Panasonic 37pv60

stereoman

New member
witam
nie mogę się powstrzymać:) i muszę się zdziwić publicznie nad spadkiem cen tego modelu/mam go od 3 tygodni/
I w ciagu tych 3 tygodni cena na Skapiec.pl spadła z 5349 do 4899!!!:???:
Szok.Gdybym poczekał 3 tygodnie byłbym bogatszy o kilka setek,tzn jeśli poczekałbym jeszcze z 2 miesiące to byłbym bogaty,że cho cho,ale tv bym nie miał i nie oglądał tych wspaniałości w super jakości już TERAZ
pzdr
ps
ten spadek cen tłumaczę sobie bardzo dobrą opinią użytkowników,doskonałą jakością i co za tym idzie,wielkim popytem,który sprawił,że ceny są takie jakie są.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
właśnie plazmy Panasonica staniały i to sporo. Więc warto dobrze wypytać się o cenę. Kilkanascie osób kupowało juz w nowych niższych cenach - więc wie.
pozdrawiam
 

grudzi

New member
Tak to juz jest z tymi cenami, z dnia na dzień cos innego. Ja osobiscie polecam zakup u Kikego. Dostałem jak na owy czas na 37PV60 dobrą cenę i z TV jestem zadowolony.
Jak juz wcześniej wiele razy pisono na forum polecam też prezentację, wtedy naprawdę dowiadujemy się na czym najbardziej nam zależy. Bo oglądanie TV w sklepach to nie to samo (różne sygnały).
Pozdrawiam
 

harvi

New member
kiki napisał:
witam
właśnie plazmy Panasonica staniały i to sporo. Więc warto dobrze wypytać się o cenę. Kilkanascie osób kupowało juz w nowych niższych cenach - więc wie.
pozdrawiam

Jakie są te nowe ceny? I czy lepiej brać 37 czy 42 cale? Czym większe tym lepsze czy nie zawsze?
 

robboj

New member
Siedzie 2,5 - 3m od 42pv60 i nie widze zadnej pixelozy a na razie sygnal mam z kablowki , gram na ps2 i tez obraz jest oki , no moze niektore gry pokazuja juz nie te jakosc(na tych telewizorach widac juz ze ps2 odchodzi do lamusa) ale ogolnie jest spoko , przy dvd tez zero problemow i moim zdaniem 42" na takiej odleglosci jest wyborem optymalnym.
 

kamil

New member
Ja ostatnio, siedziałem przed 42" w odległości takiej jaka mam w domu i dla mnie 42 jest ciut za duża, ale jak już bede kupował to wtedy ostatecznie zdecyduje jaka wielkośc wybirę :)
 

znn

Member
A jednak plazma:)

Poczytałem Wasze posty i zamiast LCD 37R72 kupiłem dziś Panasia 37PV60EH Dzieki za cenne uwagi wszystkim.
 

kamil

New member
i jak pierwsze wrażenia ? Ja także chciałem kupić LCD, ale jestem zdecydowany na PV60 ale nie wiem jaka wielkosc ....
 

Mabri

New member
Zenn - czekamy na pierwsze i nastepne wrażenia. Jak z wentylatorami - słychać je u ciebie? Czy jest on sprzedawany z tą podsawką, która jest widoczna na zdjęciach reklamowych?
Jeżeli tak, to czy byłbyś tak dobry i zmierzył odległość pomiędzy półeczkami - zastanawiam się, czy wejdzie mi tam amlituner lub dekoder.

Pozdrawiam
 

znn

Member
37pv60

Dzis go odpalam za pare godzin,ale kilka informacji: podstawka jest w komplecie ale podstawka nie stolik!! wentylatory są 2 , trzeciego nie montuje się juz i może i dobrze bo ciszej będzie. ale o tym napisze potem, chinskie wentyle pewnie trzeba bedzie na silenty wymienic:). Cena z taka podstawką 4188 - tyle zaplaciłem, paragon, gwarancja 2 l.

Na pytanie o wymiary stolika TY-S37PX60W - drogie to dość od 1360 do 1800 wg ceneo,
wymiary:
Stolik do telewizora plazmowego: TH-37PX60, TH-37PV60
Kolor: Srebrny
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 917 x 496 x 493 mm
Ja go nie kupie bo sprzęt mi nie wejdzie, kupie multimebla Rock 202 XL - taka 1,30m noga na podstawie, 2 szyby 8mm i wieszak na plazme, tylko musze sprawdzić lub może ktos wie czy Panasa 37 mozna powiesić tylko na 2 gornych śrubach\otworach mocujących??? - bo ten rock ma tylko takie mocowanie
 

Mabri

New member
Znn - czekamy na wrażenia odnośnie jakości obrazu. Jeżeli masz jakiś punkt odniesienia, to go porównaj. ja się jeszcze troszkę waham - porównywałem go wczoraj w saturnie z lcd różnych firm. nie zachwycił mnie, ale mieli tam słaby sygnał jak i pusto w głowach (mówię o obsłudze).
pozdrawiam
 

znn

Member
Na razie nic nie napisze

Na razie nic nie napisze bo Tv pojechał z powrotem. Pierwszy raz mi sie taki pech przytrafił. Po włączeniu pojawiło sie menu wyboru języka i po 7 sekundach tv się wyłączał. Czerwony Led na przodzie 11 błysków i przerwa i tak w koło. Oczywiście już na zadne komendy z pilota nie reaguje. Można było sobie całą procedurkę powt. po wyłączeniu i włączeniu zasilania. Jak dostane następny to coś napisze
 

stereoman

New member
znn
powinieneś mieć medal za tego pecha;)
to jest model bezawaryjny,tak jak mój-gra od 5 tygodni,potaniał o 1000 złotych:confused: i gra super mimo że jeszcze nie mam sygnału HD/C+HD wkrótce/
ale ...mam takie pytanie do posiadaczy 37PV 60
zwróćcie uwagę,czy macie schodki na literach np.logo TVP albo podobnych,
u mnie są
a ten model ma funkcję wygładzania krawędzi czy coś podobnego

pzdr
 

znn

Member
Dzieki za pocieche

Stereoman
Dzieki, poprawiłeś mi tym medalem wieczór.
Ale choć bede miał możliwość ocenic jak działa serwis Panasonica oby Wam nie był nigdy potrzebny:). Na razie pozytyw: kierowca i pomocnik przyjechali zabrać TV w 2 godziny po moim telefonie do serwisu. Teraz pytanie w jakim tempie Pansonic dostarczy moduł wentylatorów.
 
Do góry