OLED 65 CALI na miejsce Plazmy Panasonic NeoPDP G20

Status
Zamknięty.

tracer10

Member
Nie przypominam sobie abym był twoim kolesiem.
Napisz dokładnie, w którym miejscu napisałem bzdury?
Jesteś trollem tego forum który nie mając oleda mądrzy się w każdym temacie o tych tv.
Każdy kto dyskutuje z tobą na temat oledów jest delikatnie mówiąc niespełna rozumu.
Podyskutuj sobie o tv które miałeś w domu, a nie o tych które widzisz w sklepie.
 

Manarino

Banned
Za tyle to będziesz miał Panasa JZ1500 65' jak poczekasz parę-naście dni. JZ1500 wszystkie co wymieniłeś 2 posty wyżej zjada na śniadanie. Tyle w temacie.


PS
Bzdury SDmana omijaj szerokim łukiem. Koleś najmądrzejszy w oledach z tym, że nigdy go nie miał hehe.


Pewnie, że zjada na śniadanie . Panasonic dopieścił tego oleda w każdym calu. Tak jak kiedyś najmocniejsze plazmy zjadały najlepsze ledy , tak obecnie robią to oledy z najwyższej półki. Szczególnie oledy Panasonica .
 

tt_skrzynski

New member
Tylko Panasonic JZ 1500 nadal ma w SD tylko 420 nitów jasności...
Philips 856/12 ok 650...
W nocy Panasonic będzie boski, ale w dzień pewnie już nie tak bardzo....

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb Philips zagra lepiej, ma też lepsze multimedia.
I w końcu ambilight przyniesie dużo radości.
 

tt_skrzynski

New member
Generalnie Mulitmedia mam z Nvidia Shield,
a Ambilight jakoś mnie osobiście nie jest potrzebny.... ale pewnie można to wyłączyć...
Liczy się tylko obraz na widowiskach sportowych... w pozostałych zadaniach wszystkie sobie radzą ....

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight jest wyłączany.
Ale ważniejsze jest skalowanie, multimedia, aplikacje, możliwości.
Ale to Twój wybór.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Generalnie Mulitmedia mam z Nvidia Shield,
a Ambilight jakoś mnie osobiście nie jest potrzebny.... ale pewnie można to wyłączyć...
Liczy się tylko obraz na widowiskach sportowych... w pozostałych zadaniach wszystkie sobie radzą ....

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Z tymi nitami to tylko teoria , mam Panasa i jakoś nigdy nie brakowało mi jasnosci na jakimkolwiek sygnale.
Co do multimediów - masz całkowicie rację , systemy w TV i tak po 2-3 latach nie są wspierane.
Wiem ,że na tym forum głównie polecany jest Philips i TCL ,można się domyślić dlaczego :D jednak Panas ma naprawdę lepszy procek i lepiej skalibrowany obraz po wyjęciu z pudełka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na tym forum polecane są dobre modele:
- Sony
- LG
- Philips
- TCL
- Sharp
- Samsung
- Loewe
Wszystko zależy do kasy i potrzeb.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic padł już w sprzedaży telewizorów w USA, w Australii i wkrótce padną kolejne rynki. Panasonic zgodnie z strategią od 10 lat przenosi się na B2B - tak jak Nec, Sanyo, Hitachi , JVC
Złośliwość zupełnie nie potrzebna.
TCL to obecnie nr 2 na świecie . Panasonic wypadł już z 10 !!!
I spada dalej.
W Polsce wyprzedza go nawet Manta.

Panasonic to kiedyś była znakomita firma - z naciskiem na była !
Oledy każdej firmy - bo Oledy - są bardzo dobre, nawet Hitachi, Toshiby, Vizio, Sharpa, Hisense itd.
Bo Oled jest oleda.
I nikt nie porównuje TCL lcd z Oledem Panasonica.
Trzeba mieć w sobie dużo złośliwości - aby przypisywać komuś coś czego nie powiedział.
 

tobot

Member
(...)
TCL to obecnie nr 2 na świecie . Panasonic wypadł już z 10 !!!
I spada dalej.
W Polsce wyprzedza go nawet Manta.

Panasonic to kiedyś była znakomita firma - z naciskiem na była !
Oledy każdej firmy - bo Oledy - są bardzo dobre, nawet Hitachi, Toshiby, Vizio, Sharpa, Hisense itd.
Bo Oled jest oleda.
I nikt nie porównuje TCL lcd z Oledem Panasonica.
Trzeba mieć w sobie dużo złośliwości - aby przypisywać komuś coś czego nie powiedział.


