Odblokowałem PVR (nagrywanie) na 40D5500

lexio

New member
Witam
Może ktoś napisac z tym odblokowaniem pvr bo tylko to mnie interesuje wystarczy tylko wejsc w tryb serwisowy zmienic off na on czy coś trzeba dogrywac bo w le40c650 wystarczyło tylko wejsc
 

fernand

New member
Uaktualniłem mój UE40D5500 do oryginalnego softu 1019.0 i teraz w żaden sposób nie mogę wgrać softu od 5520 a nawet wrócić do wcześniejszego od 5500 czy też tak macie, może jest jakiś sposób lub robię coś nie tak.
 

marekvegas

New member
Witam .Czy jest możliwość podłączenia omawianego telewizora do internetu za pomocą kabla LAN z laptopa który jest połączony z routerem przez wifi? Proszę o pomoc bo w tych sprawach jestem zielony:(
 

piotrewa

New member
witam ps64d8000
problem z którym nie mogę sobie poradzić, tv ma możliwość nagrywania na zew. dysk programów zamówiłem (n).Śą takie opcje w tv do wyboru co tv ma załączyć i oglądać - tv/ hdmi-cec((kino))/ hdmi2/ złącze((dekoder))(w tej chwili mam dekod. polsatu podłączony przez euro))/ pc/ sieć. TV może nagrywać tylko z opcji /TV/ gdzie wcześniej musi wyszukać programy np. z anteny naziemnej analog. lub cyfro.anteny z kabla lub z anteny sateli. podłączonej bezpośrednio do TV.
a ja bym chciał tak zamieszać aby pozwolił mi nagrywać programy z dekodera hd i nie wiem jak obejść jego system np. aby pod opcją TV był dekoder lub w opcji wyszukania programów TV uwzględnił też dekoder lub żeby w dekoderze było wyjscie na kabel antenowy. problemu z zew.dyskim nie mam sformatował go i czeka na programy ktorych ja nie mam (chciałbym wrzucić progr. z N-ki JAK TO ZROBIĆ CZY TO JEST W OGÓLE WYKONALNE
trochę zagmatwane ale starałem się jak najlepiej opisać mój problem
PROSZĘ O POMOC
 
na ostatnim oficjalnym firmware (1019 bodajże) działa bez problemu. Mój TV to UE40D5500. Mam jedno pytanie, czy teraz mogę wyłączyć tryb hotelowy?
 

fernand

New member
Piotrewa, nie ma takiej możliwości telewizor nagrywa tylko programy odbierane z wejścia antenowego i to tylko dla kanałów cyfrowych.
 

xrey

New member
(...) Mój to UE40D5500. Mam jedno pytanie, czy teraz mogę wyłączyć tryb hotelowy?

Tak i to koniecznie. Zapomniałem napisać w "instrukcji" że po całej akcji należy wyjść z trybu hotel mode. Niestety nie mogę już posta z instrukcją edytować ale pisałem o wyjściu z hotel mode w następnych postach. Tak samo niekoniecznie trzeba zmieniać model TV na D5520 - przynajmniej tak pisało tutaj kilku z forumowiczów.


Na Wiki pojawił się poradnik PVR dla D5500 http://wiki.samygo.tv/index.php5/Activating_PVR_on_D5500 ale ja byłem pierwszy :)
 
Ostatnia edycja:

marcco124

New member
Tak i to koniecznie. Zapomniałem napisać w "instrukcji" że po całej akcji należy wyjść z trybu hotel mode. Niestety nie mogę już posta z instrukcją edytować ale pisałem o wyjściu z hotel mode w następnych postach. Tak samo niekoniecznie trzeba zmieniać model TV na D5520 - przynajmniej tak pisało tutaj kilku z forumowiczów.


Na Wiki pojawił się poradnik PVR dla D5500 Activating PVR on D5500 - SamyGO ale ja byłem pierwszy :)

To kolega się nie popisał, ten poradnik był już dawno zapodany.:bober:
 

edi-7

New member
W poradniku na Wiki niema nic na temat wchodzenia do HOTEL MODE. Może można opuścić ten punkt. Mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie...
 

belferek2004

New member
Mi się udało bez konieczności włączania tryby hotel mode. Był chwilowy zawał serca... bo telewizor nie chciał się wyłączyć... zrobiłem to przyciskiem na obudowie... a teraz nagrywanie działa bez problemów :)
 

xrey

New member
To kolega się nie popisał, ten poradnik był już dawno zapodany.:bober:

właśnie, że "kolega się popisał" :p bo chodziło mi o to, że byłem pierwszy (koniec września 2011) niż WIki (koniec grudnia 2011) z instrukcją jak odblokować PVR na 5500 mimo, że tu na forum i wszędzie indziej pisano, że odblokowanie na tym modelu jest niemożliwe.
Szkoda, tylko że nie mogę już edytować posta z instrukcją.
 

nickson007

New member
Witam, czy można na d5500 nagrywać na dysk z cinch? Np. ze starego VHS chciałbym przegrać film. Czy jest taka możliwość?
 
Do góry