OLED 65 CALI na miejsce Plazmy Panasonic NeoPDP G20

Status
Zamknięty.

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Następny znawca soundbarów :) Jak masz miedzi słuchaj gawiedzi .
Ja kupiłem Bose 700 cały zestaw plus dodatkowo sub czyli razy dwa suby.
I to jest to czego szukałem marka premium jakość premium serwis (w razie czego) premium.
 

Manarino

Banned
Następny znawca soundbarów :) Jak masz miedzi słuchaj gawiedzi .
Ja kupiłem Bose 700 cały zestaw plus dodatkowo sub czyli razy dwa suby.
I to jest to czego szukałem marka premium jakość premium serwis (w razie czego) premium.


Soundbar to rozwiązanie dalekie od jakiej kolwiek jakości.


Twój soundbar to namiastka prawdziwej jakości a nawet nie . Małe głośniki , zamknięte w plastikowym czy tam aluminiowym pudełku zapewne zagrają "głośno" , ale z jakością niewiele mają wspólnego.
Nie rozumiesz tego, bo nigdy nie miałeś do czynienia ze sprzętem, który prawdziwą jakość generuje.
Napewno takim sprzętem nie są soundbary .
Przykre, że tego nie rozumiesz, ale naturalne bo skąd miał byś to wiedzieć.

Miałem do czynienia z wieloma soundbarami. Ty niestety tylko z nimi .
Gdybyś posluchał konkretnego zestawu kina domowego , to byś na śmietnik wyrzucił ten soundbar Bose a i każdy inny, a napewno nie opowiadał byś takich głupot.
Ja bym ten Twój Soundbar co najwyżej do garażu wstawił, aby coś tam brzdąkało.
Spójrz na kolegów z forum i zobacz, jaki sprzęt mają, lub wokół jakiego sprzętu toczą się dyskusje , gdy temat dotyczy jakości dźwięku.
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Najpierw posłuchaj jak to gra potem oceniaj , jak masz możliwość i środki na dobre kino domowe to ok , ale nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami o sprzęcie jakiego nie znasz to nie plastik fantastik za parę tysięcy a za kilkanaście.
 

Manarino

Banned
Najpierw posłuchaj jak to gra potem oceniaj , jak masz możliwość i środki na dobre kino domowe to ok , ale nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami o sprzęcie jakiego nie znasz to nie plastik fantastik za parę tysięcy a za kilkanaście.



A więc nie masz środków, możliwości i wmówiłeś sobie, że z Twojego plastiku wydobywa się jakość.
Ok dzieciaku . Niech i tak będzie ;)
 
Ostatnia edycja:

Manarino

Banned
Dzieciaku trollu spytaj się mamy i taty co kupią Tobie na święta może nowy głośniczek JBL żeby Brajanek mógł porapować Bugahahagsgs

Nie wiem dlaczego się tak irytujesz . Ta irytacja i tak nie zmieni faktu, że Twój soundbar a i każdy inny daleki jest od prawdziwej jakości .
Ale niech będzie po Twojemu. Jakaś tam jakość jest . Sam swoim maluchom do pokoju wstawiłem soundbar . Dla nich zapewne "jakość " dźwięku, jaki wydobywa się z z tej belki, jest zadowalający. Gdy podrosną, pewnie odechce im się soundbarów i zapragną czegoś więcej. Z Tobą bedzie pdobnie ;)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
@Manario widzę że u Ciebie są tylko jedne Słuszne racje „TWOJE „
Na prawdę słabo to wypada dzisiaj fajna pogoda spacer będzie wskazany
Miłego Dnia i Serdecznie Pozdrawiam 😀👍
 

SDman

Banned
Soundbar to rozwiązanie dalekie od jakiej kolwiek jakości.
Twój soundbar to namiastka prawdziwej jakości a nawet nie . Małe głośniki , zamknięte w plastikowym czy tam aluminiowym pudełku zapewne zagrają "głośno" , ale z jakością niewiele mają wspólnego.
Nie rozumiesz tego, bo nigdy nie miałeś do czynienia ze sprzętem, który prawdziwą jakość generuje.
Napewno takim sprzętem nie są soundbary .
Przykre, że tego nie rozumiesz, ale naturalne bo skąd miał byś to wiedzieć.

