Panasonic 37pv60

monia

New member
panasonic 37pv60

jaka jest różnica między Panasonic 37pv60 a 37pv60eh?
Jestem kobietą proszę po ludzku.
Dziękuję

Edit Tuptus55: Ze względu na to, że jesteś kobietą nie dostaniesz warn. Przeczytaj regulamin i nie zakładaj nowego tematu o TV, o którym pisano już na forum. Przenoszę.
 

Flapu

New member
Witaj Kobieto
Wersja z koncówką EH posiada w komplecie podstawkę, za którą we wcześniej sprzedawanych modelach (oznaczonych tylko "E" czyli właściwie 37pv60E) trzeba było zapłacić.
 

znn

Member
37PV60 naprawiony

:D Troszke to trwało ale jest i działa - wymieniono główną płytę zasilającą oraz zespół wentylatorów( są 2 nadal) Po tym co zobaczyłem po włączeniu kilku płyt DVD wiem,że musze w zasadzie wszystko co wczesniej widziałem jeszcze raz zobaczycz, Philips DVP 9000 z przetwornikami 12bit/216Mhz i DCDI Faroudja upscaluje do 1080i wspaniale(na ustawieniu 720p jest troszkę słabszy obraz) a Panasonic pokazuje to bardzo ładnie - połączenie przez kabel HDMI. Wentylatory pracują cicho, w zasadzie trzeba się zbliżyć na kilka cm. żeby je usłyszeć. Żadnego brzęczenia nie słychać z wnetrza TV. Obraz z kabla zaskakująco dobry. Serwis Panasonica (Toruńsko-Bydgoski) oceniam pozytywnie, Panasonic Polska częsci dostarcza w miare szybko, mimo że nie maja magazynu części w kraju.
 

pandzik

Member
Bez reklam
pandzik napisał:
Znn, mógłbyś zrobić kilka fotek?
Jak ten sprzęt wyglada w warunkach domowych? ;)

Znn jaką masz podstawkę, taką szeroką, czy pojedyńczą nóżkę ze środka?
Widzialem chyba dwa rodzaje...

sorry za 2 posta ale w poprzednim nie mam pola edytuj... ???
 

monia

New member
wybór

Może ktoś doradzi jaki wybrać, który lepszy jeśli wchodzi w grę:
LG 42PC3RA LUB PANASONIC 37PV60 DO TELEWIZJI NAZIEMNEJ I CYFRY
POMÓŻCIE
 

znn

Member
Podstawka

Podstawka dodawana w kompletach to ta szeroka, może i mniej ładna niż ta środkowa ale jest bardzo stabilna. Problemem jest jej szerokość bo na standardowe stoliki o TV 29 nie mieści się. Nie zrobie fot bo mam na razie byle jaki stolik od mebli ale TV wyglada naprawdę fajnie.
 

znn

Member
Monia

Monia mimo że miałem kłopot na początku z 37PV60 patrz posty wyżej to polecam tego Panasa. Szukaj go tylko w dobrej cenie. Naziemna, cyfra i n-ka chodzą bardzo ładnie na nim.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Dzięki Znn,

Wczoraj usłyszałem od sprzedawcy w Saturnie, że lcd jest lepszy w stosunku do plazmy jeżeli chodzi o odtwarzanie DVD, porównywałem tego panasa i lcd 37" LG LC2R...
Zwariować można od tego wszystkiego ;)
 

znn

Member
Pandzik, ja też kilka miesięcy chodziłem i ogladałem oraz czytałem fora. Co wybrałem wiesz. Daj znać co ty wybrałeś, z wypowiedzią sprzedawcy niestety nie mogę sie zgodzić na podstawie własnych obserwacji. Sam oceniaj co widzisz. Powodzenia.
 

Marion

New member
przymierzam sie do zakupu tej plazmy , ajuz byłem napalony na LCD Panasonica 32LX600, ale czytam i sam juz nie wiem czy z plazmy faktycznie będe bardziej zadowolony na mojej kablówce odbieranej przez cyfrowy set-box.......

Użytkownicy Plazmy 37PV60 przekonajcie mnie ze jednak powinienm plazme brac i to ten model .

dzięki
 

k-d

New member
Posiadam ten telewizor już tydzień i jestem zadowolony.

Kablówka wygląda nie gorzej niż na CRT, DVD po komponencie z Manty EIII (!!!) wyglada rewelacyjnie, czarny jest czarny, nic nie smuży ani nie gubi klatek przy szybkich scenach.

Nie mam problemu z wypalaniem, nic się nie wiesza, szum wentylatorów jest słyszalny tylko za tv po przyłożeniu ucha, jeżeli chodzi o dźwięk (pisk) pojawiający się przy jaśniejszych scenach jest delikatnie słyszalny przy bardzo cichym dźwięku w nocy i nie uznałbym tego za dokuczliwy problem (mój monitor też tak ma, a raczej nie jest lowendowy - Philips Brilliance 202P4).
 

bart

New member
zalezy od stacji i sygnalu
PV kupilem na mundial i wrazenia byly super (nawet na tvp)
Generalnie ogladam mecze na c+ w UPC i jest super
 

wit502

New member
witam też się zastanawiam pv60 czy lx 600 cyfra + z dreambox,prawie już kupowalem a tu ta plazma i zgłupialem który wybrać,zaznaczam że łażę już pół roku i coś już muszę kupić- jak możecie to doradżcie coś.
:niewiem:-który !!!
 

Marion

New member
mam dylemat ten sam ale podobno na plazmie pv60 sport lepiej bedzie 6chodził i kolorystyka lepsza niż na lx 600. sam nie wiem ale chyba plazma choć żona mówi ze na Lx 600 widzi lepiej i bardziej podoba jej sie obraz. zgłupiałęm a święta tuż tuż...:(
 

kamil

New member
Jeżeli głównie sygnał SD i odległosć od tv pow 2 metrów to polecam PV60. Ja mam 42" i jest nieźle - napewno lepiej niż LCD !

Wczoraj chciałem przetestować jakość sygnału i podłaczyłem DVD do PV zwykłym scartem wsadziłem płytę z koncertem Petera Gabriela - nie jest to orginalna płyta, a nadodatek z pirata jeszcze ja zrobiłem kopie. Tak więc materiał przeciętnej jakości.
Odbiór był mimo wszystko lepszy niz na LCDku.

LCD tylko przy sygnale HD a i tak na 720 p PV radzi sobie rewelacyjnie. Ja stawiam na plazme !
 

kamil

New member
Ja na początku - 6 mcy temu byłe zagorzałeym zwolennikiem LCD, ale jak przestałem słuchac sprzedawców w MM i zacząłem wczytywac się w to forum potem z rozwaga przygladałem się róznicom. Stwierdziłem, ze przy mojej percepcji odbioru wizji to tylko plazma mnie uszczęśliwi i to PV60 (pioneer i hitachi za drogie).

Ja rekomenduje ten TV, ale oczywiście wybierzcie ten TV, który wam odpowiada.
Nie dajcie się tylko tym sprzedawcom - oni platą takie głupoty i wciskaja taki kit, ze aż miło. Pozatym rekomendują taki sprzęt z którego maja lepszy deal.
 
Do góry