panasonic bd35/55

mirek58

Member
wyjscia czincz są [audio out] frontx2 - surand -x2 centralnyx1 -subx1
pod spodem opisane [ 5'1 ch]
czy to znaczy że powinienem tymi czinczami podłączyć?:rolleyes:

panas bd55:)
onkyo 575:)
jvc47v80;)

-------------------------------
dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

zn21

Member
jeżeli masz amplituner z dekoderem to nie musisz wykorzystywać dekodera w DB55 tylko kablem cyfrowym (coixal lub optycznym) łączysz oba urządzenia. Ja nie mam amplitunera więc mnie interesuje wyjście audio 5.1.
Dzięki odpowiedź
 

hoodlum

New member
Zgadza się Panasonic bije jakością obrazu Denona za 1000 euro! Tak ma byc-wiedziłem ze ta firma jest liderem w jakości reprodukowanego obrazu ale widze, ze tez i dźwiekiem wygrywa.:eek:k: Testy niemieckiego video sa dosyc rzetelne i miarodajne.To moze byc bardzo udany model panasa za przystępną cenę. Nic tylko zbierac pieniązki.
 

Deimos

Banned
hoodlum napisał:
Zgadza się Panasonic bije jakością obrazu Denona za 1000 euro! Tak ma byc-wiedziłem ze ta firma jest liderem w jakości reprodukowanego obrazu ale widze, ze tez i dźwiekiem wygrywa.:eek:k: Testy niemieckiego video sa dosyc rzetelne i miarodajne.To moze byc bardzo udany model panasa za przystępną cenę. Nic tylko zbierac pieniązki.
Taaa plastikowy Panas bije jakością obrazu Denona, bo ma o dwa malutkie punkciki więcej. Bije go ceną i tyle. Różnic w obrazie na pewno nie zauważysz...
Pozdrawiam i gratuluje eufori;)
 

zn21

Member
niestety nie ma ale BD55 także nie ma. Ma kartę sieciową (włącz go w sieć) więc jest nadzieją, że z czasm dzięki ug. będzie i polska wersja językowa. Za duzo w tych ustawieniach nie ma więc w wersji angielskiej dasz sobie radę. Jeżeli nie masz TV obsługujący 1080p to na początek połącz przez s-video i ustawa 1080i bo przez HDMI mogą być problemy.
 

janusz

New member
Bez reklam
To po co kupować Blu-Raya, żeby połączyć przez S-video i mieć jakość DVD?
Nie miałem tego odtwarzacza, ale nawet jak ktoś nie ma TV na 1080p to może chyba w odtwarzaczu ustawić 1080i lub 720p. Bo chyba nikt nie kypił Blu-Raya do TV nie mającego nawet HD Ready?
 

marko1801

New member
Telewizor to 42PFL9703D Philipsa więc nie powinno być kłopotu, ampli to jeszcze Yamaha 440 ale tutaj też jeszcze nie ma decyzji czy 663, czy 863.
 

zn21

Member
janusz: napisałem, że na początku podłączyć przez s-video gdyby TV nie obsługiwało 1080p. Odtwarzacz domyslnie puszcza taki sygnał i wtedy brak komunikacji (tak było np. u mnie). Po ustawieniu np. 1080i należy przejść na HDMI. To chyba logiczne, że oglądanie BR na s-video to nieporozumienie!!!
 

BoDeX

New member
Deimos napisał:
Taaa plastikowy Panas bije jakością obrazu Denona, bo ma o dwa malutkie punkciki więcej ...


DEIMOS, było już 100 razy - w ładnej obudowie Denona 2500 siedzi Panasonic 30 , więc nie dziw się, że nowszy model 35 jest lepszy od
"markowego" DENONIKA . To samo (30) siedzi w Yamaha 2900 - łupią
naiwniaków aż wióry lecą ...

 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
A ja się nie podniecami tabelkami i czekam na prawdziwe testy Denona BD 3800 i Pioneera BDP LX-91(jednego z tych dwóch pewnie wybiore) Nie będe profanował mojego nowego nabytku (Denon AVC-A1HDA już we wtorek) jakimś tanim plastikiem typu Panasonic. Ma być prawadziwy HI-End i nieistotne, czy to będzie za 5, czy za 8tys. Czekam na prawdziwe testy,może takie jak na forum hdtv polska... gdzie topowego Sony z serii ES bardzo wnikliwie przetestowano i to jako pierwsi na świecie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
Uuuuuu ..... Hi-End ! Mocne słowa, ale niestety, Denon się na takie określenie nie łapie . To ciągle tylko marketing i magia "marki" ...

Jeśli nie ma ograniczeń w rozsądnym wydawaniu cashu, to zapewne 3800
będzie się leepiej komponował z A-1HD , ładnie i solidnie.

Gdy zaś odwiedzi Cię ktoś z 8 krotnie tańszym napędem (35)i będziesz miał
okazję samodzielnie porównać produkty, zamiast czytać to, co piszą inni,
to może nabierzesz większego dystansu do tematu, czego Ci życzę.


Pzdr.
 

Deimos

Banned
Ja nie zawsze wierze w to co inni piszą i podam Ci przykłady:
miałem Denona DVD 3910 i równolegle z nim sprawdzałem DVD Sharpa za kilkaset pln. Różnica w dźwięku i w obrazie ogromna i warta różnicy w cenie.
Teraz do wtorku testuje Onkyo 906 i w porównaniu do tego "marketingowego" Denona (a miałem ostatnio AVC-A11XV) to totalna porażka w każdym aspekcie i dlatego zamówiłem ponownie "marketingowego" Denona(E.I.S.A w kategori - kino domowe HI-END) ,ale jeszcze nowszy model bo AVC-A1HDA:D
Blackninja już kiedyś o tym pisał: Denon to klasa sama w sobie...
A to też marketing Denona?:http://www.areadvd.de/hardware/2008/denon_avr2809_1.shtml
Kiedyś myślałem, że z taniego projektora (za pare tysięcy) będe miał bardzo dobry obraz, ale przekonałem się po ostatniej zmianie jak bardzo się myliłem....Ale są tacy, co zaklinają się dalej, że mają super obraz z tzw. budżetowego projektora z ekranem za 400pln... i niech tak sobie dalej uważają...ale ja nie wdaje się z takimi w polemiki, bo albo mają coś z głową, albo z oczami...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Deimos każdemu podoba się to na co go stać i się z tego cieszy.Sam przyznałeś że ci się podobało przed zmianą .
 

BoDeX

New member
Leeonsjo napisał:
Deimos każdemu podoba się to na co go stać i się z tego cieszy.Sam przyznałeś że ci się podobało przed zmianą .



Twierdzenie przewrotne - wpadnij na Audio-Show w weekend a szybko
zmienisz zdanie - na 100% coś Ci się spodoba ... :)

Najważniejsze jest to, aby nie dać sobie zrobić papki z mózgu czytając
marketingowy bełkot opłacanych redaktorów - tak, tak - z tego żyją ! :)

Pzdr.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam zamiar zamówić panasonica BD35 i proszę o pomoc, mam dwa pytania.

Po pierwsze czy będzie on bezproblemowo współpracował z Plazmą Panasonic 42PV80? - 1080p
Po drugie, odtwarzacz ten posiada slot kart SD/SDHC. Czy w związku z tym umieszczając tam kartę pamięci z plikami AVCHD nagranymi np. Canonem HF100 / też zamierzam kupić / będzie można bezproblemowo odtwarzać taki film?

Z góry dziękuję za pomoc. Najgorsze już za mną a mianowicie przekonanie do zakupów żony :D!!!!!
Teraz chciałbym się tylko upewnić, że będą to dobre zakupy.....

A i jeszcze jedno czy ten Panasonic bezproblemowo odtworzy nagrane płyty Blue-Ray i DVD z plikami AVCHD?
No to w sumie trzy pytania....;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry