Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

Kaputek

Banned
Nie musisz mi za nic dziękować, napisałem to co myślę ,jak to widzę i czyja opinia była by dla mnie wiarygodna.
To taki typ człowieka. W innym wątku wyśmiał innego użytkownika że go nie stać oleda. Co prawda nie bezpośrednio ale to zrobił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

65AF8

New member
Jerzy, przetestuj go dobrze bo ja się już prawie zdecydowałem na GZ1500. Interesuje mnie ruch i upscaling bo u mnie idzie sporo kanałów SD/HD oprócz strumieniowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam,
Powiem Ci szczerze że skorciło mnie to że LG poraz pierwszy pozwoliło "włożyć ręce" w panel OLED komuś z zewnątrz i go zmodyfikować, a tak właśnie było przy panelu OLED do modelu Panasonica GZ2000.Jest droższy sporo od GZ1500 ale muszę go sprawdzić jak on wyświetla obraz.
Jak tu będzie słabo to wejdę w AG9 i poczekam na QD OLED Samsunga.
Poczekaj nie kupuj jeszcze Panasonica GZ1500, bo jak GZ2000 nie sprosta moim oczekiwaniom to Ci go osobiście przywiozę i sprzedam w zajebistej cenie.

Szacunek
jerzy na oledowej wieży
 

65AF8

New member
Nie musisz mi za nic dziękować, napisałem to co myślę ,jak to widzę i czyja opinia była by dla mnie wiarygodna.
To taki typ człowieka. W innym wątku wyśmiał innego użytkownika że go nie stać oleda. Co prawda nie bezpośrednio ale to zrobił.

To nie są moje uprzedzenia do LG, bo drugi raz wpuściłem LG pod strzechę.Co prawda C7 miała swoje wady ale była krokiem milowym w panelach OLED, dlatego przed zakupem C9 nie przekopałem internetu ale go rozryłem w poszukiwaniu wszystkich wiadomości na temat tego modelu.
Zdjęcia które zamieściłem w blogu dotyczącym C9 zostały wykonane Note 10+ czyli całkiem przyzwoitym aparatem.Coś Ci wyslę jutro na pw.
Dlatego piszę że w porównaniu do wszystkich OLED-ów jakie miałem najlepszy obraz z NC+ i Cyfrowy Polsat wyświetla AF8, natomiast z Pioneer LX500 (zastąpił OPPO 203) to C9, obraz w HDR to opad szczęki .
Pewnie zapytasz dlaczego nie Philips, nie bo miałem przed OLED-ami 65PUS8102 o godz. 2 w nocy potrafił się włączyć na cały regulator i postawić całą chatę na nogii, do tego dochodziły zawieszenia TV trzeba było go restartować , fakt Ambi robi robotę niesamowitą.
Więc czas na Panasonica, dokupiłem już PRZYSTAWKĘ SMART TV XIAOMI MI BOX S ANDROID.

Pozdrawiam i miłego weekendu

jerzy na oled-owej wieży
 

65AF8

New member
Philips obecnie usprawnił problemy i działa normalnie.
Nie trzeba restartować.

Panie Krzysztofie,

Trauma PHILIPSA TP-VISION pozostaje na długie lata, i bardzo ciężko ją przezwycieżyć szczególnie jak ma Pan w pamięci płacz obudzonych i wystraszonych dzieci w środku nocy.Nie wspomnę o wqrwieniu gdy podczas meczu LM musi pan wstać z ulubionego fotela i wyciagnąć wtyczkę z kontaktu za szafką i filarem w salonie.....Nie twierdzę że TP-Vision robi teraz złe OLED-y, ale musi upłynąć trochę wody w Odrze aby zaufać ponownie Philips TP-Vision.

Szacunek
jurek
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Piszę to jako użytkownik 15 miesięczny użytkownik af8, a także jako miesięczny użytkownik 65C9.
Witam. Jeśli testowałeś swój LG OLED65C9 na sygnale TV naziemnej DVB-T to proszę o konkretną szczerą ocenę jakości odbioru tych około 28 kanałów (w SD oraz w HD). Linearna płatna telewizja mnie nie interesuje.
Szukam konkretnych opinii o jakości odbioru NTC DVB-T na tegorocznych OLED-ach różnych marek. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

feromann

Member
a może dobrym wyjściem jest odżałować 9k i postawić na Q90,w cenie jest dowóż i kalibracja w domu!,obraz żyleta:krol:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kleofas - możesz kupować do swoich potrzeb oleda z zamkniętymi oczyma.
Masz Oledy w specjalnym programie gdzie sam wybierasz ceny.
 

