Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria E6.

Kurakao

New member
Moje pytanie bo również jestem zainteresowany tym TV, czy jest naprawdę tak drażniący ten efekt smużenia jak dla kogoś kto wczesniej dla porównania ma TV Philips 42" 42PFL3512D/12? No i czy już ktoś podłączał ten model pod konsolę czy to PS czy Xbox360? dodam iż ten philips z którym miałem styczność w zupełności mi wystarczał...
 

Riv11

New member
Bez reklam
Moje pytanie bo również jestem zainteresowany tym TV, czy jest naprawdę tak drażniący ten efekt smużenia jak dla kogoś kto wczesniej dla porównania ma TV Philips 42" 42PFL3512D/12? No i czy już ktoś podłączał ten model pod konsolę czy to PS czy Xbox360? dodam iż ten philips z którym miałem styczność w zupełności mi wystarczał...

Jak ten Philips wystarczał, to E6 powinna całkowicie spełnić twoje oczekiwania.
 

KuteK1990

New member
Cześć,

i jak ma się sprawa z ostrością obrazu? Wyszła może jakaś aktualizacja softu, która to zmieniła i czy jest to jakieś bardzo przeszkadzające?
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Jestes zainteresowany kupnem wlasnie tego Panasonica i nie rozumiem tego problemu ostrosci obrazu, bylem w salonie jednego z wiekszych sieci zajmujacych sie rtv i chwile pobawilem sie tym i nie zauwazylem jakichs problemow z obrazem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja go używam do testów audio sprzętów i nie ma żadnych problemów z ostrością. Przecież bym zauważył. Na testach też nic nie wyszło.
 

Azazell

New member
Mam ogromny problem. Myślę o zakupie telewizora Panasonic TX-L50E6E. Jak sądzicie warto go brać? Cena 2.900 nie jest duża. Szukam dobrego TV, który ma bardzo dobrą jakość obrazu (też ostrość) do oglądania meczu, filmów HD itp.

Też ważne jest dla mnie czy ten TV ma funkcje do powiększania czcionki napisów TXT/SRT? Jak np chcę z sieci LAN obejrzeć film?

Czy jest jakiś Test/ Recenzja tego Telewizora Panasonic TX-L50E6E ??
 
Ostatnia edycja:

bob1969

Member
Bez reklam
Zależność jest prosta: małe pieniądze=niska jakość. Porównaj ceny innych 50'' ... :( np. Sharpa LE752.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma powiększenia czcionki.
Jeśli chcesz mieć wszystko naj... to albo Sharp 50le752 albo Panasonic 50 ST60.
 
Do góry