Kiepsko to wyjszło:
bo: to, że na świecie sprzedaje się więcej (bo o takie wyprzedzanie chodzi zdaje się) TCL, Hisense, Samsunga NIC nie znaczy. Źle, sorry. Znaczy: świat idzie w niewłaściwym kierunku. Preferujemy tendetę/masówkę - oj długo by podawać przykłady :(

W Polsce Skoda, Fiat, Dacia też wyprzedzają mnóstwo innych, dużo lepszych marek - może taki przykład jest bardziej obrazowy - a to wszak nie świadczy, że Jaguar (wspomniany przez Ciebie w innym temacie) jest gorszy!!!
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Kiepsko to wyjszło:
bo: to, że na świecie sprzedaje się więcej (bo o takie wyprzedzanie chodzi zdaje się) TCL, Hisense, Samsunga NIC nie znaczy. Źle, sorry. Znaczy: świat idzie w niewłaściwym kierunku. Preferujemy tendetę/masówkę - oj długo by podawać przykłady :(

W Polsce Skoda, Fiat, Dacia też wyprzedzają mnóstwo innych, dużo lepszych marek - może taki przykład jest bardziej obrazowy - a to wszak nie świadczy, że Jaguar (wspomniany przez Ciebie w innym temacie) jest gorszy!!!
Masz wiele firm aby być zadowolonym np: Panasonik masz super modele tylko nie licz ze cena będzie atrakcyjna czyli niska
Wtedy Twoje dywagacje nieco się zmienia 😀👍
 

Manarino

Banned
Panasonic padł już w sprzedaży telewizorów w USA, w Australii i wkrótce padną kolejne rynki. Panasonic zgodnie z strategią od 10 lat przenosi się na B2B - tak jak Nec, Sanyo, Hitachi , JVC
Złośliwość zupełnie nie potrzebna.
TCL to obecnie nr 2 na świecie . Panasonic wypadł już z 10 !!!
I spada dalej.
W Polsce wyprzedza go nawet Manta.

Panasonic to kiedyś była znakomita firma - z naciskiem na była !
Oledy każdej firmy - bo Oledy - są bardzo dobre, nawet Hitachi, Toshiby, Vizio, Sharpa, Hisense itd.
Bo Oled jest oleda.
I nikt nie porównuje TCL lcd z Oledem Panasonica.
Trzeba mieć w sobie dużo złośliwości - aby przypisywać komuś coś czego nie powiedział.

Kiki , co Ty za pierdoły opowiadasz .Nie rozmawiamy o tym , kto jest liderem pod katem ilości sprzedaży.
Rozmawiamy o jakości a jakość Panasonica jest na najwyższym poziomie .
Nie opowiadaj o TCL i całej reszcie , bo TCL i kilka innych istotnych marek na rynku nie ma takiego obrazu premium jaki ma Panasonic . Hz , Jz to najlepsze oledy na rynku . Konkurencyjne forum robi testy tv Panasonica, Sony itp a Ty klepiesz tylko LG i Philipsa . Konkurenxyjne forum pisze pozytywnie o tubie propagandowej tv pis , bo ma z tego profity.
Bo profity się liczą. To takie oczywiste.
Oledy Panasonica na światowych istotnych portalach dostają najwyższe noty, refrencje a tutaj o Panasonicu w ogóle nie słychać. Na naszym rynku Panasonic jeszcze nie padł, więc zadbaj o testy jednego z najlepszych oledów na rynku . Nie wkręcaj każdemu super jakości Philipsa, bo Panasonic napewno nie odstaje a zapewne wypada lepiej .
Sharp również na światowym rynku kręci słabo, ale jest dla niego miejsce na tym forum...

Sytuacja wygląda następująco. Panasonic , Sony oled to obrazy premium , ale jakość kosztuje. Łatwiej jest sprzedać cos z niższej półki cenowej , byle więcej. Hajs ma się zgadzać i taka jest polityka tego forum.
To forum steruje w złym kierunku. Tak wiem , nie muszę
tu zaglądać, ale zaglądam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...kcji-telewizorow-partnerowi-zewnetrznemu.html

Jak widać to TY opowiadasz....
Nie będę Cię obrażał bo nie mam powodu.
Ów Panasonic - ma być produkowany przez znienawidzony przez Ciebie TCL.
"Nie opowiadaj o TCL i całej reszcie , bo TCL i kilka innych istotnych marek na rynku nie ma takiego obrazu premium jaki ma Panasonic "
Czyli jak To będziesz teraz opowiadał o jakości ?