Desverger

New member
Do pana z LG "pantomima"
Zamówiłem 65GZ2000, może ci ulży i nie napinaj się tak bo jeszcze udaru dostaniesz i może być ciężko gdyby urządzenia ratujące życie w szpitalu były marki SONY.
Pozdrawiam z całego serca wszystkich zadowolony z TV LG.
Jak przyjdzie Panasonic i go sobie potestuję to napiszę czy jest różnica z C9, jak nie to wezmę AG9.
Potestuję i zobaczymy co będzie ciekawego na Mistrzostawa Europy w piłce noznej 2020.

Jurek i jak testy Panasonica GZ? Wszędzie trąbią, że jak na razie to najlepszy OLED. Nowy HZ z tego co piszą również będzie dzierżył palmę pierwszeństwa.
 

piotrflo

New member
I ciekawe czy nie będzie trzaskow w glosnikach. [emoji16] Bo coś na forach ang mocno narzekali na taką przypadłość w GZtach.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

65AF8

New member
Po kalibracji 65C9

Witam,

W piątek był Pan z konkurencyjnego forum i zrobił kalibrację TV.
Obraz wyświetlany jest całkowicie inny zarówno w SD (naziemna) HD (Polsat i C+) i UHD 4K (pioneer LX500, Netflix).
Z czystym sumieniem piszę że obraz jest lepszy niż w moim poprzednimTV Sony 65AF8 ( również po kalibracji).Przepraszam inżynierów LG za moje słowa.
Znikneły problemy które tutaj przedstawiłem w formie zdjęć.
Obraz jest WSPANIAŁY.

p.s.
w poniedziałek przyjdzie 65GZ2000 zobaczymy co to faktycznie potrafii.
Ustawienia kalibracji wyślę na maila, proszę pisać na pw.
SONY tak ale po prezentacji nowego procesora na IFA Berllin we wrześniu.
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Jurek dzięki za info. Heh, to teraz jestem w kropce po tej kalibracji bo trochę pogrzebałem już tego C9 na korzyść Panasonica. Napisz wiec jeszcze jakie wrażenia z GZ. Pozdro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

65AF8

New member
LG 65c9

Jurek dzięki za info. Heh, to teraz jestem w kropce po tej kalibracji bo trochę pogrzebałem już tego C9 na korzyść Panasonica. Napisz wiec jeszcze jakie wrażenia z GZ. Pozdro.

Witaj,

Kalibracja wywróciła wszystko do góry nogami, róznica jest taka jak prawie 3 lata temu po przesiadce z LCD na OLEDA.
Mam tylko nadzieję że będzie miał lepsze ustawienia fabryczne niż LG, bo Pan Paweł będzie we Wrocławiu dopiero za 2 tygodnie z kalibracjami.

Pozdrawiam
j.
 
Ostatnia edycja:

piotrflo

New member
Witam,

W piątek był Pan z konkurencyjnego forum i zrobił kalibrację TV.
Obraz wyświetlany jest całkowicie inny zarówno w SD (naziemna) HD (Polsat i C+) i UHD 4K (pioneer LX500, Netflix).
Z czystym sumieniem piszę że obraz jest lepszy niż w moim poprzednimTV Sony 65AF8 ( również po kalibracji).Przepraszam inżynierów LG za moje słowa.
Znikneły problemy które tutaj przedstawiłem w formie zdjęć.
Obraz jest WSPANIAŁY.

p.s.
w poniedziałek przyjdzie 65GZ2000 zobaczymy co to faktycznie potrafii.
Ustawienia kalibracji wyślę na maila, proszę pisać na pw.
SONY tak ale po prezentacji nowego procesora na IFA Berllin we wrześniu.

A skąd jest Pan Paweł? Bo jestem zainteresowany kalibracją. Chyba, że faktycznie wysylasz na email jak napisałeś. Pisałem na prv do Ciebie, ale okazuje się, że nie mogę prv wiadmości przesłać na twoją skrzynkę. Jeśli możesz podesłać: owd@poczta.onet.pl

Dzięki,
 
Ostatnia edycja:
Do góry