Odblokowałem PVR (nagrywanie) na 40D5500

Grundol2

New member
Option-Local Set- EU_GER. Potem gdy włączymy SMART TV wciskamy kombinację ">> 2 8 9 <<" i zmieniamy tam na Polski albo Aplication dummy- nie ma tej opcji gdy mamy ustawione na develop



U mnie jest to samo więc HbbTV działa :)
images


Na TVN HD wyświetla się HbbTV test
w moim 37d5500 cos to nie działa zrobil jak wyzej napisane tylko na smart tv po wcisnienciu tej kobinacij 289 nic nie wyskuje
 

sius12

New member
>> 2 8 9 <<n te znaki mniejszości i większości przed i po cyfrach odpowiadają przyciskom do przewijania do przodu i do tyłu :) Mam nadzieję że Grundol2 w tym leży problem.
 

Grundol2

New member
oki wszystko działa bo próbowałem na upc sygnale ale oni widocznie blokują ten sygnał a na naziemnej tv cyfrowej działa oki na czeskich tv tez maja hbbtv mam pytanko odnosnie czy mozna se zapisywac programy naziemnej cyfrowej na kanałach jakich bym chciał np tvp na 1 tvp2 na 2 itd.
 

Cineek

New member
Czesc przeczytałem tu ciekawy temat o nowych aplikacjach do Samsunga D5500, zrobiłem wszystko tak jak bylo napisane, tylko z pilota, nie przez program i nie dodało mi nowych aplikacji... Czy ktoś to robił i mu dziala? Pozdrawiam
 

Darkmen65

New member
Witam. Mam pytanie. Czy hbbtv działa na kanałach z satelity? Raczej nie powinno ale proszę o wyrozumiałość i odpowiedź kogoś kto się na tym zna:)
Pozdrawiam.
 
anixe (HD)
anixe iTV News
ARD
arte (HD)
BR
BRalpha
Das Erste (HD)
Das Vierte
EinsExtra
einsfestival
EinsPlus
hr
Kabel 1
MDR
NDR
ProSieben
rbb
SWR
WDR
ZDF (HD)
Odbieram też na kodowanym TVP HD i niemieckim Sport1 HD
 
Ostatnia edycja:

Darkmen65

New member
anixe (HD)
anixe iTV News
ARD
arte (HD)
BR
BRalpha
Das Erste (HD)
Das Vierte
EinsExtra
einsfestival
EinsPlus
hr
Kabel 1
MDR
NDR
ProSieben
rbb
SWR
WDR
ZDF (HD)
Odbieram też na kodowanym TVP HD i niemieckim Sport1 HD
Sorki za moją namolność ale jeszcze jedno pytanie. Czy odbiorę sygnał hbbtv z dekodera "n" poprzez kabel hdmi czy muszę go podłączyć kablem euroscart?
 
Pisałem już wcześniej. Musisz podłaczyć EURO. Sam nie sprawdzałem ale czytałem na róznych forach że HDMI nie przepuszcza HbbTV. Ja mam problem z głowy bo mam wbudowany tuner satelitarny w telewizor.
 

bugger

New member
Witam, jako laik chciałem zapytać o kilka kwestii,
Chciał bym włączyć HbbTV i dodatkowe aplikacje w smart hub w moim UE37D5500.
Wszystko robię za pomocą pilota.

(HbbTv) uruchamiam za pomocą INFO-MENU-MUTE-POWER
-Control
-Sub Option
-System? nie pojawia mi się ta opcja.
20120614113016.jpg


Dodatkowe apl. w smart hub
INFO-MENU-MUTE-POWER
-Control
-Sub Option
-Info Link Service Type? także jej nie widzę.

Czy mógł by ktoś napisać poradnik lub wyjaśnić łopatologicznie?
Jeśli ktoś ma na tyle czasu i chęci bardzo proszę o gg 7294918.
 

Darkmen65

New member
Pisałem już wcześniej. Musisz podłaczyć EURO. Sam nie sprawdzałem ale czytałem na róznych forach że HDMI nie przepuszcza HbbTV. Ja mam problem z głowy bo mam wbudowany tuner satelitarny w telewizor.

Witam. HbbTV w D5500 działa dobrze ale sprawdzić mogłem tylko na czeskich kanałach z DVB-T, polskich nie odbieram bo mieszkam w górach i sygnału nie ma. Natomiast poprzez dekoder 'N' z satelity ASTRA nie dostaję sygnału HbbTV. Podłączony specjalnie kablem euro. Czy ten sygnał powinien być czy ja mam coś nie tak?
 
To znaczy że tuner "n-ki" chyba nie przepuszcza HbbTV skoro masz na czeskich kanałach. Pokombinuj jeszcze i zobacz czy na pasku info pojawia się literka "D". Zobacz jak wygląda na czeskich kanałach.
 

Darkmen65

New member
To znaczy że tuner "n-ki" chyba nie przepuszcza HbbTV skoro masz na czeskich kanałach. Pokombinuj jeszcze i zobacz czy na pasku info pojawia się literka "D". Zobacz jak wygląda na czeskich kanałach.

Już kombinowałem na różne sposoby. Na czeskich naziemnych działa bez zarzutu natomiast z satelity kiszka. Nie pojawiła mi się ikonka HbbTV na żadnym kanale z astry:(. Szkoda bo fajna funkcja.
 
No chyba masz rację. Wyciągnąłem z szafy stary tuner i podłączyłem przez EURO i tak jak piszesz kicha. Więc to tylko działa na tym co wbudowane w telewizor.
 
Do góry