Sprawdzamy oceny 50 najlepszych specjalistów dziennikarzy z branży RTV
https://eisa.eu/awards/home-theatre-display-video/?lang=pl
Ile Oledów Panasonica dostało wyróżnienie dla najlepszego obrazu jakości w Europie ...
Aż ciężko zliczyć!!!
Żaden !!!!

Ach , ach- zapewne Ci dziennikarze się nie znają .
No dobrze sprawdźmy tych dziennikarzy:
https://eisa.eu/members/?lang=pl
Aj, aj ,aj

No i co czytamy - najlepszy Premium obraz OLED TV :
LG 65G13
https://eisa.eu/awards/lg-oled65g1/?lang=pl
No to chyba nie Panasonic.

Najlepszy Oled w Europie w klasie cena do jakości :
Philips Oled 806
https://eisa.eu/awards/philips-55oled806/?lang=pl
Poczekaj... no nie chyba to nie Panasonic.

Czy Panasonic Oled jest dobry ?
Tak, każdy Oled co do jakości jest bardzo dobry.

Jakie najlepsze oledy wybrane na najbardziej uznane Gremium w Europie - jest powyżej !
 

Manarino

Banned
Odpowiem krótko. Nagrody Eisa są tyle warte, ile Twoje argumenty .
Naiwniakom i totalnym laikom możesz opowiadać o nagrodach Eisa. Ci którzy znają temat szerzej, nagrody Eisa traktują z przymrużeniem oka .

W 2019 roku w USA był test kilku tv premium , Shoot Out , odpowiednik tego angielskiego. W tym teście recenzentami "specjalistami" byli właśnie dziennikarze.
Zdobywcą 1 miejsca okazał się oled Sony na rok 2019 r , tyle że na światowych liczących się portalach Oled Sony a9 wypadał słabiej przed oledem Panasonica gz2000 i oledem Lg e9 .
Z kolei w ślepym teście shoot out w UK wygrał ,co dziwne oled Lg e9 przed oledem Panasonica gz2000 . 3 miejsce zajął oled Sony . Philips chyba na 4 pozycji .
A to tylko dlatego , że recenzentami nie byli dziennikarze a tacy specjaliści z prawdziwego zdarzenia .
Zadaniem dziennikarzy jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji a nie testowanie sprzętu rtv .
Więc powoływanie się na tego typu argumenty przez Ciebie jest zwyczajnie śmieszne , jak przywołane przez Ciebie nagrody EISA .
Dziennikarz to ma takie pojęcie o tym wszystkim jak Ty o profesjonalnej kalibracji tv , a obaj wiemy, że nie kalibrujesz profesjonalnie sam osobiście telewizorów.
To co bd miał TCL w swoim segmencie i czy to będzie obraz premium , to się dopiero okaże. Narazie nie ma . Póki co , jedne z najlepszych oledów na rynku , czyli gz200 hz2000 i jz2000 sygnowane są logiemPanasonica a nie TCL .

Takie gadanie jakie proponujesz , może się podobać i imponować "kowalskiemu" , ale nie komuś, kto choć trochę trzyma rękę na pulsie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SDman

Banned
Jestem w szoku, istnieją jednak fakty, z którymi zgadzamy się w 100%
Brawo Ty, brawo ja.
PS.
Mógłbyś tak zawsze, kulturalnie i rzeczowo bez "bogackiego" zapędu.
Pozdrawiam.
 

tobot

Member
Masz wiele firm aby być zadowolonym np: Panasonik masz super modele tylko nie licz ze cena będzie atrakcyjna czyli niska
Wtedy Twoje dywagacje nieco się zmienia
Ja właśnie o tym pisałem :/ - jakość, to cena, nie ma takiego kompromisu tanio = dobrze, ja nie znam. :) To, że ktoś sprzedaje dużo swoich produktów, nie świadczy o ich jakości - nasze wymagania spadły i tyle, nie potrzebujemy jakości, potrzebujemy dużo i ciągle nowego. Stąd po wymianie podstawki, zaślepki, fragmentu obudowy, czasami (o zgrozo) "unowocześnieniu" elektroniki bądź upgrade softu (niewiele lub nic nie wnoszącego, bo procesor, płyta, szyna danych fizycznie te same) powstaje "nowy" model :D :D :D, który nie ma prawa działać lepiej! Stwarzać pozory ma prawo, nic więcej.


Manarino - 100% prawdy. :( Tak! Tak! Tak! Ten text powinien być wyświetlony na stronie głównej i jako stopka przy każdym poruszanym wątku! BRAWO!
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
A tak spytam z ciekawości Panas ma te wszystkie Dolby i Androida czy mają własne systemy? Osobiście nigdy nie miałem Panasa jestem idolem Philipsa
od 2007 z Ambilight. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry