Panasonic 37pv60

Pansłonic

New member
eugens napisał:
... kupiłem ją za 4350 zł,czy to dobra cena?:cool:
Przyzwoita jeśli masz na to paragon czy fakture. Osobiście mogę się pochwalić że kupiłem o 300 zł mniej, ale to już chyba dolna granica.(znajomosci w hurtowni;) )
 

jacasp

New member
Ja też jestem już niemal zdecydowany na ten model. Zwłaszcza, że ceny lecą w dół. Nokaut podaje, że można kupić to cacko za 3935 z dostawą gratis. A mnie interesuje jeszcze prezentacja.
 

leotdi

New member
jacasp napisał:
Ja też jestem już niemal zdecydowany na ten model. Zwłaszcza, że ceny lecą w dół. Nokaut podaje, że można kupić to cacko za 3935 z dostawą gratis. A mnie interesuje jeszcze prezentacja.

kupuj,

nie zwlekaj, gdyż za chwilę możesz go prostu już nie dostać :cool:

Od wczoraj u mnie wisi na ścianie, i jestem pod wielkim wrażeniem odbioru, nawet ze zwykłej anteny.

Dziękuję tym wszystkim, którzy konstruktywnie opisali za i przeciw :smile:

Dzięki Wam wiem teraz, że dokonałem prawidłowego wyboru :bober:

ps
jacasp, wersja E czy EH ?
 
Ostatnia edycja:

agas

New member
PROŚBA O POMOC

od 3 miesięcy posiadam TV Panasonic37PV60 . do tej pory chopdził super i nadal chodzi super, ale włąsnie kilka minut temu oglądając TV, akonkrtenie Telegazete nie możnabyło przelaczyc na TV, potem nie możnabyło przyciszyc ani wyłączyc TV. wyłączyłem przyciskiem w TV , po jakims czasie właczyłem i problem ten sam jeśli chce podgłosic to tylko o jeden stopień i dalej juz nie można, ani przelączyc na inny kanał , mija 20secund i można przełączyc ale znowu po chwili nie można.....

Proszę o pomoc , lub rade co jest grane

Baterie są OK!
 

wydma8

New member
Witam, jestem zdecydowany na 37pv60.

Gdzie i za ile bede w stanie ja wyrwac, jest jeszcze w ogole na rynku??

Pozdrawiam i dziekuje wszystkich tym ktorzy piszac na tym forum przyczynili sie do tego ze teraz jestem zdecydowany na zakup tego tv, wczesniej planowalem c7h, ale porownujac z pv60 zdecydowanie przegral.

Prosze o info gdzie ja moge jeszcze wyrwac, oczywiscie po dobrej cenie.

Pozdrawiam
 

MArio K-39

New member
wydma8 napisał:
Witam, jestem zdecydowany na 37pv60.

Gdzie i za ile bede w stanie ja wyrwac, jest jeszcze w ogole na rynku??

Pozdrawiam i dziekuje wszystkich tym ktorzy piszac na tym forum przyczynili sie do tego ze teraz jestem zdecydowany na zakup tego tv, wczesniej planowalem c7h, ale porownujac z pv60 zdecydowanie przegral.

Prosze o info gdzie ja moge jeszcze wyrwac, oczywiscie po dobrej cenie.

Pozdrawiam

WITAJ !

Co do tego Panasa kupuj i ciesz się dobrym sprzętem !:eek:k:

Co do ceny popatrz sobie tutaj :http://www.ceneo.pl/_01_189_1518.htm
 
Do góry