Panasonic LX70 - test, opinie wszystko o serii (TX 32LX70, 26LX70)

senior45

New member
jesli dobrze rozumiem to wylaczasz telewizor kompletnie poprzez glowny wylacznik na telewizorze.Ja tak nie robie gdyz ten tv w stanie spoczywania pobiera tyle co nic.Jedyne co wylaczam to dekoder N ktory ciagnie 20 wat niezaleznie od tego czy jest wlaczony czy nie.Jesli jednak wylacze kompletnie telewizor to robie to na listwie.Taka wtyczka z pilotem.Wylacznika na TV nie uzywam-jest caly czas wcisniety.Po wlaczeniu listwy dioda w tv swieci sie na czerwono i calkiem normalnie wlaczam go poprzez pilota czerwonym guzikiem.Oczywiscie czerwony guzik trzeba przytrzymac jakies 2 sekundy.Pewnie to jakiegos rodzaju ochrona przed dziecmi zeby TV po nacisnieciu tego przycisku od razu sie nie wlaczal.
 

darkowski

New member
Chodziło mi np.wieczorem wyłączam tv z pilota.rano wstaje włączam z pilota tv i jest taki efekt załącza się tv, słychać dźwięk i zaraz się wyłącza,potem żeby go uruchomić pomaga tylko u góry telewizora wcisnąć przełącznik a dopiero potem z pilota,nie dzieje się to za każdym razem ale potrafi wkurzyć człowieka
 

krokiet1000

New member
Czy LX70P obsługuje HDCP (zabezpieczenie przed kopiowaniem) przy podłączeniu do dekodera za pomocą kabla hdmi ? Ja mam z tym problem i na infolinii zasugerowano mi, że to wina telewizora.
Czy istnieje możliwość modyfikacji oprogramowania telewizora przez serwis ?
 

sunnyluk

Member
Mój telewizor również się czasami nie chce normalnie załączy poprzez pilota, pozostaje mi tylko wtedy wyłączenie na górnym przycisku tv i włączenie zaraz z powrotem.
Zauważyłem jednak jedną dziwną rzecz:
Gdy gram w jakąś grę (na PS3) na tym tv to gdy wejdę w jakieś ciemne miejsce, obraz na telewizorze sam się ściemnia, gdy tylko wyjdę w jakieś jasne miejsce obraz wraca do normalnych odcieni. Ma ktoś podobny problem czy to może wina jakiegoś ustawienia?
Dzieje się tak zarówno na dynamicznym, normalnym jak i auto.
 

XyniX

New member
problemy z trybem ustawiania obrazu

mam ponad rok czasu panasonica 26LX70P, sprawował się wyśmienicie ale od pewnego czasu ma problemy z ustawieniem nadawanego obrazu (przycinaniem czarnych pasów). O ile do niedawna robił to praktycznie bezbłędnie to teraz coraz częściej zdarza mu się (na trybie auto) przyciąć tylko i wyłącznie górny pas a dolny zostaje czarny :/ trochę to wkurzające jest ponieważ muszę ręcznie przechodzić na tryb ZOOM 1 i wtedy oba paski są przycięte idealnie... miał ktoś taki problem? Zdarzyło mu się także ze 2-3 razy nie włączyć z pilota - musiałem poprzez przycisk ale to pikuś... oddać go do serwisu? czy samemu coś próbować robić??

pozdrawiam
 

Murza68

New member
Karty SD odtwarzanie filmów

Witam,
Zbieram informacje o możliwości oglądania filmów z kart SD na odbiornikach Panasonica. Sam sprawdziłem na TX-P42S10E. Kosztowało to trochę wysiłku, ale opłacało się. Filmy 1080pięknie chodzą nawet z kart SD 4GB (wg. instrukcji SD nie więcej niż 2GB, a SDHC max. 32GB). Jesli ktoś ma jakieś doświadczenia przy innych modelach, to proszę o komentarz.
 

ptaszeczek

New member
Witam mam pytanie gdzie w Panasonicu32Lx70 p jest regulacja głośności jeżeli są podłączone słuchawki, czy normalne jest to że po włożeniu jack słychać głos w słuchawkach i na głośnikach? nie powinien się autoamtycznie wyciszac?
 
Do góry