Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

hope_1

Member
czy ktoś może odpinał kabel zasilający od strony TV? czy to się wiąże z utratą gwarancji?
Czy ten kabel ma może jakiś numer seryjny, bo widzę, że w razie "W" można dokupić taki w różnych sklepach. Ewentualnie, czy ktoś może mi pomierzyć wtyczkę lub zrobić jej zdjęcie?
W/w. pytania związane z bardzo wąskim tunelem w ścianie.
 

Chawel2

New member
Witam,dzisiaj kupilem 55c9 odpalilem go pierwszy raz ale przy umowie urzytkowania wyskakuje błąd serwera przez co nie moge korzystać z netflixa czy wydawaniu komend,internet bezprzewodowy jest podłaczony,przegladarka hula. Macie jakiś pomysł,bo już nie wiem jak to zrobić
e66dafead08d47a0be5729d6de87c746.jpg


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

piotrflo

New member
Witam,dzisiaj kupilem 55c9 odpalilem go pierwszy raz ale przy umowie urzytkowania wyskakuje błąd serwera przez co nie moge korzystać z netflixa czy wydawaniu komend,internet bezprzewodowy jest podłaczony,przegladarka hula. Macie jakiś pomysł,bo już nie wiem jak to zrobić
e66dafead08d47a0be5729d6de87c746.jpg


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Może spróbuj tędy https://www.lg.com/pl/wsparcie/rozwiazania/tv/resetowanie-tv

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Chawel2

New member
Problem jest już jest rozwiązany,okazało się że musiałem pierwsze instalowanie zrobić przez hotspot z telefonu bo dekoder z UPC coś tam blokował,informacje dostałem od lg Polska.
Także wszystko gra i buczy[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

65AF8

New member
popatrz na piłkę na Panasonic-u to dopiero zobaczysz różnicę :)

PS - nie wiem gdzie te kanały w SD, bo ja już praktycznie nie mam takich.. a filmy tylko NETFLIX lub HBO GO... może po prostu zmień źródło jakie oglądasz a nie TV?

Witaj,

jestem trochę starszej daty i nie tylko strumień u mnie lata na TV ale także inne stacje które pozwalają zorientować się w sytuacji w Polsce i na Świecie i nie wszystkie są nadawane w najwyższej rozdzielczości, wobec czego jestem bardzo i może za bardzo wrażliwy i krytyczny do materiału który wyświetla dany TV ( a jestem właścicielem 3 (trzeciego) OLED-a w ciągu 2 lat.Więc mam chyba jakieś pojęcie o wyświetlanym obrazie.Pisałem wszem i wobec że z Pioneer LX-500 obraz jest mistrz a dźwięk jeszcze lepszy, ze strumienia filmy także dobrze się prezentują (Orange światłowód po kablu).Ale są momenty ( prawdopodobnie procesor Alpha 9) w których ten TV w rozmiarze 65" nie daje rady w oprównaniu do zeszłorocznego tv sony 65ag8.
Piszę to jako użytkownik 15 miesięczny użytkownik af8, a także jako miesięczny użytkownik 65C9.
 

pantomima

Banned
989
Witaj,

jestem trochę starszej daty i nie tylko strumień u mnie lata na TV ale także inne stacje które pozwalają zorientować się w sytuacji w Polsce i na Świecie i nie wszystkie są nadawane w najwyższej rozdzielczości, wobec czego jestem bardzo i może za bardzo wrażliwy i krytyczny do materiału który wyświetla dany TV ( a jestem właścicielem 3 (trzeciego) OLED-a w ciągu 2 lat.Więc mam chyba jakieś pojęcie o wyświetlanym obrazie.Pisałem wszem i wobec że z Pioneer LX-500 obraz jest mistrz a dźwięk jeszcze lepszy, ze strumienia filmy także dobrze się prezentują (Orange światłowód po kablu).Ale są momenty ( prawdopodobnie procesor Alpha 9) w których ten TV w rozmiarze 65" nie daje rady w oprównaniu do zeszłorocznego tv sony 65ag8.
Piszę to jako użytkownik 15 miesięczny użytkownik af8, a także jako miesięczny użytkownik 65C9.