Miałem do czynienia z wieloma soundbarami. Ty niestety tylko z nimi .
Gdybyś posluchał konkretnego zestawu kina domowego , to byś na śmietnik wyrzucił ten soundbar Bose a i każdy inny, a napewno nie opowiadał byś takich głupot.
Ja bym ten Twój Soundbar co najwyżej do garażu wstawił, aby coś tam brzdąkało.
Spójrz na kolegów z forum i zobacz, jaki sprzęt mają, lub wokół jakiego sprzętu toczą się dyskusje , gdy temat dotyczy jakości dźwięku.

To, że miałeś nie oznacza, że potrafisz je wysterować, może masz pomieszczenie, w którym nawet sprzęt
za "bańkę Steinway & Sons " nie zagra.
Oczywiście odbiór dźwięku każdy z Nas może mieć inny, inne oczekiwania.
Soundbary potrafią grać odpowiednio ustawione (korekcja) często też trzeba się pobawić subwooferem (podnieść go na piankowych nóżki, przytkać bas refleks itp.
Wiem bo mam, jak napiszę, że Samsunga K450, który potrafi zagrać pewnie się znów wyleją pomyję ale jak z TV zwisa mi to.
Mam do czego "porównać" i nie chodzi tutaj o detale, przestrzeń czy cokolwiek audiofilskiego tylko o trzymanie się w tej samej tonacji dźwiękowej.
Mój system: harmonizer Nordost QV2, kondycjoner Audiograde, transport Intel USB, Myryad Z20, RCA PSB Basic Gold PB, Goldenote Signature S1, Van den hul clearwater , Elac BS 244.3.

Najpierw posłuchaj jak to gra potem oceniaj , jak masz możliwość i środki na dobre kino domowe to ok , ale nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami o sprzęcie jakiego nie znasz to nie plastik fantastik za parę tysięcy a za kilkanaście.
@Manarino to mistrz wróżby z fusów nie słuchał nie widział ale ocenia i robi to fatalnie.
Mam nadzieję, że masz to dobrze wysterowane {Bose 700} bo nie jedno kino domowe dostaje straszne baty. Osobiście słuchaliśmy tego zestawu w sali do odsłuchu audio.

Gratulacje
Zaproś teraz SDmana , niech zobaczy jak wygląda fantastyczny obraz .
Widzę każdego dnia, ale owszem tego Panasonica GZ1500 chętnie bym zobaczył, testowałem GZ 950 i zachwycał jednym z najlepszych skalowań z TV kablowej i całą resztą obrazu również.
 

Manarino

Banned
Naprawdę zacny masz ten "system" , a "Soundbar " jeszcze lepszy .
Gdybyś poruszył jego temat w wątku audio, to wątpię aby ktokolwiek z forumowiczów zajął się tym temat, nawiązał jaką kolwiek dyskusje, bo o jakości tego Twojego systemu, nie wiele można było by dobrego powiedzieć.
Wraz z tym Samsungiem q90t tworzy napewno fantastyczne warunki kinowe, tyle tylko że co najwyżej w garażu do oglądania kablówki .

Przetestował byś jz1500 ? Zapewne , bo tester z Ciebie najwyższych lotów. Lata doświadczeń, testów na dwóch modelach telewizorów, które przez blisko dekadę tylko posiadałeś daje Ci miano znawcy, tyle że takiego domowego, garażowego technika .

A z tym zdjęciem tego leda q90t , który ma tak fantastyczny obraz i jeszcze lepszy anty refleks, to się dopiero skonpromitowałeś :)
Bliżej telewizora tej zarówki nie dało się postawić ?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry