas.
 

dagie

New member
Czy ktoś z szanownych Forumowiczów wie kiedy ten telewizor będzie w sprzedaży, bo nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć:confused:
 

pablo1234

New member
Potwierdzam dzwoniłem do prawie wszystkich sklepów które wystawiły ofertę na ceneo.pl. Zawsze to samo nie wiadomo kiedy będą. Oferta tych sklepów jest wirtulana i opiera się na cenniku który otrzymali od dystrybutora.
 

Marwicjusz

New member
dagie napisał:
Ceny już są, ale telewizorów nie ma i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć ja długo trzeba będzie na nie czekać:cry:

Witam.
To mój pierwszy post tutaj mimo że forum czytam od kilku miesięcy.
TV kupuje pod koniec maja i mam nadzieje że wtedy nie będzie problemów z dostępnością tego modelu.
Jestem na 100% zdecydowany na ten model chociaz droga do tej decyzji wjodła poprzez Samsunga N71 (już wyprzedany), Phila 7411 - 7332, następny był już Panasonic LM70 a w między czasie pojawił sie LX70 i wiem że to będzie mój nowy TV :)
Czekam jeszcze na testy Kiki'ego ale wątpie żeby w nich źle wypadł ten TV.
A tak w ogóle czy jest ktoś kto uważa że miedzy LM70 i LX70 te kilkaset złotych różnicy nie jest warte dopłacenia do LX70?

Pozdrówka dla wszystkich fanów LCD (i nie tylko).
 

dagie

New member
Ja też jestem ciekaw jak ten model wypadnie na tle Sharpa 32RD2E - czy warto dołożyć 1000 zeta czy lepiej zaoszczędzić:confused:
 

Matthew

New member
Marwicjusz napisał:
A tak w ogóle czy jest ktoś kto uważa że miedzy LM70 i LX70 te kilkaset złotych różnicy nie jest warte dopłacenia do LX70?
O ile mozna by sie bylo zastanawiac czy warto doplacic do modelu LM70 w stosunku do LE7 (pomiedzy tymi modelami roznice sprowadzaja sie do 2xHDMI, obrotowej podstawki, mocniejszych glosnikow, wiekszej pamieci telegazety, koloru) to jezeli chodzi o doplate do LX70 to na pewno warto. Przede wszystkim matryca IPS Alpha no i 100Hz ktore wedlug pierwszych opini daje niesamowita plynnosc obrazu.
 

ginztoniciem

New member
Czy 32 cali to za dużo !!!

Witam Mam na oku ten telewizor. Wcześniej myślałem o LX - 60, ale w porównaniu z tym to inna bajka. Jedyny dylemat może trochę trywialny, ale nie wiem czy wybrać 26 czy 32 cale. Róznica cenowo nie jest duża. Obecnie oglądam CRT 28 cali, odległość od telewizora to jakieś 2,5 m.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie sięgaj po 32" LCD ale szukaj modeli o największej płynności.
Szybkość matrycy 4 ms , szybkie procesory ruchu / np. Sharp 32 RD2/
Wówczas spokojnie możesz patrzeć na problemy smużenia.
 

wa12

New member
Test 32LX70 w VIDEO

Jeśli już mowa o niemieckich testach, to w nr 5/07 VIDEO jest test Panasonic'a TX-32LX70F. Uzyskał 73 punkty i ocenę "sehr gut". W ogólnych wynikach jest 8 na 69 testowanych telewizorów LCD 32". Jak kogoś to interesuje, to mogę podesłać zdjęcie, bo nie mam w domu skanera tej strony: wa12@wp.pl
 

Gatekeeper

New member
witam !

a czy ktoś orientuje się może, czy w modelu LX70 o przekątnej 26" siedzi ta sama matryca co w 32" ???? (na pewno jest IPS, ale czy ten sam co w 32" ?)


pozdro
 
Do góry