Optoma HD700x

ookon

New member
ja kupiłem właśnie hd700x na Beamer Discount,kase przelałem im na konto,czekałem około 2 tyg z czego ups dostarczył mi ją w 3 dni
 

luuzak

New member
No tak, ale wiatrak napisał że tydzień czasu trzeba czekać aż będą mieli dostępny Hd700x. A w jaki sposób przelałeś im kase na konto ? myślałem że można tylko kartą hmmm ??? ile Cie wyszło z przesyłką ? ile zapłaciłeś za sam przelew do nich??
 

l0st

New member
luuzak tak w ogole to czemu w tym sklepie kupujesz tam maja kosmiczne ceny, nie chce ci nic sugerowac.. ja zamowilem wczoraj moja optomke hd65 na ebayu za 475 f, wyszukaj sobie jak chcesz na ebay.co.uk, na pixmani zamowilem wczoraj radeona 4870 bo cene mieli najlepsza i jakastam znizke ale ceny projektorow to beznadziejne maja
 

luuzak

New member
Kupiłem tam bo nigdzie indziej niemiałem jak na projectorpoint odrzucili mi karte bo rządają jakis tam dokumentów grrr.... :(((((
 

l0st

New member
luuzak napisał:
a u kogo kupiłeś na ebay'u w UK tą optome hd65 ??? z wysyłką do polski ?? ile zapłaciłes za wysyłkę ?

wyszukaj sobie na ebay.co.uk **Brand New Optoma HD65 HD Ready DLP Projector**

ja jestem w UK teraz wiec wysylke mialem za darmo, jesli jestes w polsce to musialbys im wyslac pytanie czy moga ci wyslac.
 

luuzak

New member
No to ja jestem w polsce i niemam jak zamówić :((( cieżka sprawa, mam brata w UK ale jest na wyspie tam należącej do anglii ale chyba tak nie wysyłają..
 

ookon

New member
logujesz sie na beamer składasz zamówienie,w ciagu 24 godzin przesla dane do przelewu na maila.mi wyszło 543,89 euro z przesyłka.bank za przelew zagraniczny wziął 25 zł
 

luuzak

New member
a trzeba tam pisać do nich jakiegoś maila potwierdzającego zamówienie?? aha i jaka zaznaczyłes przy zamówienie opcje zapłaty ?? bo niewiem jak się nazywa tam przelew po niemiecku ? bo można wybrać kartą itd a Ty co zaznaczyłeś ?? sory ze tak zawracam głowę ale już mam zawrót głowy od tego wszystkiego :(
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Vorkasse (PRZELEW)


Kostenloser Versand innerhalb Deutschlands (Außer Express-Versand)

Bitte überweisen Sie den Gesamtbetrag Ihrer Bestellung auf unser Konto:

National-Bank AG Essen
Kontoinhaber: Projektor AG
BLZ: 36020030
Kto.-Nr.: 6039871
Swift: NBAG DE 3E
IBAN: DE 20 36020030 0006 0398 71

Sie erhalten i.d.R. innerhalb eines Arbeitstages eine Auftragsbestätigung per eMail. Nach Eingang des Rechnungsbetrages auf unserem Konto geht die Ware schnellst möglich in den Versand. Zahlungsbelege beschleunigen den Warenversand nicht!



Nachnahme (ZA POBRANIEM)


Lieferung erfolgt sofort. Bitte halten Sie den Rechnungsbetrag bereit; der Zusteller kassiert bei Lieferung in bar (keine Schecks).

///

Alles klar? ;)
 

ookon

New member
nic nie zaznaczałem,zamówiłem tylko.uzywałem tłumacza niemieckiego''translator deutsh''.wyslalem tylko zapytanie kiedy mi ja wysla.po złozeniu zamówienia masz podglad na stronie co sie dzieje z Twoim zamowieniem,czy dostali juz kase etc.
 

luuzak

New member
ookon napisał:
w warunkach sprzedazy było cos takiego jak ''kasa przed''ale mozna sie ich zapytac czy wysyłaja za pobraniem

ookon a jak wysyłałeś im przelew to przeliczałeś to na złotówki jakoś czy w euro im to wysłałes odrazu >?
 

ookon

New member
nie.wykonując przelew zagraniczny podajesz kwotę w euro a Twój bank sam juz to przeliczy ,mi ubyło z konta jakieś 1860zł:)
 

ookon

New member
nie.wykonując przelew zagraniczny podajesz kwotę w euro a Twój bank sam juz to przeliczy ,mi ubyło z konta jakieś 1860zł:)
 

ookon

New member
nie.wykonując przelew zagraniczny podajesz kwotę w euro a Twój bank sam juz to przeliczy ,mi ubyło z konta jakieś 1860zł:)
 
Do góry