OLED 65 CALI na miejsce Plazmy Panasonic NeoPDP G20

Status
Zamknięty.

SDman

Banned
Spec 1 klasa, obraz ocenia na podstawie zdjecia pewnie na TN -chyba wiesz co to?
Wybierz dowolny program TV podaj go, nagramy i wstawimy najlepiej jak umiemy zdjęcie co do sekundy to samo ujęcie, podejmij rękawice nie peplaj tyło.
 

SDman

Banned
Pogrążam się dalej :)
 

Attachments

  • 20211009_125740_01.jpg
    20211009_125740_01.jpg
    62,3 KB · Wyś: 27

tobot

Member
Przejrzałem temat z racji tematu bo poszukuję i oczywiście poczytałem Twoje wypowiedzi, Manarino. Na pewno nie pomyliłeś wątków i... forum?
 

filcek

Member
Panowie nie mam pojęcia jak za pomocą zdjęć można wyrokować , który tv ma lepszy obraz . To jak testowanie sprzętu audio odtwarzając nagrania na youtube na głośnikach wbudowanych w tv
 

tt_skrzynski

New member
Samsunga miałem (w wersji 65'), nie polecam. Odbicia + nieobsługiwane niektóre formaty - ale to już wiemy :???: . Teraz stawiam na Sony. :) Oled za bardzo... niepewny na dłużej
Podobno ten nowy samsung seri QN91 lub QN95 jest na poziomie oleda a nawet wyżej bo jasność w HDR dochodzi do 2000 nitów.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Manarino

Banned
To po co obsmarowujesz mój pokój co ma do jakości obrazu?
Teraz chcesz szacunku, a parę postów wstecz byłeś niemiły i to Ty zaczynasz.
Dziwisz się ?
Bo Twój pokój wygląda jak Twój "system " .


Niektórzy listwy zasilające mają kilku krotnie droższe niz ten Twój soundbar Samsunga , a Ty twierdzisz , że to tylko kwestia kalibracji, by dobrze zagrał ?
Takie badziewie za 1200 zł nie ma prawa zagrać jako tako, a co mówić dobrze .
Twój sprzęt odzwierciedla Twoje pojęcie w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

filcek

Member
To po co obsmarowujesz mój pokój co ma do jakości obrazu?
Teraz chcesz szacunku, a parę postów wstecz byłeś niemiły i to Ty zaczynasz.

Proszę, znajdź post, w którym napisałem coś obraźliwego. Sdman wszystkich prowokujesz swoimi bzdurami i jedynymi słusznymi teoriami. W każdym temacie masz najwięcej do powiedzenia szczególnie w kwestiach, o których nie masz, zielonego pojęcia do tego zawsze musisz mieć ostatnie słowo. Manarino posiada OLED i jego opinia jest dużo więcej warta od kogoś, kto OLED oglądał, w sklepie a nigdy nie testował w domu.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Znajdź, proszę w jakimkolwiek wątku, moją wypowiedź mówiącą, że OLED jest gorszy od topowego LCD ?
Zawsze i w każdym wątku piszę tylko i wyłącznie prawdę.
1. Na OLED trzeba mieć kasę i jej zapas jak się przytrafi wypalenie zbyt wcześnie i po gwarancji.
2. OLED ma odbicia i trzeba o tym wiedzieć, oczywiście jak już kupimy to musimy z tym żyć -przyzwyczaić się.

Absolutnie wiem, że OLED jest lepszy- chociaż nie każdy od każdego LCD i w każdych warunkach i na różnych materiałach.
Jak ktoś tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć, nic na to nie poradzę.
To tyle z mojej strony w tym wątku, ostanie słowo nigdy do mnie nie należy, pozdrawiam.
 

Manarino

Banned
Znajdź, proszę w jakimkolwiek wątku, moją wypowiedź mówiącą, że OLED jest gorszy od topowego LCD ?
Zawsze i w każdym wątku piszę tylko i wyłącznie prawdę.
1. Na OLED trzeba mieć kasę i jej zapas jak się przytrafi wypalenie zbyt wcześnie i po gwarancji.
2. OLED ma odbicia i trzeba o tym wiedzieć, oczywiście jak już kupimy to musimy z tym żyć -przyzwyczaić się.

Absolutnie wiem, że OLED jest lepszy- chociaż nie każdy od każdego LCD i w każdych warunkach i na różnych materiałach.
Jak ktoś tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć, nic na to nie poradzę.
To tyle z mojej strony w tym wątku, ostanie słowo nigdy do mnie nie należy, pozdrawiam.

Przynajmniej choć raz byłeś obiektywny w swej ocenie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
it_skrzynski

Pytanie wraca w takim razie - ile masz max kasy ?


Skłaniam się teraz ku wielkości 75-77 cali.
Tu najbliżej mojego budżetu są 2 opcje
Samsung QN91 Neo QLED
LG Seria A, B OLED
 
Status
Zamknięty.
Do góry