Panasonic 37pv60

kamil

New member
Dokładnie !

Powiedziała, że 42" nie chce bo za duży i będzie w ogóle za wielki. Ja na to , ze to mała róznica i , ze lepszy itd...ale się nie zgodzaiła tak wiec powiedziałem, że ok. jedziemy po 37" ona zachwycona, że staneło na jej zdaniu i cały czas mi powtarza, że obraz idealny i wielkosc.... a ja zadowolony, że mam 42".

Tak więc stoi 42" a Ona myśli, że 37". Pudło schowane, a nikt nie bedzie liczył przekatnej :)
 

Markcox

New member
kamil napisał:
moja nadal myśli, że mamy 37" :)

buehehehe.... to się uśmiałem, aż oplułem monitor. Dobrze że nic w tym czasie nie jadłem bo bym się jeszcze udławił:lol:

Tak swoją drogą-nie ma to jak kompromis.. :D

pzdr i gratuluje pomysłu :eek:k:
 

Marion

New member
nie wiem czy nie wziąśc JVC m60 zamiast tej plazmy:(, podobno ten jvc ma super płynnośc i lepiej chodzi od plazmy( o którycvh juz z niejefnego źródła słysze ze na siłe są wciskane klientom bo odchodzą do lamusa)
 

Markcox

New member
Marion napisał:
nie wiem czy nie wziąśc JVC m60 zamiast tej plazmy:(, podobno ten jvc ma super płynnośc i lepiej chodzi od plazmy( o którycvh juz z niejefnego źródła słysze ze na siłe są wciskane klientom bo odchodzą do lamusa)
Marion zrobisz jak uważasz, w końcu to Ty będziesz użytkował ten TV przez kilka lat. Ale pamiętaj, że nie ma rzeczy idealnych, są tylko takie które mają mniej lub więcej wad,bardziej bądź mniej dokuczliwych-wybór należy do Ciebie.. :)

a swoją drogą-z jakiego źródla te rewelacje na temat JVC??
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
gdzie zakupiiliscia plazme panasa pV60 37" w ciagu ostatmich paru dni?
ja szukam wszezdzie, na allegro, w sklepach internetowych i nigdzie nie ma!! a jak sa to ceny z kosmosu 5200 za 37" ostatnio chcieli ode mnie. Niby sa w ofertach na allegro, ale jak dzwonie, to informuja, ze beda dostepne za 2 tyg. conajmniej!!
 

agas

New member
wiec tak , kontrast i wszytskie ustawienia na 50%, obraz w sumie ok choć moim zdaniem szarawy( np na eurosporcie były zawody zimowe i śnieg nie jest bialutki tylko zamglony nie ma jakby kontrastu) poza tym w tej naszej plazmie można sie przejrzec i to bardzo przeszkadza przy oglądaniu, normalnie lustro:( co tu robic , mamy tylko lampke włączoną:( nie mam pojęcia jak to przeskoczyc.
 

wit502

New member
witam, czy każde światło obija tak miocno-moż ważny jest kąt ustawienia tej lampki, a jak zaświecisz górne jeżeli masz to jak wygląda.:|
 

wokun

New member
drosophilia napisał:
gdzie zakupiiliscia plazme panasa pV60 37" w ciagu ostatmich paru dni?
ja szukam wszezdzie, na allegro, w sklepach internetowych i nigdzie nie ma!! a jak sa to ceny z kosmosu 5200 za 37" ostatnio chcieli ode mnie. Niby sa w ofertach na allegro, ale jak dzwonie, to informuja, ze beda dostepne za 2 tyg. conajmniej!!

Ja też szukałem wszędzie. Obdzwoniłem ze 20 sklepów internetowych niezależnie od tego czy mieli w ofercie czy nie. I w końcu trafiłem na agito.pl - nie było na stronie ale mieli w magazynie i po moim telefonie umieścili na stronie (były tylko przez dwa dni). Zapłaciłem 4148, wysyłka gratis, dostawa trzy dni.
Moja rada - dzwoń i pytaj
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
wokun napisał:
Ja też szukałem wszędzie. Obdzwoniłem ze 20 sklepów internetowych niezależnie od tego czy mieli w ofercie czy nie. I w końcu trafiłem na agito.pl - nie było na stronie ale mieli w magazynie i po moim telefonie umieścili na stronie (były tylko przez dwa dni). Zapłaciłem 4148, wysyłka gratis, dostawa trzy dni.
Moja rada - dzwoń i pytaj

hmm. 3 dni temy wyslalem maila z zapytaniem i otrzymalem odp., ze maja zamiar umiescic ten model w ofercie jednak nie potrafia okreslic kiedy, a wiesz, takie wystawienie tv n atel. to troche siie obawiam, moze to jest jakis model ze zwrotu, pogwarancyjny, jak mozesz, to sprawdz ilosc przepracowanych godzin, menu serwisowe, jak je wywolac i sprawdzic poszukaj w watku o wiekszej siostrze 42" :)
pozdrawiam ii daj znac, czy jestes zadowolony z tej plazmy
 

Markcox

New member
agas napisał:
wiec tak , kontrast i wszytskie ustawienia na 50%, obraz w sumie ok choć moim zdaniem szarawy( np na eurosporcie były zawody zimowe i śnieg nie jest bialutki tylko zamglony nie ma jakby kontrastu) poza tym w tej naszej plazmie można sie przejrzec i to bardzo przeszkadza przy oglądaniu, normalnie lustro:( co tu robic , mamy tylko lampke włączoną:( nie mam pojęcia jak to przeskoczyc.

Agas ponowie swoje pytania...
Gdzie (w jakim sklepie) zakupiliscie swoją plazmę?? i jak wygląda jakość DVD?? Nie chcę źle wróżyć ;) dlatego nie będę... ale trzeba jak najszybciej zdiagnozować przyczynę Twojego zamglonego obrazu. Bo jeżeli się okaże że to jest jakis trefny TV (czego z całego serca Wam nie życzę), to żebyście mieli jeszcze szansę go zwrócić . Sprawdźcie koniecznie ile godzin ma przepracowane ten wyświetlacz.Jeżli go kupiliscie w skelpie typu "nie dla idiotów" to może jest to jakaś sztuka z ekspozycji. Masz doskonały przykład stereomana (mimo że zdjęcie nie jest dobrej jakości) że obraz moze być dobrej jakości :D
 

wit502

New member
witam Marckcox mam dylemat czy tez masz problem z oświetleniem przy tej plażmie, zawahałem sie przy kupnie lx600 na rzecz tej plazmy mam cyfrę + tuner dreambox stała by na ścianie zachodniej okno od południa -jak możesz to doradż coś laikowi bo mnie żona ciosa juyż kołki za brak zdecydowania z goy dzięki.
 

wokun

New member
drosophilia napisał:
hmm. 3 dni temy wyslalem maila z zapytaniem i otrzymalem odp., ze maja zamiar umiescic ten model w ofercie jednak nie potrafia okreslic kiedy, a wiesz, takie wystawienie tv n atel. to troche siie obawiam, moze to jest jakis model ze zwrotu, pogwarancyjny, jak mozesz, to sprawdz ilosc przepracowanych godzin, menu serwisowe, jak je wywolac i sprawdzic poszukaj w watku o wiekszej siostrze 42" :)
pozdrawiam ii daj znac, czy jestes zadowolony z tej plazmy

Witam
Pierwsza rzecz, którą zrobiłem, to sprawdziłem ilość godzin - pisałem już o tym, było 0000. Było tak jak opisywałem: zadzwoniłem, gość sprawdził, że mają na magazynie i za dwie godz. już było na stronie. Obserwowałem później, były jeszcze przez dwa-trzy dni.
Z plazmy jestem super zadowolony. Odbiór ekstra. Nie ma zadnych "zwisów", nie ma żadnego "bzyczenia elektroniki",wentylatory są trzy (więc jest to chyba z wcześniejszej dostawy) ale muszę naprawdę dobrze się wsłuchiwać(podejść blisko), żeby je usłyszeć.
Naprawdę polecam wszystkim PV60
 
Do góry