panasonic bd35/55

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak dla zainteresowanych w media markt w Bydgoszczy Panasonic BD35 w cenie 1200zł. he he ...No tak to przecież sklep nie dla idiotów!!!!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jacanek Jakieś zmiany po wgraniu nowego softu?

Przy okazji włączyłem na BD35 film Wojna i Pokój z 1956r. nagrany z canal+ na płycie Verbatim DVD DL / nagrywarka jak w podpisie jakość SP/.

I powiem Wam, że jestem bardzo mile zaskoczony!!! Bardzo mi się podoba obraz jaki zobaczyłem. Naprawdę ładnie ten film się prezentuje odtwarzany przez ten odtwarzacz.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
też już załadowałem nowy soft 1.2 Może mi się wydaje ale nieco szybciej ładują się płyty. Nic więcej nie zauważyłem aby wniósł nowy soft ale jest :)
 

maciek2x2

New member
Witam serdecznie. Mam do Was pytanie dot podlaczenia odtwarzacza BD35 pod kino domowe SC-PT860. Jak wiadomo BD35 posiada wbudowane dekodery dzwieku HD (DTS-HD, Dolby True HD) Chcialbym podlaczyc ten odtwarzacz przy pomocy kabla optycznego z amplitunerem/odtwarzaczem DVD Panasonic SC-PT 860. Jest to tradycyjny zestaw kina domowego 5.1 . Mam pytanie czy przy takim polaczeniu uzyskam na glosnikach tego zestawu dzwiek HD 5.1 (jesli ogladany film bedzie posiadal taka sciezke) czy moze amplituner zamieni otrzymany od BD35 dzwiek HD 5.1 na zwykly DD/DTS 5.1 ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie znam Twojego kina, ale po połączeniu optykiem uzyskasz DD5.1.

Aby uzyskać dźwięk HD musisz podłączyć ten odtwarzacz do amplitunera przewodem HDMI.
 

pithorr

New member
No, pithorr być troche nieznający sie na technice video :grin:
Wg tego linku to faktycznie chyba tylko w tym dźwieku jest różnica (no i podstawa "antywibracyna"). Czy może coś przeoczyłem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maciek2x2

New member
Ja wlasnie rozwazam czy kupic bd35 czy 55. Mam tradycyjny amplituner tzn 5.1 i chce polaczyc owe urzadzenia przez wyjscia/wejscia optyczne. Nie mam zielonego pojecia jak duza jest roznica w dzwieku DD 5.1 a np HD 5.1 Uwazam ze chyba jak na obecna chwile DD 5.1 w zupelnosci wystarczy. Nie mam nawet fizycznej mozliwosci rozmieszczenia glosnikow 7.1 Z tego co rowniez wyczytalem jesli amplituner posiada tylko dekodery DD/DTS 5.1 a otrzyma dzwiek DDHD czy DTSHD spokojnie przerobi go sobie na zwykle DD/DTS 5.1 . Czy to prawda?
 
Ostatnia edycja:

M68

New member
pithorr napisał:
OK, dzieki.
A czymś jeszcze? Bo po prawdzie dźwięk mnie specjalnie nie interesuje...
Nie rozkręcałem ich ale podają że tylko wymiarami, wagą, dźwiękiem ("Model BD55 różni się przede wszystkim konstrukcją toru audio (7.1), który nie tylko dekoduje ścieżki Dolby TrueHD i DTS-HD, ale zawiera wysokiej klasy komponenty.") i tzw. podstawkami antywibracyjnymi ;)
 
Do góry