Odblokowałem PVR (nagrywanie) na 40D5500

pretekst

New member
Ok, udało się - ale tylko połowicznie, tj. czerwona kropka (znak HbbTv) się pokazuje w prawym dolnym rogu, ale nic poza tym się nie dzieje - tj. app'ka nie wstaje.
 
I niestety na polskich kanałach tak się dzieje. HBBTV w Polsce oczywiście musi nadawac w z jakimś innym szyfrowaniem czy dekodowaniem, nie znam się na tym. Na niemieckich kanałach jest wszystko ok. Ale Ty chyba nie masz możliwości sprawdzenia tego na zagranicznych kanałach.
 

xrey

New member
a do obsługi HBBTV nie jest wymagane zainstalowanie specjalnej apki-widżedu, którego nie ma dla naszego model TV?
 
A jak wytłumaczysz to że na niemieckich kanałach HBBTV działa wyśmienicie na D6500 i D6750? Właśnie ta wtyczka w wyższych modelach uzupełnia jakiś kodek czy coś tam innego aby to polskie HBBTV działało.
Prosze te kilka postów przeniesć do tematu o HBBTV.
 

xrey

New member
Ciekawy jestem czy na naszym modelu udałoby się uruchomić Web Browser z ES5500?

ES5500 ma przeglądarkę i też jest jak nasz model oparty na MStar ale jego SmartTV ma odświeżony wygląd i odblokowane PVR. Przeszukałem internet ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego widżetu. Ściągnąłem i rozpakowałem firmware ale pliki są oczywiście zabezpieczone.

I jeszcze jedna sprawa, udało mi się w Samygo uruchomić virtual USB device - SMB. Czy to samo da radę zrobić z NFS i nagrywaniem przez sieć? Kiedyś pisano, że na Mstar nie da rady ale obecnie ponoć jest to wykonalne.
 

Milek29a

New member
Wybaczcie odkopywanie tematu ale przekopałem już cały internet i nie znalazłem odpowiedzi.

Posiadam Samsunga Hospitality HG46EB690QB. Jest to model bliźniaczy do serii D.

Problem w tym, że jak w normalnym trybie działa mi ruSamsung, tak po wejściu w menu serwisowe przestaje i nie potrafi złapać połączenia.
Bez tego nie jestem w stanie odpalić PVR i innych opcji.

Ktoś ma może jakieś sposoby? Może jakiś soft na Androida z Irdą, którym wyślę "FACTORY" i "3Speed"?
 
Do góry