Optoma HD700x

Modelicus

New member
Co polecacie?

Mam wielką prośbę. Bardzo proszę, żeby ktoś wrzucił zdjęcia obrazu wyświetlanego przez ten projektor (może być też filmik, ale w przyzwoitej jakości). Oprócz tego mam pytanie co bardziej polecacie: Optoma HD700x czy Acera H5350? Projektor ma być podłączony do komputera przez złącze HDMI. Chcę go używać głównie do filmów, gier i pokazów zdjęć. Prosiłbym o wypowiedzi osób które widziały jeden i drugi projektor w akcji (Nie wypowiedzi typu: Mam Optomę i polecam, ale na temat Acera się nie wypowiadam, bo go nigdy nie widziałem).

P.S: Mam monitor HP W2007V i chciałbym, aby obraz z projektora był podobnej jakości.
 

dread

New member
Bez reklam
Tego Acera to wziales pod uwage pewnie po tescie w chipie ? :)
Jest fajna recenzja tego projektora na cine4home.de w porownaniu do Mitsubishi HC1500. W prawie kazdym aspekcie przegrywa z Mitsu, a gubienie szczegolow w ciemnych obszarach obrazu ich zdaniem przekresla Acera jako projektor do kina.
 

Modelicus

New member
dread napisał:
Tego Acera to wziales pod uwage pewnie po tescie w chipie ? :)
Jest fajna recenzja tego projektora na cine4home.de w porownaniu do Mitsubishi HC1500. W prawie kazdym aspekcie przegrywa z Mitsu, a gubienie szczegolow w ciemnych obszarach obrazu ich zdaniem przekresla Acera jako projektor do kina.
Najpierw planowałem Benqa W500, ale kiedyś na stronie typu Ceneo, znalazłem tego Acera. Tak, to prawda wziąłem go pod uwagę po teście w Chipie (najpierw, uważałem, że płacąc 300zł mniej i dostając 900 ansi więcej jakość obrazu będzie fatalna). Testu na tej stronie jeszcze nie oglądałem.
 

Modelicus

New member
Może zadam pytanie trochę inczczej: Jaki jest najlepszy projektor do ok 2500 zł? W grę wchodzi również Optoma HD65.

P.S: Cały czas niecierpliwie czekam na jakieś zdjęcia HD700x.
 

guzol23

New member
Optoma hd700x

Witam jeżeli jest ktoś zainteresowany mogę przesłać filmik lub zdjęcie w jakości HD co optoma hd700x potrafi wyrabiać na ścianie:) chodzi mi oczywiście o świetny obraz którym można sie upajać!!! Dodam jeszcze ze projektor znajduje się 3,75m od ściany i nie mam żadnego dodatkowego ekranu projekcyjnego ! poprostu biała ściana! jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę napisać czy film który mam wyświetlić i nagrać ma być zwykłym divix-em czy tez HD! Pozdro mój mail to guzol@mail.ie
 
Ostatnia edycja:

Meloman69

New member
Bez reklam
guzol23 napisał:
nie mam żadnego dodatkowego ekranu projekcyjnego ! poprostu biała ściana!

No i co z tego? Mój siostrzeniec ogląda na darowanym AE900 na niebieskiej ścianie i oczywiście wszystko widać.
Trzeba sobie tylko zadać pytanie - a jak by to porównać do dobrej jakości ekranu?
 

Fanek

New member
Bez reklam
Meloman69 napisał:
No i co z tego? Mój siostrzeniec ogląda na darowanym AE900 na niebieskiej ścianie i oczywiście wszystko widać.
Trzeba sobie tylko zadać pytanie - a jak by to porównać do dobrej jakości ekranu?

AE900 to model przed AX200 tak ?
 

Modelicus

New member
Z wielką pomocą użytkownika Guzol23 podjąłem już decyzję. Będzie to stanowczo HD700x. Po obejrzeniu filmików które dostałem muszę stwierdzić, że projektor sprawia bardzo dobre wrażenie. Optoma praktycznie nie gubi szczegółów w ciemnych scenach, a kolory są takie, jakie być powinny- nie są ani za szare, ani za mocne. Oprócz tego nie ma obawy, że 1300 ansi lumenów to za mało. Z tego co widać, to ta jasnośc w pełni wystarcza do oglądania komfortowo nawet 200 cali w półmroku.
 

Bambolo82

Banned
Modelicus napisał:
Z wielką pomocą użytkownika Guzol23 podjąłem już decyzję. Będzie to stanowczo HD700x. Po obejrzeniu filmików które dostałem muszę stwierdzić, że projektor sprawia bardzo dobre wrażenie. Optoma praktycznie nie gubi szczegółów w ciemnych scenach, a kolory są takie, jakie być powinny- nie są ani za szare, ani za mocne. Oprócz tego nie ma obawy, że 1300 ansi lumenów to za mało. Z tego co widać, to ta jasnośc w pełni wystarcza do oglądania komfortowo nawet 200 cali w półmroku.

Półmrok mówisz. Oglądanie projektora w półmroku. 200" projekcji w półmroku. A byłeś kiedyś w kinie gdzie panował półmrok?

No, kupisz to się przekonasz, bo tak to można Ci wszystko wmówić.

W razie jak zobaczysz ten półmrok i jak to jest naprawdę, to polecam Castoramę. Mają tam tanie rolety podgumowane.
 
Do góry