Odnoszę się w skrócie, bo czas nagli, również do Twoich wczesniejszych postów .

To co Ty tam doświadczasz na tym oledzie Sony, to tylko Twoje indywidualne odczucia .

Faktem jest, że flagowy oled Sony nawet w jednym teście nie dostał referencji, jaki ukazał się w sieci . Przegrywał praktycznie pod każdym względem w stosunku do reszty konkurencji ,jeżeli brać ppd uwagę modele flagowe . Oled A9G posiada rownież najniższą jasność w HDR na tle innych TV OLED 2019 . W zasadzie, jeżeli mowa o jakości obrazu, to nie poprawiło się nic w stosunku do roku 2018 . Jedyny atut tego oleda, to najlepsze audio na tle reszty .
Sprawdź wyniki ślepego testu shootout z Uk . A jeżeli przywołujesz odpowiednik tego samego testu z Usa , to wiedz , że zostal on przeprowadzony przez dziennikarzy, a nie profesjonalnych kalibratorów ! Flagowy model Sony A9G to świetny tv , ale gorszy od reszty flagowców : Pansonic, Lg, Philips... Na dodatek ma mega wygorowaną cenę, która w zaden sposób nie przekłada sie na jakość! W tym przypadku płacimy a raczej przepłacamy za logo Sony .Sam niedawno stanąłem przed wyborem kupna tv i dosłownie nawet jedna osoba nie polecała zakupu Sony A9G, a wręcz każda odradzała jego zakup . Po przeanalizowaniu rynku , testów , opini sam się o tym przekonałem i dokonałem odpowiedniego wyboru .
Można tylko wejść do interentu i szybko przekonać się jak jest naprawdę. Ja ostatnio udałem się do salonu Sony Center i sprawdziłem jak świeci Oled A9G , na tym samym materiale sprawdziłem oleda LG E9 i nie uwierysz - soniak wypada gorzej !, czyli tak , jak w większości testów .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kaputek

Banned
Nie może wyrazić swojej opinii bo Tobie się to nie podoba? A może ktoś ma w Twoim kierunku napisać że jesteś obłudny? Masz Lg i będziesz go bronił. Więc czyja opinia jest bardziej wiarygodna? Tego co miał trzy oledy dwóch różnych firm, czy tego co se kupił tv jednej firmy, nie ma porównania?
 

pantomima

Banned
Wyboru i weryfikacji rynku dokonałem przed zakupem.
Czytaj ze zrozumieniem .
Tak , będe bronił LG, Panasonica, Philipsa , bo ich flagowe oledy w roku 2019 pod względem jakości generowanego obrazu są lepsze od medelu Sony A9G . Pierwszym modelm jaki brałem pod uwagę przy zakupie , był model A9G, ale szybko zmieniłem zdanie bo jest najsłabszy pod kątem jakości obrazu z flagowych oledów z roku 2019 , a jego cena w żaden sposób nie jest uargumentowana.
Dziękuję i pozdrawiam .
 

65AF8

New member
Do pana z LG "pantomima"
Zamówiłem 65GZ2000, może ci ulży i nie napinaj się tak bo jeszcze udaru dostaniesz i może być ciężko gdyby urządzenia ratujące życie w szpitalu były marki SONY.
Pozdrawiam z całego serca wszystkich zadowolony z TV LG.
Jak przyjdzie Panasonic i go sobie potestuję to napiszę czy jest różnica z C9, jak nie to wezmę AG9.
Potestuję i zobaczymy co będzie ciekawego na Mistrzostawa Europy w piłce noznej 2020.
 

65AF8

New member
Aha,
Jeżeli jest ktoś chętny to LG 65C9 zakupiony w grudniu 2019 oddam za 6900.
Jest cały komplet z kartonem orginalnym, styropianami zabezpieczającymi i rachunkiem zakupu czyli gwarancja 23 miesiące.
Odbiór własny nie wysłam, każdy przyjedzie zobaczy co kupuje.Zapraszam na kawę albo z kierowcą na Jacka.
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Jerzy, przetestuj go dobrze bo ja się już prawie zdecydowałem na GZ1500. Interesuje mnie ruch i upscaling bo u mnie idzie sporo kanałów SD/HD oprócz strumieniowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry